Topiknyitó: matgab 2007. 08. 02. 12:09

politika és társadalom ahogy én látom (2)  

Ismerősömtől...



Személyes találkozónk során egy magas rangú kormánypárti barátunk őszintén mesélt a PÁRT-ról, a 6

főből álló mindent elsöprő hatalmi csoportról (Szili, Szekeres, Veres,

Kiss, Lamperth, Gyurcsány) és a gazdasági döntések hátteréről. És Gál

J.Zoli barátjáról is, aki bár szakközepes érettségije van csak,

egyszemélyben irányítja a magyar sajtót és valójában akkor van lapzárta

a Népszabadságnál, ha Gál J. Zoli rábólint. Nincs annyi időm és erőm,

hogy mindent leírjak. Legyen elég annyi, ha eddig jelentéktelen pondró

porszemnek éreztem is magam, a tegnapi beszélgetés után még annak sem.

Semmik vagyunk. Még csak plebejusok, közkatonák, szorgos hangyák,

rabszolgák sem. Semmik.

Közöltem vele, hogy legszivesebben berontanék a Parlamentbe testemre

tekert 50 méternyi töltényhevederrel, kezemben 1-1darab, a vietnámi

filmekből ismert helikopter géppuskával és mindenkit,mondom MINDENKIT

halomra lőnék. És minden eddigi bűnömet ezzel megváltva a mennyországba

kerülnék, Szent Péter jobbjára.Közvetlenül.

Ő csak nevetett gyermeki hevülésemen. Nem sértően, picit irigykedve.

Mert azt látta bennem, amire ők pont építenek, számítanak. Az idolokba,

igazságba vetett hitet, az álmokat kergető, s ezért minden szar igéretet

elhivő naiv állampolgárt. A választót.

Akinek akarata, véleménye, álmai, céljai, fájdalmai, keserűsége, gondjai

pont senkit nem érdekelnek. Legfőképp azokat nem, akiket választhat,

akiket megszavaz."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 19:05
Előzmény: #2079  Törölt felhasználó
#2080
Tessék elgondolkodni!
Felnőtt férfiak halóingben és ARANY köntösben, némelyik felékszerezve!!!

Botrány!
link

:))
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 18:58
Előzmény: #2077  Törölt felhasználó
#2079
Na jó, akkor én megszervezem a felháboritó aug. 20-dikai körmenet ellenni tüntetést...
Akadályozzák a forgalmat és egy rohadó levágott kezet mutogatnak!!
Fujj!
Nem is beszélve arról, hogy hogyan öltözködnek!

Én egyébként sem hiszek benne, úgyhogy ne provokáljanak szándékosan, nem vagyok rá kiváncsi, csak arra, amit ÉN elfogadhatónak tartok/érdekel!

:D

Részletek és elérhetőség rövid időn belül!
Üdv:

m
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 18:01
Előzmény: #2076  Törölt felhasználó
#2078
Valahova ide gondoltam volt én is kilyukadni :))
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 18:01
Előzmény: #2062  Törölt felhasználó
#2077
"Ki az aki vállalná a fórumozók közül, hogy végigvonul a városon három órán keresztül folyamatos tojás, és halcsali záporban, azért hogy elmondhassa magáról - igen, itt vagyok, és nem tudsz megfélemlíteni? "

szándékosan rosszul kérdezel, tőzsdenyúl?

ugyanis én és még rengeteg sok ember végig tudna vonulni azon az útvonalon, úgy hogy a másik 3 tüntetés résztvevői is végigvonulna ott és nem történne semmilyen dobálás. értesz, ugye?

más: a budapest utcáin megrendezett futóversenyeket miért nem a pilisben rendezik meg pl?
azért, mert akkor annak 0 lenne a reklám értéke, és nem menne el rá senki.

az meg hogy miről szól a buzik felvonulása, azt a felvonulók viselkedése határozza meg. s ha van köztük egy magamutogató kisebbség, akik a "balhé"(magamutogatás, polgárpukkasztás) kedvéért mennek ki vonulni, akkor sajnos az egész társaságra rásütik a jelzőt.
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 17:58
Előzmény: #2074  Törölt felhasználó
#2076
heteroszexuális pasikat sem a melegek, sem a sztriptíztáncosok felvonulása nem háborítja fel. Különbség annyi, hogy előbbit nem látogatják, utóbbi esetben pedig legfeljebb pénzkötegeket dobálnak jelenlétük esetén.

válaszokat "RIO" jeligére várom.
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 17:50
Előzmény: #2065  matgab
#2075
matgab, szerencsésebb lett volna, ha sziporkáid hiánya nem neked, hanem értő olvasóidnak tűnik fel.
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 17:46
Előzmény: #2072  David78
#2074
bezzeg a nők magamutogatása 'társadalmilag' nemhogy elfogadott, de elvárt!

A szilikonmellű/szájú felháboritóan öltözködö-viselkedő mű nőstényállatokkal tele lehet a média, és megfordulsz utána az utcán!
Ha a szrtiptiztáncosok ligája vonulna fel évente egyszer?

Enyhén szólva szubjektiv ez igy...

Ha nem érint, nem kell vele foglalkozni...márpedig nem tudom egy hetero pasinak mi lehet irritáló egy őt semmiben nem hátráltató jelenségben!

matgab 2008. 07. 07. 17:36
Előzmény: #2070  Knight Tyris
#2073
KT, most én sem vagyok megint itthon keddtől!
Addig tele ne írjátok a topikot!

Aztán majd megírom, hogy milyen az élet az EB győztesek földjén...
David78 2008. 07. 07. 17:33
Előzmény: #2071  Knight Tyris
#2072
Hehe ez jópofa:
"Becsülöm a bátorságukat, és azt, hogy békésen kiállnak az aggresszív állatokkal szemben. "

Ez kb. olyan bátorság, mint amikor Bruce Willis "I hate Niggers" táblával a nyakában indult sétálni Bronxban :)
Mert ugye ha a tábla nélkül, csak úgy besétált volna fehér emberként akkor talán nem is akarják megölni.

Okés nem tökéletes a hasonlat, de a lényeg:
Ha azt akarják, hogy a heterókkal egyenjogúként, teljesen természetesen
kezeljék őket, akkor viselkedjenek természetesen, normálisan és még az is lehet, hogy kutyát nem fog érdekelni, hogy ki buzi és ki nem.

legalábbis engem egyáltalán nem érdekel, hogy buzi-e valaki, amíg normálisan viselkedik, de a sértett büszkeség, "biztos az a baj, hogy buzi vagyok" engem is iritál, a magamutogatás meg pláne.
Mondjuk én inkább elkerülöm az ilyeneket és nem dobálom meg őket, de ez is egyfajta diszkrimináció, amin nem vagyok hajlandó változtatni, mert ha ő sem tehet róla, hogy pózer homokos, akkor én sem, hogy taszítónak találom...
Knight Tyris 2008. 07. 07. 17:22
Előzmény: #2068  Törölt felhasználó
#2071
Jah, a minél kevésbé az rendben van. Jó lenne már azt látni.
Knight Tyris 2008. 07. 07. 17:18
Előzmény: #2067  Knight Tyris
#2070
A cserelehetőség kimerül a pozíciókban.

A lehetőségek:
felül és alul, avagy Long és Short. :o) :o) :o) Esetleg oldalazás. :o)

-

Bocs Matgab :o)
Tőlem keddtől egy darabig "megszabadulsz". :o)
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 17:16
Előzmény: #2066  Knight Tyris
#2069
Milyen provokativ hozzáállás?

Mikor láttál te melegeket heterókat provokálni bárhol??? Esetleg összeverődött homo tömeget aki heteró párokat lincselt meg?
Ne már.
Elképesztő.

(Most jön a gutaütés, úgyhogy lépek is)

Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 17:15
Előzmény: #2066  Knight Tyris
#2068
Nem forgattalak ki, azt mondtam, hogy minél kevésbé..., annál inkább.

Úriember :)

Azt tudom, hogy úrihölgy herpeszbe nem ül :)
Knight Tyris 2008. 07. 07. 17:13
Előzmény: #2064  Törölt felhasználó
#2067
De kisasszony! Hát hogy képzeli Ön eztet????!!!! :o) :O) :O)

Egy úriember sosem tenne ilyet!

Max titokban. :o) :o) :O)
Knight Tyris 2008. 07. 07. 17:10
Előzmény: #2062  Törölt felhasználó
#2066
Azért a mondat elől szépen lehagytad, hogy leginkább a provokatív hozzáállásuk a fő probléma, ez váltja ki az ellenérzést nem a jogaikért történő kiállás.

A provokáción van itt a hangsúly évről évre(ami egyre több embert felidegesít), nem a bátorságon.

Ne forgass ki a szavaimból.

Menjenek ki a népligetbe vagy mittom én hol szoktak rendezvények lenni aztán aki akar odamegy.
matgab 2008. 07. 07. 17:06
Előzmény: #2063  Knight Tyris
#2065
a párját?

Őrület, hogy nektek mennyi időtök van írni?!?
Így persze ez már nagyrészt nem is az a topik, hogy, "ahogy én látom", hanem, ahogy pénznyelő, tozsdenyul, fretek conqui látja...:(
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 17:04
Előzmény: #2063  Knight Tyris
#2064
Mármint a párját szállítják el? És van cserelehetőség? :-)
Knight Tyris 2008. 07. 07. 17:02
Előzmény: #2061  Törölt felhasználó
#2063
Olyan verzió nincs, h. az ember a párjával szenved hajótörést a lakatlan sziget mellett, de cserébe rendszeres heti ellátmányt kap + elszállítást, ha megunta? :o) :o) :o)
Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 17:01
Előzmény: #2051  Knight Tyris
#2062
"Így max még több ellenérzést váltanak ki... pl. egy ilyen felvonuláson megdobálják őket, meg még el is ítélik őket, meg úgy kell nekik vágják a fejükhöz."

Érdekes, nálam ez úgy néz ki, hogy minél kevésbé szól a dolog a magamutogatásról, és minél inkább szól arról, hogy nem hagyjuk megfélemlíteni magunkat, és a verést is vállalva kiállunk magunkért, annál több a szimpátia bennem irántuk.

Becsülöm a bátorságukat, és azt, hogy békésen kiállnak az aggresszív állatokkal szemben.

Ki az aki vállalná a fórumozók közül, hogy végigvonul a városon három órán keresztül folyamatos tojás, és halcsali záporban, azért hogy elmondhassa magáról - igen, itt vagyok, és nem tudsz megfélemlíteni?

A kurázsit tisztelem és szeretem.

Demszky rajongó nem vagyok, de azt, hogy ő a komcsi rendszerben is hozott áldozatot a demokráciáért, és hogy manapság (szinte egyedüliként) kiáll a tojászáporban is a demokrácia mellett, azt becsülöm. Szakmai tevékenységét nem kell szeretnem, ahhoz hogy az emberit elismerhessem.

A gyülekezési joggal, ünnepléshez való jogunkkal élni demokratikus dolog, főleg akkor, ha ezt ellenszélben kell megtenni. Hátszélben nagyon könnyű...

Demszky nem a legjobb polgármester, a melegek a felvonuláson provokatívak, de mindkét szereplő meg tudta mutatni, hogy van vér a pucájában.

Ez több, mint amit a fórumon hőzöngők nagy része fel tud mutatni.

Mindkét esetben az erkölcsi győztesek ők, nem a megfélemlítő tömeg (ők csak akkor győznek, ha a civilek félelemből otthon maradnak). Minél jobban igyekeznek a másik felet megfélemlíteni, és az sikertelen, annál nagyobb vesztesek.

Törölt felhasználó 2008. 07. 07. 16:31
Előzmény: #2059  Törölt felhasználó
#2061
A következő FHM újság szavazása:

Ön mely egzotikus nyaralást választaná?

A) -Hajótörés lakatlan sziget mellett, 50 átlagos nővel, valamint 49 másik vetélytárs férfival.

B) -Hajótörés lakatlan sziget mellett, 50 FHM bombázóval, valamint 44 másik vetélytárs férfival.

Az a másik 5, majd elfoglalja magát a bambuszkunyhókban.
:)

Sőt, felőlem fel is vonulhatnak, majd én elleszek többedmagammal a kunyhókban...
:))

Topik gazda

matgab
4 4 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek