Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 19:55
Előzmény: #25670  goapsy1
#25680
lyan előzménye volt, hogy az őszödi i beszéd kipattanása után Gyurcsány gyakorlatilag kézivezérelte a rendőrséget. A tévé székházat szándékosan nem védték meg. 56 óta a kommunista vezetés tudta, hogy a rádió kulcskérdés. Akkor még nem indult be a tévézés, de amikoir beindult, akkor a hatalom tudta, hogy a tévé is kulcskérdés.
Miért nem védte meg a hatalom a tévé székházat? Szándékosan nem védte meg vagy akarattal.
Miért kell egy engedélyezett, magától békésen is oszló nagygyűlés lezárása után azonnal rátörni a nagygyűlésre?
Semmi kifogásom nincs az ellen, hogy az állítólag hónapokig gyújtogató és molotov-koktélokat dobáló bűzözőket elkapják és megbüntessék. Elkaptak bárkit is? Egy ország látta a képüket élő közvetítésben. De ehelyett ne rendezzenek utcai harcászatot mások ellen.
Jogod van besorolni magasat  lancaster mellé. De ne kívánd, hogy én is közétek tartozzak. Akkor inkább lövess közém!
Valóban kedvvel használom az Orbán doktor szókapcsolatot és elfogadom azt is, emiatt Orbán hívének tartasz. Soha nem vitattam a hülyeséghez való jogodat és vagyok annyira liberális, hogy küzdjek azért, hogy a hülyék is szabadon élhessenek ezzel a jogukkal még akkor és ha te ezzel bántóan visszaélsz. Így demokratikus.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 19:52
Előzmény: #25678  Dehogynincs
#25679
Bocs gopa. Ez sankának ment volna válasznak, de félrekattintom. Nem a re hozzászólásod az előzmény, hanem . #25671 és #25674
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 19:43
Előzmény: #25670  goapsy1
#25678
Olyan előzménye volt, hogy az őszodii beszéf kipattanása után Gyurcsány gyakorlatilag kézivezérelte a rendőrséget. A tévé székházat szándékosan nem védték meg. 56 óta a kommunista vezetés tudta, hogy a rádió kulcskérdés. Akkor még nem indult be a tévézés, de amikir beindult, akkor a hatalom tudta, hogy a tévé is kulcskérdés.
Miért nem védte meg a hatalom a tévé székházat? Szándékosan nem védte meg vagy akarattal.
Miért kell egy engedélyezett, magától békésen is oszló nagygyűlés lezárása után azonnal rátörni a nagygyűlésre?
Semmi kifogásom nincs az ellen, hogy az állítólag hónapokig gyújtogató és molotov-koktélokat dobáló bűzözőket elkapják és megbüntessék. Elkaptak bárkit is? Egy ország látta a képüket élő közvetítésben. De ehelyett ne rendezzenek utcai harcászatot mások ellen.
Jogod van besorolni magasat  lancaster mellé. De ne kívánd, hogy én is közétek tartozzak. Akkor inkább lövess közém!
Valóban kedvvel használom az Orbán doktor szókapcsolatot és elfogadom azt is, emiatt Orbán hívének tartasz. Soha nem vitattam a hülyeséghez való jogodat és vagyok annyira liberális, hogy küzdjek azért, hogy a hülyék is szabadon élhessenek ezzel a jogukkal még akkor és ha te ezzel bántóan visszaélsz. Így demokratikus.
HIM
HIM 2019. 06. 05. 18:59
Előzmény: #25668  peter_s
#25676
..szándékosan nem tettem..Hát ja..nem tartottam fontosnak..A lényeg,hogy a hangemberek nem tartózkodtak..nem szavaztak nemmel..hanem MEGSZAVAZTÁK a migránspárti..magyarokat bántó..stb..embert..
Én meg hiába várom,hogy egy ilyen rosszfiú bealázkodjon a vezetőnknek..
goapsy1
goapsy1 2019. 06. 05. 18:40
Előzmény: #25671  sanka
#25675
"Viszont nem volt kötelező részt venni a fidesz gyűlölet megmozdulásain, amit bizony orbánc doktorod szított. "
      
Tegyük hozzá, hogy a szeánsz végén a zsebführer elegánsan beült a kocsijába, és elhajtatott, otthagyva az egész fideszes bandát.
Ennélfogva olyan nagy nem lehetett a veszély. Hisz ugyebár kizárható, hogy a köztudottan hős és bátor zsebführer tudatosan cserbenhagyta volna a tökkelütött híveit, ha előre tudható volt, hogy bármiféle veszély fenyegeti őket.
        
         :)))))
sanka 2019. 06. 05. 18:39
Előzmény: #25669  Dehogynincs
#25674
Amúgy a fidesz egy mocskos féreg, tolvaj banda és most kritizálhatsz, viszont sok ember húzná fel orbáncodat!!!!
sanka 2019. 06. 05. 18:37
Előzmény: #25670  goapsy1
#25673
Pontosan.
goapsy1
goapsy1 2019. 06. 05. 18:37
Előzmény: #25662  pampa
#25672
És a tolvaj zsebführerről, meg a sleppjéről vajon mit igazolnak majd vissza 100 év múlva a történészek?    
            
https://m.hvg.hu/itthon/20190605_Megalaztak_az_MTA_elnoket_a_parlamenti_bizottsagi_ulesen
sanka 2019. 06. 05. 18:36
Előzmény: #25669  Dehogynincs
#25671
Ja, lehet gyurcsányt vádolni ilyesmivel, ki tudja igaz-e?  Viszont nem volt kötelező részt venni a fidesz gyűlölet megmozdulásain, amit bizony orbánc doktorod szított. Viszont miért ne lehetne ma valakinek annyira teli a fasza orbáncoddal, hogy utálja őt. Kb bennem is hasonló érzések kavarognak, de biztos, hogy nem vagyok ezzel egyedűl, bizonyítja ezt  az olvtárs kolléga beírása is. 
goapsy1
goapsy1 2019. 06. 05. 18:31
Előzmény: #25669  Dehogynincs
#25670
Ennek az "utcai harcászatnak" ugye véletlenül sem volt semmiféle olyan előzménye, mint pl hogy a fidesz által felbérelt söpredék hónapokig tombolt, gyújtogatott, és molotov-koktéllal dobálta a rendőröket (már persze csak azután, hogy rágyújtották a tv-székházat az ott dolgozókra, pl Balóra?)
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 18:11
Előzmény: #25616  lancaster
#25669
Gyurcsány utcai harcászatot rendezett 2006-ban a fidesz hívei (nem a tagjai, nem az országgyűlési képviselői, hanem a hívei, tábora, szavazói ellen). Akkor is megtette volna, ha nincsenek olyan támogatóii és elvtársai, mint a hozzád hasonlók. De így persze sokkal könnyebb. Te sem vagy különb a politikusoknál. Ha hatalomra kerülnél, nem lennél aljasabb, mint amit a hozzászólásod mutat, de több lehetőséged lenne kiélni az aljasságodat. te is lövetnél és pusztítanád a többi párt híveit. Annyit elértél ezzel a hozzászólásoddal, amit soha nem gondoltam volna. Szinte kezdem megszeretni a politikusainkat.
peter_s 2019. 06. 05. 17:55
Előzmény: #25667  HIM
#25668
"Ellenszavazat nélkül Manfred Webert választották meg az Európai Néppárt (EPP) frakcióvezetőjének szerdán Brüsszelben."
.
Annyit hozzá kellett volna tenni -szerintem szándékosan nem tetted-, hogy az EP-ben megszokott "demokratikus" körülmények között zajlott ez a választás, azaz ő volt az egyetlen jelölt, akire szavazni lehetett. Mindig ez van, Barrosonál és Junckernél is ez volt, egyetlen jelöltre lehetett szavazni, nem volt más, az EP így működik. Nagyon ismerős ez az eljárás, pl. a Fidesz-KDNP-ben is ez megy. Az EP is egy kirakatdemokrácia, hülyítik a népeket közben az EU egész politikai rendszere is egy bábszínház.
HIM
HIM 2019. 06. 05. 17:30
#25667
Varga Judit államtitkár: "Manfred Weber vérig sértette a magyar választókat. (...) Ismét bebizonyosodott, hogy Weber a bevándorláspárti baloldal túszává vált."
Bayer Zsolt publicista: "Weber egy gyáva szarjankó." / "Weber nyomorult ember. (...) "A Nyugat nyomorultjai, közöttük Weber nem ezt az utat választották. Hanem megtanultak hazudozni, sunyítani, lapítani, megtanulták elárulni elveiket, gondolataikat, hitüket és barátaikat."
(EP-választás.)
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter, ahol a néppárt csúcsjelöltről is megnyilvánult:Manfred Webernek tisztelnie kellett volna a magyar népet. De ő ehelyett abszolút tiszteletlenséggel viseltetett irántuk a kampánya során..Gulyás:„nem akarta, hogy támogassuk, és mi teljesítjük ezt a kívánságát”.
Hír: Ellenszavazat nélkül Manfred Webert választották meg az Európai Néppárt (EPP) frakcióvezetőjének szerdán Brüsszelben.
Volt itt valami fidesz maki választáskor..aki felvilágosított,hogy ez a Weber mindjárt térdre veri magát a csutiondócska előtt..
Most akkor ez a fidesz becsicskulásával elmarad????..vagy ez csak az előjáték?
Peterbond 2019. 06. 05. 16:17
Előzmény: #25662  pampa
#25666
"Ennyire alkalmatlan Pápa még nem ült a trónon! 
kb. 100 év elteltével ezt majd a történészek visszaigazolják!"
.
Valoszinuleg ebben se neztel kicsit utana milyen papak is voltak eddig. Ha vilagi politika tekinteteben szerinted nem is alkalmas szvsz vallasi elvek es elkotelezettseg tekinteteben messze az elbolyban van a papak kozott.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 16:10
Előzmény: #25662  pampa
#25665

A pápa bizony leckéket vehetne Orbán doktortól, ha az igazi kereszténydemokrácia lényegére lenne kíváncsi.Sejtettem, hogy néhány jól megválasztott idézettel kiugrasztom a nyulat a bokorból, de ekkora nyúlra, ekkora lólábbal még én sem számítottam.
Mi fórumozók gyakorló őrültek vagyunk, de ennek az őrültségnek is vannak fokozatai.
badsector1
badsector1 2019. 06. 05. 16:05
Előzmény: #25662  pampa
#25664
A Fidesz is megszavazta hogy weber legyen a frakcióvezető.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 06. 05. 16:02
Előzmény: #25661  signal2
#25663

Az ország elcigányosodását nem tartom jó tendenciának. Erről első látásra ilyen, közvetett adatokat találtam a pdf-ben.
"Az iskolai végzettséget tekintve csak az számít választóvonalnak, hogy a 8 általánost elvégezte-e az illető nő vagy sem. A legalább 8 osztályt végzett nők háromnegyede, míg az ennél alacsonyabb iskolai végzettségűek kevesebb mint fele használt valamilyen fogamzásgátlási módszert vagy eszközt a nem kívánt fogamzás megakadályozására. E vizsgálat eredményei szerint az iskolai végzettségnek nagyobb a szerepe a fogamzásgátlási gyakorlatban, mint a foglalkozásnak vagy a lakóhelynek."
pampa 2019. 06. 05. 15:54
Előzmény: #25660  Dehogynincs
#25662
Innen kezdve Ferenc pápával vitatkozol. Szerintem a pápának van igaza és nem a rangja vagy a tekintélye miatt. "

Ennyire alkalmatlan Pápa még nem ült a trónon! 
kb. 100 év elteltével ezt majd a történészek visszaigazolják!
signal2
signal2 2019. 06. 05. 15:50
Előzmény: #25659  signal2
#25661
Egyébként nagyon jó tendenciák vannak Magyarországon:
http://www.ksh.hu/docs/hun/xftp/idoszaki/pdf/terhessegmegsz16.pdf

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek