Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 15:41
Előzmény: #25658  pampa
#25660
"akkor miért írja, hogy idegengyűlölők vagyunk?"
Nem azt írja, hogy mi vagyunk azok. Hanem egyes országokról ír.
Mindketten vagyunk annyira értelmesek, hogy egyből látjuk, minket bizony az egyes országok közé sorol.
Innen kezdve Ferenc pápával vitatkozol. Szerintem a pápának van igaza és nem a rangja vagy a tekintélye miatt. Mi bizony kértünk a tömegesen illegális migránsokból és négyszázezret közülük be is juttattunk az eu magországaiba, főlek az NSZK-ba.
Deutschland; Vollform: Bundesrepublik Deutschland) ist ein Bundesstaat in Mitteleuropa. Er besteht seit 1990 aus 16 Ländern und ist als freiheitlich-demokratischer und sozialer Rechtsstaat verfasst. Die Bundesrepublik Deutschland stellt die jüngste Ausprägung des deutschen Nationalstaates dar. Deutschland hat 83 Millionen Einwohner und zählt mit durchschnittlich 232 Einwohnern pro km² zu den dicht besiedelten Flächenstaaten.
signal2
signal2 2019. 06. 05. 15:41
Előzmény: #25644  qwrtzq
#25659
Nem ezt írtam, hanem hogy ne legyen megszégyenítve, amikor az abortusz tiltása miatt kihord egy gyereket, amelyet nem akart, és utána örökbe vagy intézetbe adja. 
pampa 2019. 06. 05. 15:29
Előzmény: #25655  Dehogynincs
#25658
"Egyes országokban, ahová menekültek érkeztek, a migráció jelensége riadalmat és félelmet váltott ki,"

már egy mondaton belül sem képes a fordítás meghatározni az érkezőket!
és amúgy butaság!
fogadunk be menekülteket!
talán 1000 venézt fogadtunk be! ahogyan a tranzitzónán keresztül érkezők is kérhetik az egyedi bírálást. Ott is fogadunk be menekültet!

akkor miért írja, hogy idegengyűlölők vagyunk??????
.
 mi tömegesen érkező ILLEGÁLIS  MIGRÁNSOKBÓL nem kérünk!
________
________ 2019. 06. 05. 15:26
Előzmény: #25656  Dehogynincs
#25657

Vatikánban csak férfi-férfi párosítás van, ök tájékozatlanok az szaporodás dolgairól
azért is tartanak ott, ahol
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 15:23
Előzmény: #25653  pampa
#25656

"Nem ismertem ezt az idézetet, de lényegében én ist ezt mondtam, más szavakkal:
"Az abortusz lényegesen durvább beavatkozás, mint a fogamzásgátlás. "
A fogamzásgátlás eső előtti köpönyeg.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 15:19
Előzmény: #25653  pampa
#25655

Itt egy másik kijelentés Ferenc pápától, amelyik kedvenc témádhoz tartozik, de nem szoktad idézni.
"Egyes országokban, ahová menekültek érkeztek, a migráció jelensége riadalmat és félelmet váltott ki, és ezeket politikai okokból gyakran még szítják is és kihasználják. Ennek következménye az idegengyűlölő magatartás, amelyre az embereknek határozottan kell reagálniuk."
Szítás- és kihasználáspártinak tűnsz.
Más. Nem is annyira más. Írtam a kvótanépszavazásos  szítás és kihasználós topicodba.
________
________ 2019. 06. 05. 15:18
Előzmény: #25650  Dehogynincs
#25654

hát ha ö mondja, akkor ö mondja...
az egyház meg egyház
pampa 2019. 06. 05. 15:13
Előzmény: #25650  Dehogynincs
#25653
Ferenc pápa nem először tesz a hívek számára meghökkentően merésznek tűnő nyilatkozatot. 
"„Bizonyos helyzetekben a fogamzásgátlás nem annyira ördögi dolog, mint a terhességmegszakítás” – fejtegette az őt kísérő újságíróknak.  "
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 15:09
Előzmény: #25646  pampa
#25652
El tudom képzelni.  Lehetett olimpia és világkiállítás is. A világkiállítás esetében tartom hihetőbbnek.
qwrtzq 2019. 06. 05. 15:07
Előzmény: #25649  badsector1
#25651
hiába erölködnek a DK trollok, a jobboldaliak csak nem akarnak EU-ból kilépéssel kampányolni
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 15:04
#25650
Az abortusz lényegesen durvább beavatkozás, mint a fogamzásgátlás. 
------
Álljon itt  Szent II. János Pál pápának a L'Osservatore Romano 1983. október 10-ei számában megjelent szavaiból egy részlet.
"A fogamzásgátlás olyannyira törvénytelen dolog, hogy soha, semmilyen okból nem fogadható el. Aki az ellenkezőjét gondolja vagy állítja, nem kevesebbet állít, mint hogy létezhet az emberi életben olyan törvényes helyzet, amikor nem ismerjük el Istenről, hogy Isten."
https://katolikusvalasz.blog.hu/2018/12/02/xi_piusz_papa_a_fogamzasgatlasrol_mindazok_akik_ilyesmit_tesznek_sulyos_bunt_kovetnek_el
"A házassági jognak olyan használata, amely azt a gyermeknemzés természetes hatásától szándékosan megfosztja, Isten és a természet törvényének megsértése, s mindazok, akik ilyesmit tesznek, súlyos bűnt követnek el."
badsector1
badsector1 2019. 06. 05. 15:02
#25649
Hiába erőlködik az Orbán kormány és pampi már 83% az eu támogatottsága Magyarországon.
pampa 2019. 06. 05. 15:00
Előzmény: #25647  Peterbond
#25648
látom még mindig nem érted.

 kelljen hozzá mind két személy beleegyezése.
ennyi, és nem több!
Peterbond 2019. 06. 05. 14:57
Előzmény: #25645  pampa
#25647
"ezért nem értem amit írtál!
már létezik a családon belüli ERŐSZAK fogalma is!
amennyiben az egyik fél akarata ellenére történt, az már büntető ügy!
."
.
Pontosan. Latjuk is mennyire mukodik. Vak komondor esete.
.
Az egyik legritkabban felderitett buncselekmeny a csaladon beluli eroszak. Es az nem tartozik ide amikor apuka azt mondja vetesd el a gyereket es kesz. Nem ut nem eroszakolt csak kenyszeriti hogy vetesd el.
.
Megint gyakoribb az aki el se ismeri vagy nem valalja a felneveleset. Kulonosen a csalados ferfiak a viszonyban fogant gyerekeket ( anyuka legalabb tudja azt hazudni hogy a ferjetol fogant ). Na ott aztan foleg van nyomas a veteles fele az anyan. Nem egy jo buli az abortusz nem csak uri passziobol teszik azt. Persze vannak olyanok is biztos nagyon kis aranyban. A tobbseget mar az elozmeny is megviseli. Ez a csak az anyat hibaztato hozzaallas meg foleg ront rajta. O neki lesz ez szegyen nem az apukanak akinek ez csak egy felrelepes volt es par honap mulva mar el is felejti.
pampa 2019. 06. 05. 14:53
Előzmény: #25642  Dehogynincs
#25646
én azt hallottam, hogy idehaza egy párt azért kampányolt, hogy ne szerezzünk meg egy esemény rendezési jogát, és ehhez rengeteg pénzt kaptak egy mások országtól aki szintén pályázott a rendezésre!
.
mi buktuk ők pedig elnyerték..... de ez álhír ez pusztán csak kitaláció mert így akarnak egy pártot befeketíteni!  
.
te pl. ezt eltudod képzeni, hogy így történt?
pampa 2019. 06. 05. 14:46
Előzmény: #25639  Peterbond
#25645
ez egy "kétemberes" történet!

ezért nem értem amit írtál!
már létezik a családon belüli ERŐSZAK fogalma is!
amennyiben az egyik fél akarata ellenére történt, az már büntető ügy!
.
nem jól olvastad, én a közös aláírást hiányoltam.
 azt  se vetted figyelembe, hogy a NŐ képes úgy védekezni egy nem kívánt terhesség ellen, hogy azon a férfi nem tud változtatni!
qwrtzq 2019. 06. 05. 14:46
Előzmény: #25640  signal2
#25644
Tehát anyuka lelki világáért engedélyezzük az abortuszt, mert az olyan kellemetlen neki, hogy örökbeadja a gyerekét...
Hát mit fognak gondolni mások...
qwrtzq 2019. 06. 05. 14:45
Előzmény: #25641  Peterbond
#25643
a törvény az apukát gyerektartásra kötelezi, az abortusznál meg nem kérdezik meg
tény
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 14:43
Előzmény: #25638  pampa
#25642
Tekintsük hipotézisnek! Ha egy ilyen hírről kiderülne, hogy mégis igaz, mennyire rázna meg?
Te magad hallottál-e ilyen fake news-t?
Itt nem csak a hír valóságtartalma érdekes, hanem az, hogy mit tartanak hihetőnek az emberek.
Azt is hallottam, hogy ezek lopnak. Még kampányolt is ezzel a jobbik. "Ők lopnak."
Te el tudod képzelni, hogy ezek lopnak?
Peterbond 2019. 06. 05. 14:43
Előzmény: #25631  qwrtzq
#25641
"az apát meg sem kérdezik róla, tehát ez az érv nem igazán állja meg a helyét."
.
Ugye tudod hogy a legtobbszor apuka mar heted het hataron tul van ilyenkor. Megkerdeztek csak o nem akarta. Persze van olyan is hogy anya eltitkolja a gyereket es ugy vetel el. De ez tuti a kissebbseg. Ellenben ti azt allitjatok az esetek 99% aban anyuka azert vetel el mert o akarja apuka meg megtartana. Hat meg a feneket.

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek