Topiknyitó: saru 2007. 01. 22. 09:36

Egészségügyi reform  

Korábban Horn Gy.-nak az volt a véleménye, hogy a "reformok" megvalósíthatóak, ha a kórháztörvényt sikerül tető alá hozni, ezen fog eldőlni a kérdés !
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 22:14
Előzmény: #299  Törölt felhasználó
#300
DLPH
Te lőtted a Tevepalotát?
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:39
Előzmény: #296  Törölt felhasználó
#299
Örömmel olvasom, hogy a szekta parasztvakítása ezúttal nem jött be.
Sokszor olvastam elkeseredetten a burkoltan nemzetellenes gőzhengert a fórumokon. Azt kérdeztem magamtól, nincs itt egy tisztességes magyar ember? Sok helyen nem volt... Azt is tapasztaltam, hogy hülyének tettetett ál-jobbos szövegeket produkáltak. Kifinomult módszer, nem mondom. :(
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:32
Előzmény: #297  Törölt felhasználó
#298
Akkor ezt megbeszéltük :)) Kinai kizárva.
Nem jön Conquistator meg-ki-el-szétmagyarázni a történéseket?
Akkor én leléptem. Lehet, csak arra vár.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:30
Előzmény: #296  Törölt felhasználó
#297
persze hogy megvan, de jelenleg Kinai etteremkent uzemel es az uzemeltetoje hat.........Na jo hagyjuk.
En azert szeretem a kavet, mert Kaposvaron van a kavezasnak is egy kellemes hangulata.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:25
Előzmény: #295  Törölt felhasználó
#296
OFF

Nem, Bp.
De ott születtem.
A kávé sanszos, napirenden tarthatjuk.
Mondjuk ha még megvan a színházzal szembeni hajdan volt I.oszt. étterem, és annak presszórésze :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:23
Előzmény: #293  Törölt felhasználó
#295
csak nem te is kaposvari vagy?
ha igen es nem banod, egyszer osszefuthatnank vhol egy kavera.
csuloktata 2007. 02. 20. 21:18
Előzmény: #289  csuloktata
#294
Más
Reggel hallottam az info rádióban, hogy k épviselőinknek és az ott "dolzóknak" is kell a jövőben vizitdíjat fizetni, eddig mentesek voltak!!!

Beszarás, kurvára átérezhetik az áldott nép gondjait, ha magukat mentesítik. Gondolom szolidárisak a rászorultakkal. Csak egy újság bekavart (nem népszopi), ezért most más hajlandóak fizetni.

Mocskok
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:18
Előzmény: #292  Törölt felhasználó
#293
Mert a leggyönyörűbb város a világon :)))
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:17
#292
miert kerdezted hogz kaposvari vagyok?
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:15
Előzmény: #289  csuloktata
#291
Conquistator engedélyezem, hogy ezt most elmagyarázd nekünk.
Szólhatsz bátran! ( De csak lényegretörően)
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:14
Előzmény: #289  csuloktata
#290
nem kell tisztelni az amit masok tesznek, ha nem erte sz vele egyet, de aki nem tiszeli a masikat, az mennyire melto a tiszteletre. Ha valoban lopnak, remelem eljarast fognak kezdemenyezni.
csuloktata 2007. 02. 20. 21:11
Előzmény: #286  Törölt felhasználó
#289
Eü reform erről szól. A következő lépés, amikor Lampert tolvaj MONDOM TOLVAJ Mónika piaci áron átadja tulajdoni hányadát a bolsi szadesz által engedéezett magánpénztárak egyikének. Ki fogje ezt megfizetni? A tisztelt beteg.
Mónika mit csinált? Becsületesen kiválló üzleti érzékeével vagyonosodott, mint KURVA. TOLVAJ FERENC.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:09
Előzmény: #287  Törölt felhasználó
#288
igen
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:06
Előzmény: #286  Törölt felhasználó
#287
Kaposvár?
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:04
#286
Na mit hallottam ma:
Kis városom, nem is olyan kis kórházában a mai napon összehívták a dolgozókat. A korházat ezentúl egy kft fogja üzemeltetni. A kft egyik tulaja Lampert Mónika. Az összes dolgozónak megszünik a közalkalmazotti jogviszonya, végkielégítést kapnak és a kft foglalkoztatja őket tovább, már akire még igényt tartanak. Indul a biznisz szociéknál, most költöttek a kórházra 2 milliárdot címzett támogatással, most meg beleülnek a készbe.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 21:00
Előzmény: #284  csuloktata
#285
talan ugyan azert, amiert a "narancsbuktasoknak" nem?
csuloktata 2007. 02. 20. 20:57
Előzmény: #283  Törölt felhasználó
#284
Brunhold!

Egyet kell értenem DLPH- val. Mit sugallnak?
Aztt hogy a mi bűnünk a te bűnöd is, fogd be a szád kacsintsunk össze, oszt jól van. Mindenki jól járt.
Csak az nem igaz.
Ez a régi BOLSEVIK ideológia. A tetteknek, döntéseknek legyen felelőse, ne kenjük az ellenzékre (mert nem konstruktív), és főleg ne kenjük a szavazókra (mert eddig miért nem pofázott, neki is betömtük a száját)!

Egy jár az agyukban, a hatalom, már most azzal foglalkozik, hogy a 2010(!)- es választtást hogy csalhatnák el. Aki a váalsztási győzelmét narancsos buktával önnepli, az mennyire toleráns? Mennyire tiszteli ellenzéskét?
Mit jelent ezeknek a nemzet, az országunk?
semmit. Csak a következő választást kell megnyerni, de miért is???
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:38
Előzmény: #282  Törölt felhasználó
#283
Brunhold. Igazad van. Kivéve a parazita kategóriát. A munkájának hozadéka, a Te zsebed kiürítése is.

Nekem ekkora nyomorgó tömeg ,nincstelen ,kifosztott , megnyomorított szerencsétlen becsületes ember között nem fűlik a fogam az ilyen fajta ember tiszteletére.
Sajnálom. Minden más esetben tökéletesen igazad van.
És letolvajozott. Nem semmi....
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:32
Előzmény: #281  Törölt felhasználó
#282
kedves delphi,

nem vedek senkit, de mindenkinek azert kijar a tisztelet es a magan eletenek tiszteletben hagyasa.
Fuggetlenul mit irogatunk, felelosek vagyunk azert, hogy a masik embert VELEMENYET kritizaljuk, nem a szemelyt.
Törölt felhasználó 2007. 02. 20. 20:27
Előzmény: #277  Törölt felhasználó
#281
Conquistator !

Döbbenetes. Most letagadod hogy tolvajnak neveztél. Konstellációkra utalgatsz itt.
Ott van te szerencsétlen lejjeb pár sorral.
Mi akarsz letagadni? Ami ott van lent?

Szerinted vicceltem mi?
Nem lesz ennek jó vége........

Tudom mit csinálsz , miért csinálod, tudom hogy mennyiért.

Gerinctelen embernek tartalak. És ostoba vagy, ha nem szállsz le rólam. Engem te ne fűzz, és ne győzködj.
Neked nagy falat vagyok, jobban teszed ha elhiszed és elkerülsz.

Göbbels és bandája kitalálta ,
1937-1943 -ig működtette, fél Németországot be is hülyítette ezzel.

Most kenyéradó gazdáid tökéletesítették és nyomják a propagandagépezetet ezerrel.
Fél Magyarországot meg is hülyítették.

Ennek a gépezetnek vagy te egy jól kitalált fogaskereke.

Mindenhol felbukkansz, lököd a hivatalos irányelv szerinti legújabb hazug , mismásoló szövegedet.

Ma este többek közt épp azon dolgozol, hogy elfogadtasd itt a fórumban mindenkivel, hogy a politikus= hazug, tehát ez a gazember főnököd nem is rossz ember, mert hiszen minden politikus természetes, hogy hazudik.
Az ég kék kérem, a fű zöld, a politikus hazug. Az élet szerves része.

Ezt a pofátlan hülyítést !

Egy zsoldos bértopicoló vagy, jobb bérért, mint sok tisztességes kétkezi munkás, akik nem a hazug pofázásukkal keresik a betevőt, tartják el családjukat, gyermekeiket.
De neked az sincs és nem is lesz. Normális nő egy magadfajta férfit nem szerethet.
Legfeljebb vásárolhatsz magadnak a sarkon alkalmanként egyet. Ha prémiumot kapsz, esetleg kettőt is.

Idejársz manipulálni a fiatalságot ?
Ebből élsz? Jobban mint a tisztességes kétkezi melósok? Milyen ember vagy te?

Hogy nem sül le a képedről a bőr!

Az ország nyomorog,
a koldusok ott fagynak meg kint az utcán,
a műkaják ára az egekben,
a szerencsétlen beteg öregek a nyugdíjukat gyógyellátásra költik,
a termőföldeket a külföldiek felvásárolják,
az államadósság a képtelenség felső határát súrolja,
te meg idejársz megmagyarázni , hogy ez így helyes.

Sőt : szeretnivalóan reformer dolog.

Mondom : kerülj el.

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek