Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
97raglop 2024. 03. 25. 15:37
Előzmény: #5479  hellforceone
#5480
Mobilon próbáltam ott még a  KBC Equitas választható csak ki. 
hellforceone 2024. 03. 25. 14:47
Előzmény: #5478  hellforceone
#5479

meglepöen gyors valasz jött - hogy mennyire megnyugtato, azt döntse el mindenki maga.
A lenyeg, az MNB oldalon tapasztalt problema kivizsgalas alatt van... kivancsi vagyok, mikor jön - vagy jön e majd egyaltalan olyan info -, hogy az MNB oldal müködik, a szamlak ellenörizhetöek. Szerintem nekik kellene automatikusan küldeniük egy valaszt, amit a problema megoldasra került, bar en valahogy nem bizom mar ebben.
hellforceone 2024. 03. 25. 12:43
Előzmény: #5475  jvgb
#5478
küldtem mailt az ÈSZLA weboldalon talalhato mail cimre. Probaltam hivni a megadott telefonszamot is, de sajnos semmi, meg csak kis sem csörög. A mail cim ugyan csak technikai problemak jelentesere hivatott, de egyreszt, lehet, hogy valoban technikai hiba, masreszt kertem öket, ha megsem az lenne, akkor adjanak kontaktot valamilyen ügyfelszolgalathoz, panaszirodahoz vagy akarmihez.
valcsi62 2024. 03. 25. 12:40
#5477
Nekem sem működik! A kbc-nél működött.
hellforceone 2024. 03. 25. 12:31
Előzmény: #5473  jvgb
#5476
Ha KBC idejeben sem müködött, akkor lehetseges, hogy az MNB rendszer maga szar. ha müködött, akkor valami bibi van es akkor sürgösen irany az MNB es a rendörseg.... irtam nekik, gyors valaszt kertem - bar nem szamitok arra. ha netan nem jön a heten semmi, akkor penteken kapnak még egy emlekeztetöt, abban mar hivatkozassal a hatosag bevonasara es nem csak fenyegetözes lesz...
jvgb
jvgb 2024. 03. 25. 12:30
Előzmény: #5474  hellforceone
#5475

A KBC-nél működött.
Én időnként ellenőriztem.
hellforceone 2024. 03. 25. 12:22
Előzmény: #5473  jvgb
#5474
köszönöm, megtalaltam, nem müködik nekem sem. Ezt probalta amugy valaki anno a KBC idejen? akkor müködött?
jvgb
jvgb 2024. 03. 25. 11:38
Előzmény: #5470  hellforceone
#5473

Az email címedre érkezett a februári számlakivonat és egyenlegközlő.
Abban minden le van írva, hogyan tudod ellenőrizni a portfóliódat az mnb oldalán.
Csak az a baj, hogy még nem jelentkezett senki akinek működne a dolog.
papafilip 2024. 03. 25. 08:53
Előzmény: #5471  hellforceone
#5472
Alapvetően eddig én is mindent meg tudtam benne csinálni amit akartam. Csak kényelmetlenebb és körülményesebb mint amilyen a KBC volt.
Amiben sokkal kevesebbet tud az a mindenféle magam kedvére szabott kimutatások gyártása, hogy adott részvénnyel vagy részvényekkel, bizonyos időtartamok alatt, mit sikerült elérni.
Illetve nincs szépen tételesen mindegyik részvényről meg milyen pakkokat, milyen áron vettem, de ez olyasmi ami nélkül még használható marad, csak kevésbé jó.
Illetve van olyan ETF-em amit nem tudok eladni a felületen, hanem ahhoz fel kell őket hívnom ami nálam ultra kényelmetlen, még szerencse, hogy azt hosszabb távon terveztem tartani.
Valóban így már drágácska én emiatt nyitottam egy Lightyear-es számlát is némi játszós pénzzel, azért ahhoz képest is jobban tetszett a KBC meg többet is tudott, de kétségtelenül nagyon olcsó cserébe.
hellforceone 2024. 03. 25. 08:12
Előzmény: #5470  hellforceone
#5471

ami nekem rohadtul nem tetszik, hogy nem kommunikalnak az ügyfellel. jeleztem problemakat, a fülük botjat nem mozditjak. a webtraderben nem latok igazan fejlödest es ezen az sem segit, hogy alapjaban veve müködik, ahogy irtam is. a masik problema, hogy draga es mar a KBC-nel is az volt a szolgaltatas, de azert elneztem nekik, mert összessegeben a felület OK volt, kivonatok minden elerhetö gyorsan, ügyfelszolgalat reagalt es a felületet is fejlesztegették tovabb. na ezek a dolgok most sajnos nem ervenyesek tovabb, igy pedig mar valoban nagyon draga a szolgaltatas.
hellforceone 2024. 03. 25. 07:27
Előzmény: #5463  jvgb
#5470

mely pont alatt talalhatoak az azonosito datok, melyek az MNB lekerdezeshez szüksegesek?
Nekem amugy a rendszer igazabol kifogastalanul müködik. mind a webtrader, mind az app. Megneztem amugy ennek a cseh cegnek a weblapjat is, ha jol emlekszem lassan 30 eves multra tekint vissza es több milliardot kezel, szoval azert nem gondolnam, hogy lelepnek a penzzel.
Ugyanakkor felmerült bennem egy kerdes. ha jol emlekszem, akkor a KH ertekpapir is 100.000 EUR-ig van BEFA altal biztositva, de az ertekpapirokra csak 20k. A kerdesem az, hogy az ertekpapiprokra egyaltalan minek is kell legyek biztositva?? Hiszen a reszvenyek az en tulajdonomat kepezik, az MNB-nel is vezetett tulajdon, dematearizalt reszvenyekröl van szo, szoval minden digitalis. Mire is vonatkozik pontosan a biztositas ebben az esetben. hiszen a reszvenyekkel cegtulajdont vasarolok, ami nem "veszhet" csak ugy el...?? Bocs, ha hülye kerdes, de ez nekem nem annyira vilagos. A cash eseten még értem is (felszamolobiztos mindenre rateheti a kezet), de a reszveny es ezaltal cegtulajdon eseten abszolut nem. ha ezt valaki elmagyarazza, azt megköszönöm!
Lou70 2024. 03. 25. 07:24
Előzmény: #5452  hellforceone
#5469
Én transzferáltam a TBSZ-eket is az Erstehez.
Freszelés 2024. 03. 24. 22:44
Előzmény: #5467  Cashflow2024
#5468
Az Erstével csak óvatosan... mennék erre-arra és egyik-másik menüpont követekezetesen dob egy hibát és kirak a rendszerből. Pár hete ez a menüpont ment. Most épp nem.
"A lap nem jeleníthető meg.
Az ön által keresett oldal hibás, hibásan futott le, vagy nem található.
Probálkozzon ismét belépéssel a lenti link segítségével.
Ha a hiba tartósan fennáll, akkor vegye fel a kapcsolatot az Erste Befektetési Zrt. munkatársaival a 06 1 23 55 151-es telefonszámon vagy az info@ersteinvestment.hu emailcím­en!"
Miért is kéne hogy én szóljak? Proaktivitás? Monitoring? Alerting? 2024? Vagy csak emailt olvasó szakemberekre futja? :)
Cashflow2024 2024. 03. 24. 22:14
Előzmény: #5463  jvgb
#5467
Erste Banktól le lehet kérdezni. Egy ottani srác küldte az infót most... Tehát a K&H értékpapír rendszere a sz@r...
Cashflow2024 2024. 03. 24. 18:46
Előzmény: #5463  jvgb
#5466
Kellene csinálni egy Facebook csoportot, ahol össze tudnánk szerveződni, ha esetleg nagy gond lenne... Már minden bizalmam elveszett a K&H értékpapírral kapcsolatban!
Cashflow2024 2024. 03. 24. 18:41
Előzmény: #5464  papafilip
#5465
Én még emlékszem a BudaCash féle story-ra... ott eltűnt az ügyfelek pénze, meg a befektetések nagy része is... Persze a felszámoló a mai napig fut a lóvé után. 
A Questor is egy jó kis lehúzás volt...
Remélem a K&H értékpapír nem nyúlja le a nehezen összerakott pénzeinket...
papafilip 2024. 03. 24. 11:45
Előzmény: #5463  jvgb
#5464
Én most kipróbáltam és nem ment, pedig a QR kódos megoldást is megnéztem az ESZLA alkalmazással. 
jvgb
jvgb 2024. 03. 24. 01:43
Előzmény: #5462  jvgb
#5463
Sikerült már valakinek az MNB oldalról lekérdeznie a portfóliáját?
jvgb
jvgb 2024. 03. 24. 01:23
Előzmény: #5460  Cashflow2024
#5462

Én eddig nem próbáltam ellenőrizni az MNB oldalán a portfóliámat.
Most megprópáltam. A következő üzenet jön.
"A megadott adatokkal nem található értékpapírszámla az aktuális időszakban."
Ez most mi?
Cashflow2024 2024. 03. 23. 22:27
#5461
Ja igen... egy idézet az egyik e-mail-ból:
Tisztelt Ügyfelünk! Nem tudjuk mi a sablon válasz, de ez az, amit írni tudunk, ebben a témában mást még nem, akkor sem sajnos, ha ez nem elegendő és mi is örülnénk, ha többet írhatnánk. Sajnos így ilyen alapon minden sablon válasz akkor. Az MNB oldalán a februári kivonaton lévő jelszavával és MNB azonosító kódjával tud belépni, hogy miért nem sikerülhetett azt nem látjuk, de volt, aki a jelszót nem jól írta be, mert pl a kis L lehet I-nek vételezhető. Javasoljuk, hogy ezért inkább a QR-kódot olvassa be. Köszönjük. Illetve a K&H Bank teljesen külön áll tőlünk, teljesen más rendszerek, szolgáltatások.
Tehát a K&H Banknak semmi köze hozzájuk! Felhívtam az MNB-t és ott vissza irányítottak a K&H értékpapírhoz... HE HE HE bezárult a kör... 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek