Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:12

Rendőrség topik - Szolgálunk és védünk?  

1. Meggyanúsították, őrizetbe vették és beosztásából felfüggesztették azt az öt rendőrt, akik a gyanú szerint megerőszakolták a Hooligans együttes gitárosának barátnőjét.



2. Kommandósok csaptak le 13 mutyizó rendőrre



3. A móri fegyverek beszállítója a vérengzés idején a rendőrség soraiban szolgált.



4. Gergényi Péter Pintér Sándor utazási irodájában folytatja



5.A Széna téri OTP helyszínelője 23 darab húszezrest csent el
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 10:18
Előzmény: #18  Törölt felhasználó
#20
Érdemes volt gyurcsánynak hazavitetni Kádár koponyáját és érdemes volt hazudozni tovább.

És érdemes lehetett azt állítani, hazudni(!), hogy minden 5. beteget félrekezelnek!
Ez a hazugság már egyenesen növelni is fogja az MSZP és az eü-rombolás népszerűségét.

De inkább most legyen 50%-os az MSZP támogatottsága, mint a következő választásokkor!!!
Addig majd visszaesik, ha még egy évet bitorol a hazudós gyurcsány-Horváth páros.

(Szerintem nem kúrja gyurcsány Horváthot!!!)
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 10:14
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#19
Félsz a kormánytól?

Félj az orvosoktól, félj a rendőröktől és talán kevésbé fálsz majd a kormánytól, aki csak meglop, de nem öl meg!!!

Hazug (ezt ők állítják magukról!) gazemberek (ezt meg én a saját állításuk és tetteik alapján róluk)!
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 10:13
Előzmény: #17  csuloktata
#18
Már második hónapja csökkent májusban a Fidesz és az MSZP támogatottsága közti különbség, derül ki a Medián által készített felmérésből. A két nagy párt támogatottsága közti különbség növekedését a Fidesz úgymond magának köszönheti, hiszen az MSZP nem tudott érdemben maga mögé állítani támogatókat. Orbán Viktor a népszerűség tekintetében nagyobb vesztesnek számított májusban, mint Gyurcsány Ferenc
csuloktata 2007. 05. 18. 10:12
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#17
Mi az hogy ne általánosítsunk!

Ezek a szemét állatok közlekedetek fekete egyenruhában, csukláyban, úgy hogy az anyjuk nem ismerte volna meg őket?
Csak ők tudják ki volt a tetlegességet elkövető, ki nézte közüllük hallgatva!

Ők nem akarják azonosítani a nem maguk közé valókat! Akkor én miért, mi alapján küölnöbözetsem meg ezt a fekete ruhás verőbandát!

Emlékezetek a TV székháznál kik szedték ki a locsolóautóból a rendőrt, és kik vezették el! Nem ezek az állatok, hanem az állí³tólagos huligánok. Hasonlót októberben nem láttam, de szabadon örjöngő, lövöldöző csuklyások tömegét azt igen!

Felelős az nincs, de kitüntetett az van!

Itt az eredménye
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 10:11
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#16
Látom ebben a témában is annyira otthon vagy mint más kérédsekben!
;)

link
zotya32 2007. 05. 18. 10:11
Előzmény: #14  Törölt felhasználó
#15
Akkor ha már rendőrség, egy kis olvasnivaló
link
Elképesztő, tényleg ami itt megy.....
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 10:05
Előzmény: #13  Törölt felhasználó
#14
Ez ma már egy RENDŐRDIKTATÚRA!
gyurcsány egyrészt ÁVH-t CSINÁLT A RENDŐRSÉGBŐL ÉS AZ NBH-BÓL.
A maradékot pedig hagyják randalírozni és bűnözni az utcán, így félemlítik meg és terrorizálják a hétköznapi embereket, akiket pl. az ellenzéki tüntetéseken nem tudnak félholtra verni.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 10:02
Előzmény: #10  matgab
#13
Persze most lehet azt mondani, hogy ne általánosítsunk, de azt se hagyjuk figyelmen kívül, hogy ennek a testületnek a jelmondata: Szolgálunk és védünk. De kit? A hatalmat? A kormányt? Esetleg önmagukat? Ne értsenek félre én nem vagyok rendőr-ellenes. De ha az utcán megállít az embert egy hajléktalan, tudom mire számítsak. Viszont ha egy rendőr állít meg, már nem tudom mire számíthatok. Ki fognak rabolni, vagy elhurcolnak és megerőszakolnak?

Mi folyik ebben az országban? Persze lehet majd azzal védekezni, hogy a szeptember-októberi események következtében kialakult poszttraumás stressz miatt válnak bűnözővé a rendőrök. Alig lesz hihető. De hihetetlen dolgok elhitetésében a jelenlegi hatalom már profi. Gondoljunk csak vissza az októberi eseményekre. Próbálják elhitetni, hogy a békés tüntetők lövették magukat.

Mi jöhet még? Eddig az áldozatok rendőrhöz fordultak védelemért. Ha betörnek hozzánk ne hívjunk rendőrt, nehogy más is eltűnjön a lakásból? Ha igazoltatni akarnak szaladjunk el, nehogy megerőszakoljanak? 2007-ben félni kell a rendőrtől. Hová fajul ez az ország?

Kuruc.info
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 10:01
Előzmény: #10  matgab
#12
nemértem, hogy a rebiszes barmok miért nem
az UTE rasszista hulligánjait verik?
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 10:01
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#11
Egyszer volt alkalmam vegig nezni, de foleg vegig hallgatni egy jelenetet.A vonaton , egy fulkeben utaztam egy zsaruval. Nem tudtam, hogy mi fele, nem is erdekelt, csak akkor derult ki, hogy zsaru amikor jott az ellenor es nem voltak rendben az utazashoz szukseges iratai :)
matgab 2007. 05. 18. 09:59
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#10
UTE, ne felejtsd el, hogy a Fidesz nem Pintért akarta először Belügyminiszternek, de meg lett mondva nekik, hogy ő lesz és punktum...
csuloktata 2007. 05. 18. 09:56
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#9
Ezek azok a pártba tönörült huligának, akiket a fekete ruhás csuklyás megvadult állatok ütnek az utcán!
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:48
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
KNDP... De rég hallottunk róluk. Ez most a Gici féle KNDP?
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:46
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
A KDNP szerint a magyarországi demokrácia 17 éves történetének egyik legszégyenletesebb bűncselekményét követték el akkor, amikor öt rendőr hivatali hatalmával visszaélve, megerőszakolt egy védtelen, 21 éves lányt.

A Kereszténydemokrata Néppárt meggyőződése, hogy a rendőrterror szellemét Gyurcsány Ferenc szabadította ki a palackból tavaly október 23-án. A miniszterelnök nemhogy elítélte volna a rendőri brutalitást, hanem bátorította azt, jogszerűnek ítélve az akciót – áll a KDNP közleményében.
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:40
Előzmény: #5  csuloktata
#6
Jól látják a fideszes Pintér idején kezdöttek a gondok. Senki ne higgye, hogy a jobboldal egybe moshatja a huligánok elnáspángolását egy két bűnözővel.
csuloktata 2007. 05. 18. 09:36
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#5
Ameddig október 23 véreskező csuklyásait nem vetik ki magukból, addig rohad az egész mocsok szervezetük!
Erkölcsi nulla az egész szemét banda!

Ha ezt összel valamelyik tüntetésen teszik a rebiszese állatok, akkor az 5 rendőr egybehazgzó vallomása alapján szegény lányt a magyar bíróság 2 évre le is csuklya hivatalos személy elleni erőszak miatt!
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:25
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
igen: link
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:18
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
ez a pintér az a pointér, akit az olajszőkítésben való részvétellel, sőt annak irányításával gyanúsítottak annakidején (mikor még belügyminiszter volt)?
Törölt felhasználó 2007. 05. 18. 09:14
Előzmény: #1  Törölt felhasználó
#2
És tegyük hozzá hogy tulképpen a rendőrség nagy része ma nem a népet hanem a hatalmat védi, magyarul ÁVH.

Topik gazda

lecso8
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek