Topiknyitó: Hathor 2015. 09. 23. 12:45

BUX index, BUX határidő, BÉT!  

Na próbáljuk meg ezt a topikot BUXnak és határidejének. Eros 12-13topikja teljesen kihalt, elavult, Eros befejezte a tradet. Sokan nem is tudják mi az.

Ha valakit érdekel BUX Hajrá!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 15:26
Előzmény: #4438  bpmcwap
#4440
Hát nem kommentálom Őket.
Én már 4éve otthagytam őket 50pontos hati díjjal :)
KBCnél közben 38volt, Randomnál 10pont. KBCt is otthagytam :)
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 15:25
Előzmény: #4436  safilaci
#4439
Megint szólhattál volna mester!! :D
bpmcwap
bpmcwap 2017. 01. 11. 15:24
Előzmény: #4435  bpmcwap
#4438
számlavezetési díj normál 350 + tbsz 350 (mondjuk 700forintot pont leszarok havonta, évi 8400.- forint)
Bét tranzakciós díj 0,25 oda + 0,25 vissza még ez is hagyján, mert ott a banki háttér... üsse kavics. DE MÁR 0,45% lett!!! Ráadásul eurora és usdre is! egy konti hati 250 netbrokin oda + 250 vissza!
És még ezzel sem sikerül tartani a kártyavárat, mert bevezették az állománydíjat amivel havonta terhelik a számládat akár részvényállományban van, akár készpénzállományban!
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 15:23
Előzmény: #4429  Hathor
#4437
Hát bakker én megint lezártam a 850es és 825-820as shortokat a 811es öntésben :)
Kis pénz is pénz :)
Este TRUMP PUMP lesz :)
safilaci 2017. 01. 11. 15:21
#4436
Jelentem beszartam.
Hati short 50K + 100K !
( Veszélyben a cserepeim ! )
bpmcwap
bpmcwap 2017. 01. 11. 15:11
Előzmény: #4433  Hathor
#4435
ez hülyeség!!!! Hát a pozikat át lehet transzferálni másik számlára!!! Sőt cégen belül a tbsz számlát egyszerűen visszateszik normál tőkeszámla státuszba és kész! Majd év végén fizetem a sarat és jóccakát, de ahhoz nekik már vajmi kevés közük van!
bpmcwap
bpmcwap 2017. 01. 11. 15:10
Előzmény: #4432  BudFox
#4434
Tavaly elkezdtem a folyamatot - talán emlékszel is - megnyitottam a Random számlát. Bementem erstéhez, szeretném áttranszferálni a tbsz számlám a Randomhoz. Van 2015ös TBSZ számlám a Ranfomnál? Nincs, most nyitottam számlát. Akkor kizárt. Jó, akkor töröm jövőre(2017 idén). Bementem múlthéten töröm, sajnos nem tudjuk, mert elszámolás alatt van. Bemegyek hétfőn, elszámolás alatt van. MONDOM MI? Azt nem tudják, valami certi zavar be, talán a német. Jó akkor hazamegyek és eladom az összes szart. commerzbank, dax, eladva. Szerdán menjek vissza. Ma visszamegyek, még mindig van nyitott megbízásom. DE MONDOM MI??? Hát itt van belépek mobilon, nincs semmi!!! Ők azt nem tudják, de nem zárhatom. Mondom elnézést, de abban is hazudtak, hogy nem traszferálhatom át, mikor pedig igen, akár a 2015öst, nem is kellene megtörnöm, most meg még megtörni sem törhetem? Hívjam fel a KP-t. Miért akarok kilépni tőlük, biztos kapok valami kompenzációt. ANYÁDÉ! Okosba intézzük el, kerül amibe kerül de inkább szedjen le 10%ot még a számlámról, de ne kelljen sorba állnom bevánál. Várjak egy kicsit. (Várok) Kapcsol valakit. Jó. Eladja nekem a buxhatit telefonba és akkor holnap mehetek a pénzemért. Köszi b+
ha holnap is kitalálnak valamit komolyan mondom feljelentést teszek.
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 15:09
Előzmény: #4431  bpmcwap
#4433
Valszeg helyesen járnak el.
Hogy zárják a TBSZt előbb ha ma még volt pozid?
BudFox
BudFox 2017. 01. 11. 14:56
Előzmény: #4431  bpmcwap
#4432
pontosan mik is voltak az előzmények ?
nekem volt amúgy quaestorom.
bpmcwap
bpmcwap 2017. 01. 11. 14:34
Előzmény: #4252  Mecsek
#4431
Természetesen ma sem sikerült hozzáférjek a számlámhoz az Ersténél. Hétfőn a certikre hivatkoztak, ma a bux-ot adatták el velem, hogy csak utána tudják zárni a tbsz számlám. Kíváncsi leszek mit találnak ki holnap, mert ez T+1napos.
Aki esetleg benne volt a questor dologba az írja már meg legyen szíves, hogy ilyen esetben bevanak vagy mnbnek kell írni és milyen nyomtatvány, milyen papir, vagy mi a teendő? Köszönöm
Törölt felhasználó 2017. 01. 11. 14:14
Előzmény: #4429  Hathor
#4430
:)
Nem, de ez a leszúrás azzal a nagy bevásárlással együtt...
Ettől az unortodoxiától agymosott lesz az ember egy idő után. Talán ez a cél?
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 14:00
Előzmény: #4427  Törölt felhasználó
#4429
Mi ez a mehet fel egy shortostól?? :)
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 13:53
Előzmény: #4427  Törölt felhasználó
#4428
Nem tudom, de én 850esnek még oda adtam a maradékot :)
Törölt felhasználó 2017. 01. 11. 13:48
Előzmény: #4426  Hathor
#4427
Stoppok kiszedve, mehet fel?
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 13:06
Előzmény: #4425  Hathor
#4426
32850re is 8.
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 12:57
Előzmény: #4422  MegmondoEmber
#4425
Bux órás diagonál?
Benne lehet még pár pont, de ez a szint alatt lesz a korrekcióban

link
Törölt felhasználó 2017. 01. 11. 12:48
Előzmény: #4408  mocskos_spekulans
#4424
Teljesen egyetértek és kb. én is így kereskedem.
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 12:47
Előzmény: #4422  MegmondoEmber
#4423
Na ugye, hogy van Elliott.
Sajnos sokan lenézik a TAt.
Mackó úr trollkodhatna most, de nem fog, mert nem tudja megcáfolni, csak utólag fog, ha más kimenet lesz.

Köszönjük, szerintem teljesen jó, és sok időt szántál ránk :)
MegmondoEmber 2017. 01. 11. 12:37
#4422
Mindig végleteig megdöbbenek, amikor tapasztalom, hogy milyen tökéletesen, percre, tickre pontosan láthatóak elliott segítségével a várható mozgások :D!!!

A múlt héten tényleg muszáj volt betennem az éppen aktuális roadmap-et, mert amikor láttam, h gigaralliban shorttal próbálkoznak egyesek (maci, meg nem is tudom ki még), akkor fel akart robbanni az agyam. Éppen a vihar szemében voltunk, a struktúra közepén (3-as 3-asának a közepe)!!!
Persze pont szarakodott a képhost, de ez már nem az én bajom, aki nem tudott profitálni belőle, az így járt.

Normál esetben az idő 85%-ában szükségszerűen nem lehet tudni a pontos elvárható utakat. Ha lehetne, akkor kifordulna a világ magából. 10%-ban jó sejtésünk lehet, és 5%-ban pedig tökéletes, nagyvalószínűségű setupok találhatóak pontos célárakkal és stopszintekkel. Természetesen nem kell állandóan pozikban lenni.
Ez az egyetlen rendszer, ami tökéletes és hosszú éveken át fenntarthatóan megbízható eredményeket produkál.

Ebből az újévi ralliból a tőke 30%-át ki kellett tudni hozni elliott segítségével. Kristálytiszta ziccer volt.
Mtel, Ricsi nagyon szépen kitört, egyedül a Molt nyomorították meg. Otp is az elvártnak megfelelően ment.
Most egy fájlban tettem fel 10 chartot, így 1xűbb, de azért a legszebbet külön is kiraktam :)!
link
link
December elején volt némi szívás, mert előbb indult meg a ralli (erről van egy chart bent), mint ahogy igazán szép lett volna, de ez mindennapos dolog, azonnal adaptálódni kell.
Most rövidtávon két lehetőség van: a bux 33200 után csak az utolsó 32800-as sávot teszteli, mielőtt még egy végső 5 napos rallira indul ebben a karácsonytól indult impulzusban, vagy ott tetőt fog, és visszateszteli a 32000-res sávot, és csak utána indul új ATH-k felé. El tudnám képzelni, h. a beiktatás hetét még meghúzzák az amcsik.
Részletkérdés, a lényeg, h 1600 pont tisztán hozható volt buxban, erre az évre a lustábbak már le is tehetnék a lantot :)).

Az egyszerű kisember persze csak annyit lát, h megyünk, aztán pedig bizakodik abban, h sokáig megyünk. Van egy bollingere és jónapot. NEVETSÉGES )))))!
A többi módszer szánalmas hozamokat tud produkálni. Itt amikor látszik, h a megálmodott verzió alakul, nagyon szépen fel lehet építeni az áttételeket!

A kisembernek nincs rálátása, nem fér bele az agyába, kevés hozzá, elégtelen az intellektusa, pici a befogadóképessége, még ha látja is, akkor sem érti, nem hiszi, nem tudja, néz csak mint a tehén, és blődségeket ont a lepénylesőjével )).
Téves, együgyű, torz érzékeléseit próbálja valóságnak felfogni ))). Az amorf perspektívával, nyomorodott szűrőkön át kitekintve a világba csak otromba, deformálódott képed lehet a valóságról, de ez ne tántorítson el attól, h. azt objektívnek véld ))!
Az atomfizika matematikájáról is irkálhatna az, aki nem ért hozzá, pont annyira lenne releváns a véleménye. Vagy a kvantummechanikáról. Az a legjobb példa, mert abban minden szembe megy az egyszerű intuícióval, az arra nem tréningezett agy képtelen azt felfogni.

Persze senkinek nem ajánlom, mert több százból egy ember alkalmas rá. Ha van rá 15000 órád, tégy egy próbát, de amint nincs biztosítva, hogy világklasszis zongoraművész leszel, ha ennyi ideig klimpírozol, úgy ebben is elbukhatsz a 15000. óra után. És még akkor is kialakíthasz téves véleményt, bár már kisebb eséllyel.

Ja, még az olaj jutott eszembe, ez most az egyik nagy dilemma, hogy csak az elmút 8 hetes emelkedést korrigálja (47-48-ig), vagy egy nagyobb figurát fejez majd be és 37-40 közé leesik.
Ez utóbbiban reménykedem, mert az ismétcsak generációs lehetőséget jelent majd.
A következő felfelé láb 70-ig röpíti majd alapesetben. Én logikailag azt találtam ki, hogy az aljtól nem csak abc, hanem 123 fog épülni, ez utóbbi esetben 100-ig loholhat 4 hónap alatt.
Szép lenne, ha ezt az ábrát hozná (ez tartogatja a legnagyobb potenciális lehetőségeket!)
link

Na ezt most pihenés képpen írtam, mára gépek kikapcs.
A múltkor vissza sem tudtam nézni a topikba, most majd megpróbálok, de lehet, h csak a hétvégén lesz rá időm.
Hathor
Hathor 2017. 01. 11. 12:33
Előzmény: #4420  lord_of_the_kings
#4421
320-350is volt a napokban

Topik gazda

Hathor
Hathor
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek