Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
rockmaster 2019. 06. 06. 07:45
#25700
Bekeményít a YouTube a gyűlöletkeltéssel szemben:
https://index.hu/techtud/2019/06/05/youtube-gyuloletbeszed-diszkriminacio-nacizmus-tiltas/
"A cég emelett azt is bejelentette, hogy több erőforrást mozgósít majd annak érdekében, hogy megállítsa az álhírek és összeesküvés-elméletek terjedését."
Ruszki ügynököknek befellegzett :)))))
sgl 2019. 06. 06. 07:37
Előzmény: #25697  sanka
#25699
Soxor megfogadtam nem is reaGÁLOK BŐDÜLETES BAROMSÁGAIRA, HAZUDOZÁSAIRA MERT SIMÁN  99,99%-os agyhalálban leledzik a fideszvírus általi fertőzés következményeként de emikor átlép egy határt, akkor le kell írni az igazságot, tényeket.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 06. 07:37
Előzmény: #25684  goapsy1
#25698
Aludtam rá egyet. Figyelmetlen voltam. Azt hittem higgadtabb vagyok, de lancaster #25616 hozzászólásán jobban fölhúztam magam, mint gondoltam. Tévedtem, amikor #25671-is neked tulajdonítottam.
Ennyit tartok meg a válaszomból.
Olyan előzménye volt, hogy az őszödi beszéd kipattanása után Gyurcsány gyakorlatilag kézivezérelte a rendőrséget. A tévészékházat szándékosan nem védték meg. 56 óta a kommunista vezetés tudta, hogy a rádió kulcskérdés. Akkor még nem indult be a tévézés, de amikor beindult, akkor a hatalom tudta, hogy a tévé is kulcskérdés.
Miért nem védte meg a hatalom a tévé székházat? Szándékosan nem védte meg vagy akarattal?
Miért kell egy engedélyezett, magától békésen is oszló nagygyűlés lezárása után azonnal rátörni a nagygyűlésre?
Semmi kifogásom nincs az ellen, hogy az állítólag hónapokig gyújtogató és molotov-koktélokat dobáló bűzözőket elkapják és megbüntessék. Elkaptak bárkit is? Egy ország látta a képüket élő közvetítésben. De ehelyett ne rendezzenek utcai harcászatot mások ellen.
sanka 2019. 06. 06. 07:28
Előzmény: #25693  sgl
#25697
Trollkodik.
badsector1
badsector1 2019. 06. 06. 07:26
#25696
"Miután jövőre már kötelező a nyelvvizsga az egyetemi felvételihez, kiderült, hogy tíz évig titkos a kormányzati nyelvstratégiaerdelyip
Az EMMI szerint döntéselőkészítő anyagról van szó, így nem nyilvános. A középiskolai tanárok összesen 3 százaléka gondolja, hogy megvannak a szükséges feltételek a nyelvoktatásban."
badsector1
badsector1 2019. 06. 06. 07:25
Előzmény: #25689  qwrtzq
#25694
"figyelem! czeglédy csaba nem néhány ezer, csupán néhány száz középiskolás és egyetemistát vert át! csupán néhány százat!
remélem mindenkihez eljut!"
  
Már kezdheted is a helyreigazítást.
sgl 2019. 06. 06. 07:23
Előzmény: #25689  qwrtzq
#25693
Maradjunk annyiban, Czeglédy senkit nem vert át, ha értenél a joghoz nem mondanál ilyen hülyeséget.
-Agymosás och ne hagyj el!-
Azon felül mit is kell beolvasni 26X a fideszmocssokmédiában?
Milyen ítéletet hozott a Kúria?
badsector1
badsector1 2019. 06. 06. 07:19
Előzmény: #25689  qwrtzq
#25692
"néhány száz középiskolás és egyetemistát vert át! csupán néhány százat!"
   
"vert át" Ez csak te elfogult véleményed, nem kell vele foglalkozni.
signal2
signal2 2019. 06. 06. 06:41
Előzmény: #25689  qwrtzq
#25691
A "vert át" máris a re hozzáköltésed. Az igény felmerülése ugyanis még nem jelent semmit. Hogy is áll most ez az ügy,?
sgl 2019. 06. 06. 06:08
#25690
A cikk  2014-ös
....
."Évek óta vitatkoznak arról, hogy mi miért történt anno, 2006-ban az MTV székházánál.Mindenki látta, hogy a támadók voltak a kezdeményezők, a legdurvábban estek neki a műanyag, vékony plasztikpajzsukkal védekező rendőröknek. 
A jobboldal – természetesen – az akkori MSZP–SZDSZ-kormányt, az általuk torzított formában előadott őszödi beszédet teszi felelőssé, és Gyurcsány Ferenc miniszterelnök börtönbe zárását követeli ma is.   
......Az, hogy a rendőrök százai kerültek kórházba, ezrei sérültek mentálisan, nem érdekli a Fidesz és a Jobbik vezetőit.
Sikerült hiszterizálni hazugságokkal a közvéleményt.   A tévénézők elmentek amellett, hogy Vona Gábor expressis verbis bevallotta: az egész balhé a Fidesszel, Orbánékkal egyeztetett akció volt. Orbán azokban a hónapokban már nyíltan követelte: Gyurcsány, a kormány mondjon le. 
Ezt azonban a megszólítottak nem hallották meg, és maradtak. Ezért az ellenzék egyre drasztikusabb eszközökhöz nyúlt, előőrse, a Jobbik-barát csapat naponta szervezte a tombolást, a rombolást az utcákon és mindenütt, ahol lehetett. Ilyen előzmények után robbantották ki a Kossuth téri, majd a tévészékház elleni durva támadássorozatot. .. 
Talán egy évvel ezelőtt azonban Vona Gábor szerepelt a királyi tévében az Össztűz című műsorban, és elszólta magát. 
A kérdező – két társával – Betlen János volt, és természetesen megemlítette az október 23-i csetepatét is. Vona válasza egyszerű, őszinte vallomássá vált. Kijelentette: „Mi előkészítettük a kormány elkergetéséhez a talajt, de Orbán gyáva volt, nem élt a lehetőséggel” – értsd: nem merte a parlamentből kizavarni a kormányt, és „forradalmi úton” átvenni a hatalmat. 
Az október 23-i véres ütközet a jobboldali Fidesz és a szélsőjobboldali Vona vezette gárda előre eltervezett, összehangolt akciója volt. Csak az Auróra ágyújának elsütése maradt el.   Kérdés: mi volt ebben „spontán” és „jogos” dühkitörés? Ki is valójában a fő felelőse ennek a sok áldozatot követelő (végül is sikertelen) akciónak? A füstbe ment terv miatt kell azóta is keresni a bűnbakokat.  
 Strassenreiter Erzsébet történész   
qwrtzq 2019. 06. 05. 23:47
Előzmény: #25682  badsector1
#25689
"majd néhány száz igényt érvényesítő személyről merült fel adat."
figyelem! czeglédy csaba nem néhány ezer, csupán néhány száz középiskolás és egyetemistát vert át! csupán néhány százat!
remélem mindenkihez eljut!
qwrtzq 2019. 06. 05. 23:39
Előzmény: #25659  signal2
#25688
nem kell örökbe adnia, meg is tarthatja
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 06. 05. 23:07
Előzmény: #25686  euler
#25687
Az ott még a mordoron kívüli világ.
euler 2019. 06. 05. 22:47
Előzmény: #25685  janosvitez
#25686

"Mindent megtesznek a hatalom  megtartásáért..."
.
mindent, amit a választók megengednek nekik.
.
Érdemes a csehekre figyelni pl.: százezren tüntettek Babis ellen akit a rendőrség az uniós pénzekkel való visszaéléssel gyanúsít, és már javasolta a vádemelést is. Igaz a közszolgálati tv is egyenes adásban közvetítette tüntetést.
janosvitez 2019. 06. 05. 22:32
Előzmény: #25669  Dehogynincs
#25685
Sajnos az egész politikai elit megéri a pénzét....-(((
De a "narancsok" nagységrendekkel nagyobbakat  lovasítottak meg s magánvagyonná alakították..szégyen....Mindent megtesznek a hatalom  megtartásáért...
goapsy1
goapsy1 2019. 06. 05. 22:15
Előzmény: #25681  Dehogynincs
#25684
Na, most akkor le vagyok hülyézve, vagy nem? :))))))))
euler 2019. 06. 05. 22:10
#25683

Aung Szan Szú Kji Magyarországon tárgyalt Szijjártó Péterrel. A mianmari vezetőt korábban szerte a világon bírálták, mert tétlenül nézte a mianmari rohingya kisebbség elüldözését, ezrek legyilkolását. Kanada megvonta tőle a 2007-ben adományozott tiszteletbeli állampolgárságot is.
Magyarország szorosabbra fűzi gazdasági kapcsolatait.Szijjártó Péter megbecsüléséről biztosította a rohingya népirtást tétlenül néző mianmari vezetőt
.
Orbán Viktor azt mondta, a magyarok tisztelik Aung Szan Szú Kjit mindazért, amit országa szabadságáért és demokratikus átalakításáért tett – írja az MTI.
Orbán megnyugtatta a mianmari kormányfőt, hogy elutasítjuk a demokráciaexportot
Ja, a lényeg: az Eximbanknál 46 millió dolláros hitelkeretet nyitottak, (és még néhány apróság).
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 20:04
Előzmény: #25679  Dehogynincs
#25681
Bocs gopa, hogy bocsánatot kértem. Most látom, hogy mégis a te hozzászólásod szerepel  az előzményben és nem sankáé. Mégsem kattintottam félre, de mára abbahagyom a fórumozást.

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek