Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:12

Rendőrség topik - Szolgálunk és védünk?  

1. Meggyanúsították, őrizetbe vették és beosztásából felfüggesztették azt az öt rendőrt, akik a gyanú szerint megerőszakolták a Hooligans együttes gitárosának barátnőjét.



2. Kommandósok csaptak le 13 mutyizó rendőrre



3. A móri fegyverek beszállítója a vérengzés idején a rendőrség soraiban szolgált.



4. Gergényi Péter Pintér Sándor utazási irodájában folytatja



5.A Széna téri OTP helyszínelője 23 darab húszezrest csent el
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:34
Előzmény: #238  Törölt felhasználó
#240
:-)
hát most nemtom erre mit mondjak, de ha ilyen a barátja......szerintem nem.Vagy ha igen akkor megérdemli.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:32
Előzmény: #212  Törölt felhasználó
#239
Utazo, totál egyetértek.
Ilyeneket hiába írsz gazdagodónak, ő inkább olvasgatja a macira masztizó 12 évesek beszámolóit...
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:31
Előzmény: #226  Törölt felhasználó
#238
Gazd, még annyi: "felhívhatta volna a barátját"

És ha a barátjából is is valami Hozzád hasonló atavisztikus reakció tör ki? "A jó életbe, biztos te provokáltad őket, te k..va!"
(Tudod, hány - egyébként normálisnak tűnő - pasi reagál így?)

Vagy egyszerűen csak MEGUNDORODIK a barátnőjétől? (Mert ilyen eseteket is ismer szép számmal a szakirodalom.)

Arra nem is gondolsz, hogy a csaj esetleg meg sem bírt szólalni, hanem mondjuk feküdt órákig, amíg egyáltalán újra el bírta viselni önmagát???
Tudsz arról, hogy sok nő soha életében nem heveri ki egy megerőszakolás lelki sebeit? És hogy aki igen, annak is komoly pszichoterápiás segítség kell hozzá?

Ez nem úgy van wazze, hogy "juj Józsi képzeld mitörtént, az előbb megerőszakolt pár szemét rendőr..."

Kiváncsi vagyok, ha egyszer a Te kislányoddal történik hasonló, őt is lekurvázod-e majd magadban.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:31
Előzmény: #233  Törölt felhasználó
#237
Szerintem meg az a sérült aki mindentől fél, meg egyből megijed pl. a rendőregyenruhától, meg egyebektől.vagy nem?
csuloktata 2007. 05. 18. 16:31
Előzmény: #230  csuloktata
#236
épontosan levezethető a tavaly őszi eseményekből a mostani rendőrségünk állapota!
Nem szűrték ki közüllük a garázdákat, összezártak, s azt látják, hogy nekik egyenruhában mindent szabad.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:30
#235
mi lesz itt ősszel.....
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:30
Előzmény: #232  Törölt felhasználó
#234
Te hülye vagy, ki írt ilyeneket?
Most jön a belemagyarázás, amit nem is állítottam?
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:29
Előzmény: #221  Törölt felhasználó
#233
Ha ez vigasztal valakit, gazdagodó már kapott nagy pofonokat az élettől, azért lett ilyen sérült lelki nyomorék.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:29
Előzmény: #215  Törölt felhasználó
#232
Az a fiú nem a szexpartnere, csak valóban egy barátja. Az ügyvédjét hívta. A DNS minta megvan szerintem. A csaj nem kurva, a kurvák nem kocsival járnak hanem a stricijük "fuvaroza" őket.
Ha szerinted életszerű, hogy egy csaj élvezi ha 2 vadidegen rámászik, 3 meg nézi, akkor te nagyon nem vagy képben. A csaj nem volt részeg, bedrogozva sem volt, ő vezetett 200km-t.

Ha kiderül, hogy a csaj ajánlkozott fel, én megígérem neked bocsánatot kérek.
Ha a rendőrök között lesz legalább egy becsületes, és bevallja a dolgot, akkor arra kérlek menj el egy pszichiáterhez, nagyon rád fog férni!

Részemről ennyi.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:28
Előzmény: #224  csuloktata
#231
nem dirketbe gondoltam, csak arra hogy a barátjának vannak ismerősei pl. a sajtóban is, szal az biztos tudta volna merre kell menni..
csuloktata 2007. 05. 18. 16:27
Előzmény: #224  csuloktata
#230
Autóval nem tudnak leparkolni! Annyira mások, hogy nerm mindig értjük őket, ezért szertjük őket (vagy valami ilyesmi).
Legelább annyire lehetnél érzékeny az iránt a nő iránt, mint az öt szemétláda felé!
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:26
Előzmény: #226  Törölt felhasználó
#229
Na ne mossuk azért össze a dolgokat se a háborúval, se az 50-es évekkel, se a kádári rendőrséggel, de még a múlt októberi eseményekkel sem...
ott az egész rendőrállomány rá volt hangolva, de ez nem az az eset itt 5 rendőrről volt szó, teljesen más szituációban.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:26
Előzmény: #223  Törölt felhasználó
#228
gazdagodó,

ha anyád olvasná a pragmatikus írásaid a témában, akkor biztosan bánná, hogy annak idején nem tiltakozott erélyesen. vagy esetleg tiltakozott, és ennek a terhét viseled azóta is.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:26
Előzmény: #211  Törölt felhasználó
#227

hát, már megint „nagyot” alkottál…
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:24
Előzmény: #216  Törölt felhasználó
#226
Gazdagodó,
1. azok alapján, amit írsz, még soha nem volt részed komolyabb fizikai erőszakban, olyanban, ahol te voltál alul, kiszolgáltatottan bármi borzalomnak. Remélem, egyszer még "gazdagodhatsz" ezzel a tapasztalattal!

Olyankor az ember más tudat- és lelkiállapotba kerül. (Pl. talán volt már akármilyen kis koccanásos baleseted is, ott megfigyelhetted, hogy még egy ilyen "semleges" helyzetben is milyen biofiziológiai változásokat produkál az érintettek idegrendszere).

1. TE nem hallottál ősszel olyan esetekről, hogy rendőrök ártatlan fiatalokat elkaptak a városban, mert "rosszkor voltak rossz helyen", kiverték a fogukat, Dunába dobták a cipőjüket - majd utána a fiatalokat még el is ítélte a bíróság? Ma ilyen országban élünk! Mit gondolsz, mennyi esélye volt, hogy ezt az ügyet is eltusolják, majd a csajt még meg is keressék és hidegre tegyék? Hidd el, sok!
És csodálkozom is, hogy nem ez történt - valszeg a térfigyelő felvétele vagy az orvosi látlelet (mert volt!) olyan helyre került, hogy már nem lehetett elsüllyeszteni.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:24
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#225
egy nőnek más a lelki világa mint neked !!!!!

hidd el amikor felment a lakásba akkor már egy világ omlot össze benne !!!!!!
és már mindegy mindegy alapon szart rá!

lehet hogy felírta a pénz sorozatszámát hogy utána ezzel is bizonyitsa hogy ki volt!
ezt nem tudhatjuk!
csuloktata 2007. 05. 18. 16:24
Előzmény: #219  Törölt felhasználó
#224
"Forduljon a sajtóhoz"
Na akor mit kapott volna, ha először oda fordul, akkor kizárt hogy hinnének neki.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:23
Előzmény: #222  Törölt felhasználó
#223
jó, ebben igazat adok neked, de szerintem a barátját akkor is azonnal hívhatta volna, az nem érzelgős.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:21
Előzmény: #220  Törölt felhasználó
#222
gazdi egy nőt ez jobban megvisel ,egy nő sokkal érzelmesebb ,és nem tud helyesen gondolkozni!
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 16:20
Előzmény: #218  Törölt felhasználó
#221
gazdi,
én most sírok ...
azon, hogy vannak ilyen érzéketlen emberek, mint te.

Topik gazda

lecso8
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek