Topiknyitó: TényekSanyi 2021. 09. 22. 11:46

Börzsöny-Aranybánya  

https://infostart.hu/belfold/2021/09/17/a-jegybanki-aranytartalek-tizszereset-rejtheti-a-borzsony
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
AudreyDeak 2023. 11. 11. 17:47
Előzmény: #337  Nehézkérdések
#340
En megnéztem a videót. Nem tudom, de viszonylag jó non-verbális kommunikációs képesség ismerőként ismerem magam és én azt éreztem hogy ez a pali tényleg hisz abban amiről beszél. Úgyhogy nálam a con - artist kiesik. De amúgy kit és miért lenne érdeke átverni? Még több pénzt behúzni kisemberektől? 70 felett ilyenekben agyalna? Minek? Nem lenne egyszerűbb ahelyett hogy nyilvános nagynézettségű videókba szerepel , meghúznia magát bárhol nyugiban az eddigi pénzből? 
Másik opció, hogy megszállott, pszichés beteg. Ez még egy lehetséges verzió, de elég tisztán és határozottan sorolja a dokumentummal alátámasztott bizonyítékokat. Ezeket kellene a közvélemény elé tárnia. Az 1847 -es, az 1939 -es bányanyitási próbálkozások nyomait illetve a Lonestar Kft. fúrási eredményeinek szlovák és kanadai auditált mérési eredményeit. --- Ezt miért nem teszi? ----- Ha beteg ha nem, elég naív ember -- ha azt gondolja itt csak az elmúlt 30 év történelméből kiindulva, hogy az uralkodó elitek majd a lakosság felemelésére használnak bármilyen közvagyont. Aki nem látja, hogy tudatos alacsony szinten tartás és feudalizálás zajlik , a világpolitika terén meg egy csicskítás ----- finoman szólva téved.
Ezek azok az opciók amikor neked igazad van.
Aztán van az az opció, amikor nincs igazad és lehet azokban a dolgokban valami amit mond. Ekkor:
1. Tévedsz
2. Tudatos félreinformátor vagy, jó pénzért.
Bármelyiket el tudom képzelni.
N0MAD 2023. 11. 11. 12:20
Előzmény: #337  Nehézkérdések
#339
Nem néztem végig a videot, de ami szöget ütött: levitték a bányába a müon detektort. 
Tehát van bánya, aminek a tárnái fölött van végtelen arany több mint bárhol a holygón csak a bányászok átfúrták magukat rajta és visdzatemették titokban. Ok. Senki nem tudott róla csak titkos iratok keringtek és senki nem olvasta csak továbbadta. Ok. 
De ö bement a nasahoz hogy hagyják az űrkutatást ami a dolguk, nézegesdenek bányát. Ok. 
És a legjobb: a befektetők pmov hozzájárulást akarnak. 
Mert a prime minister orban viktor az egy állandó betűszo mint a nasa. Na ilyenje még az usa elnököknek sincs, mind potus- ként fut, monogrammja nélkül. 
Öt percnél nem néztem többet beleteketgetve, azért csak ennyi. 
Aki neki pénzt akart adni pár százalékát átutalhatná ha megspórolta. 
BKKT 2023. 11. 11. 05:30
Előzmény: #337  Nehézkérdések
#338

Pontosan így van, ahogy írod.
Toroczkai ezzel a videóval nagyon lecsúszott előttem, ilyen zagyvaságnak bedőlni...
Nehézkérdések 2023. 11. 10. 22:50
#337
Jó napot kívánok.
Elég régen nem írtam már erre a fórumra de most a Toroczkais interjút megnézve hirtelen kéjes, szadista késztetést éreztem arra, hogy romba döntsem Varga István álmait a 18000 tonna nemesfémről.
Tudom ezeket a dolgokat, amiket itt leírok mindenki tudja kb akinek több mint kettő agysejtje van, de elnézve a kommenteket a Toroczkais videó alatt, meg amilyen cikkeket lehoztak az újságok (kb mindenhol tényként hozzák ezt a marhaságot), azért egy-két ember fejében fel kéne kapcsolni a villanyt.:
1. A Börzsönyben nincs arany már amit megérne kitermelni. Ha jól tudom a komcsik többször is kutatták. Az itteni komcsi vezetés és az oroszok is boldogan eltettek volna ennyi pénzt bármikor. Legutóbb a 80-as évek végén, 90-es évek elején nézték meg kicsit hozzá értőbb emberek a már rég kimerült bányát és megállapították, hogy nincs benne semmi.
2. Ha van is ott arany, a kitermeléshez nincs szükség Varga Istvánra, leginkább az 1993. évi XLVIII. törvény miatt, ami kimondja, hogy minden a földben nyugvó ásványkincs a magyar állam tulajdona, tök mindegy hol van. Tehát ha tényleg van ott bármennyi arany, az ég világon semmi nem akadályozza meg a magyar államot, hogy idehívja a Rio Tinto-t, kézenfogva kitermeljék és aztán elosszák egymás közt a pénzt, miközben Varga István legfeljebb egy meleg kézfogást és egy presszó kávét kap a börzsönyi buszpályaudvaron egy helyettes-államtitkártól, aki elmondja neki hogy kiváló munkát végzett és felterjesztik majd a Magyar Érdemrend Középkeresztjére.
3. A szupertitkos (ha jól értelmezem az elhangzottakat saját bevallása szerint is pár ezer dolláros) műholdfelvételeket bármikor, bármelyik bányászcég, de leginkább a magyar állam képes lenne beszerezni 5 perc alatt. Emellett a szupertitkos szakértőkhöz, akikhez bevitte "hitelesíttetni" őket is ugyanúgy besétálhat bárki "hitelesíttetni" egy jót, nincs bezárva az ajtó és talán a szakértőket sem rejtették még el álcahálókkal.
4. Ezen okokból kifolyólag értelemszerűen se a magyar államadósságot nem fogja tudni kifizetni, se Kárpátalját nem fogja visszavásárolni a pénzből, mert a pénz (ha van) nem az övé, mivel az már alapból a magyar állam tulajdona, ő egy forintot se fog belőle látni.
5. Végszóként halkan megjegyzem (nem sértésből írom), hogy a bácsin azért a videóban eléggé látszik, hogy vagy egy első osztályú con-artist vagy üldözési mániás (paranoid-skizofrén?).
Remélem con-artist csak, de azért a szokásos tüneteket produkálja: ő csak jót akar, miközben mindig pont jókor van jó helyen, de a környékén mindenkit megmérgeznek, megölnek, követnek, összeesküvés van, mindenki titkos iratokat rejteget, őt is megmérgezik párszor, de túléli, mindig menekül, támadják, stb.
Valaki aki a közelében tartózkodik bekísérhetné a legközelebbi szakemberhez, aki tudna neki segíteni mielőtt túltolja
Valószínűleg ezek a dolgok mind elhangzottak itt már legalább egyszer, de nem tudtam megállni, nagyon jól esett. :D
Szép napot
czm 2023. 11. 09. 22:44
#336
atyaeg
hogy beleelik magukat..
ma mar 600 mrd dodo nem nagy osszeg
kb irorszag egy eves gdp je
es ennyi lesz majd (akkori aron) a hazi gdp is kb a kov evtized kozepere
egy nagyobb meretu fogtomes
jo lenne ha lenne, mert jo helyen jol hasznosulhat
de hogy turizmusba... meg a mezogazdasagba... azt a penzt
atyaeg
ez a siralmas, hogy a teljes magyar politikumnak meg lovese sincs mi merre hanyszor
czm 2023. 11. 09. 22:20
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#335
errol van szo kerem szepen!!!!
czm 2023. 11. 09. 22:19
#334
minosegi szorakoztatas
es mindez ingyen
csak egy klikk es mar pereg is a mozi
--
es a nasa bemerte 500 m melysegig mi van
nem melyebbre!!! pont 500-ig ment le a meroon!! az urbol!
nyilvan!!
es 780 kilo dodo volt az ara
de nem fenykepezhette le, mert nem tudta azt kifizetni
de az eredmenyt mar reszletesen kozoltek vele!!!
ott volt az asztalon
tehat amit a szeme felfogott, azt mind "megszerezte" ingyen
egy 300k dodonyi elemzes erteket biztos gyorsan osszenezegetett maganak az eredmenybol
nyilvan!!
--
minosegi a mozi!!
nagyon adja!!!
ki a f@$om az az indiana jones?
qpec 2023. 11. 09. 21:44
Előzmény: #332  Törölt felhasználó
#333
Ez már valami, ez nem semmi!!!!! .Ekkora horderejű témában már be kell vonni a legfőbb köröket is.
Ilyen  etetést régen látott a szittya magyar nép.Véleményem változatlan.Sajnálom a Vezér beszélgető partnerét,mert lehet ,hogy a batáta termesztéséről többet tud,mint az aranybányászatról.
Fenntartom az alant leírt véleményemet.Legközelebb akkor jelentkezem,ha a bányanyitásról tudok élőben jelentkezni.
Bányászivadék vok!!!!
Törölt felhasználó 2023. 11. 09. 20:21
#332
N0MAD 2023. 10. 30. 20:32
Előzmény: #318  vezer1947
#331
“ Kedves Uram!
A Hun Mining Nyrt csődjéhez semmi köze nincsen a Börzsöny aranybánya projekthez”
Naná, azoknak a hülyéknek a pénze már zsebben, most más hülyéket keres a mester.
Vagy fizesse ki azokat ezeknek a pénzéből?!? Háháháháh.
Szőval kéne pénz, sok.
N0MAD 2023. 10. 30. 20:30
Előzmény: #320  vezer1947
#330
“ MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes”
Akit ez a normál táblázat nem győzött meg, az nem érdemli meg higy elbukja a pénzét a mesternek.
Pláne a size=0 mutatja a kincs méretét!!,!,!,!négy!,!,!
N0MAD 2023. 10. 30. 20:27
Előzmény: #321  vezer1947
#329
Á, a hülyék megkopasztása az igazi aranybánya ahigy a mester élettörténete bizonyítja.
Kapavágás nélkül! Az a valami!
N0MAD 2023. 10. 30. 20:25
Előzmény: #326  qpec
#328
Ravasz vagy, a koronázást nem merted bevállalni az elhalálozásra…. :D
Bandi_ujonc 2023. 10. 30. 20:23
Előzmény: #326  qpec
#327
Aranyból lehetnének a stadionok, passzolna a vajdához.
qpec 2023. 10. 30. 20:08
#326
https://www.hellovidek.hu/gazdasag/2023/10/30/dobbenetes-felfedezes-par-even-belul-ujra-arany-nagyhatalom-lehet-magyarorszag
Itt a szuper bizonyíték,hogy a MESTER nem a levegőbe beszélt .A Gyíkemberek készülhetnek ,meg a hiszékeny emberek tömege.
Addig éljek,míg az első föld alatti kokillába kiöntött nemzetközi hitelesítőjellel ellátott aranyrudat felhozzák és megszentelve,O.V.avatóbeszédét követve elhelyezik a Nemzeti Bank trezorjába!
HuTi 2023. 10. 03. 19:49
#325
Nagy a csend a projekt körül!
Bandi_ujonc 2023. 09. 07. 16:33
Előzmény: #323  don_king
#324
Ettől tartottam. 
don_king
don_king 2023. 09. 07. 06:11
Előzmény: #322  Bandi_ujonc
#323
Biztos vagyok benne, hogy van ott annyi arany, de ezt a gyíkemberek nem engednék. 
vezer1947 2023. 06. 07. 12:51
Előzmény: #320  vezer1947
#321
Kedves Qwertzulo!
     Természetesen bevezetjük a tőzsdére a -  vélelmezhetően a világ legnagyobb aranybányájának  - a részvényeit.Tanultunk az MNB - PSZAF-  BÉT inkorrekt eljárásaiból a Hun Mining Nyrt esetében, ezért kizártnak tartom - ha az én kezemben marad a döntés- hogy a BÉT-re vigyük a most bejegyzésre váró:
--------------------------------- HUNGARY BÖRZSÖNY ARANYBÁNYA K+F+I   ZRT -T -------------------------------------
TÖBB OLYAN ARANYTŐZSDE VAN A VILÁGON, AKIK FIZETNEK A RÉSZVÉNYEK TŐZSDEI BEVEZETÉSÉÉRT!! SZINGAPUR, KANADA, ZÜRICH, FRANKFURT STB
.vezér1947

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek