Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 10. 11:59
#401680
Ha jövő héten elfogadják a törvényt és ki is hírdetik, mi telik majd olyan sok időbe?
Shortelek 2026. 06. 10. 11:48
Előzmény: #401678  zotlan
#401679
Ezt is rálôcsölték a molra, veszteséges, oszt mifasxt akarnak ezen megvizsgálni, vigyék mások oszt jónapot.
Jagd 2026. 06. 10. 11:14
Előzmény: #401675  tmike
#401677
Jó látod  adok veszek .3870 en vettem 4016on adtam el mult héten.Akkor is írtam lesz még pár ilyen kör oszti rally előtt.Most megint venni fogok.Lebeszélni nem lehet a fórumon keresztül az rvt   de kezdőknek adhatok tippet hogy keressenek.
stoky 2026. 06. 10. 11:11
Előzmény: #401671  maxhell
#401676

Pedig nagyon is befolyásolja! 
Napi működési szinten nem, de jelenősebb döntéseknél igen. Hiszen az államnak megint jelentős befolyásolási lehetősége, szavazati joga lett megint. Vagyis állami cég, ami piaci alapokon működik napi szinten nem, de stratégiai szinten pedig egyeztetési kötelezettsége van, az állammal. Kinevezési jogokkal bír.
Hmmm.
tmike 2026. 06. 10. 10:59
Előzmény: #401674  Jagd
#401675
Érdekes ez a topik. Kb 1 hónapja figyelem. Teljesen jól kirajzolódik ki milyen pozit vett- venne fel. Te például egy hete még nis vételre emelkedést vizionáltál. Valószínűleg a dátum meghosszabbítása miatt eladtál és azóta megy a lefelé duma. Nincs ezzel baj ,csak ez nem túl építő jellegű. De lelked rajta. Nincs harag
Jagd 2026. 06. 10. 10:53
#401674
Esésre áll a Molnak 3800 alá megy ahogy haladunk
tmike 2026. 06. 10. 10:52
Előzmény: #401672  Balin2020
#401673
Minden téren inkább a kitűzött határidők kimaxolása vagy meghosszabbítása van. Miért lenne itt máshogy. Elég sok a tennivalója a kormánynak. Sok mindennek bele kell férnie a nyári törvényhozási időszakba. Szóval nem lesz ez gyors menet. Inkább nézd úgy ha meglesz a nis az talán kicsit feltolja majd az árat és utána majd védi a közelgő osztalék a szintet.
Balin2020
Balin2020 2026. 06. 10. 10:42
Előzmény: #401653  wtcsab
#401672
Kitűztek határidőket. Ami nem jelenti azt, hogy hamarabb, nem lehet, csak azt hogy később nem.
maxhell 2026. 06. 10. 10:29
#401671
A MOL részvények visszakerülése az államhoz, MOL-hoz semmiben nem befolyásolja negatívan az árfolyamot, mindössze visszaáll az eredeti állapot. Mondhatnám inkább pozitív hatásúnak kellene legyen, mert egyértelmű, hogy MUTYI miatt lett így ide-oda ingyenesen átadva. Semmi keresnivalója nem volt a papíroknak ebben a formában és konstrukcióban ezeknél az alapítványoknál, főleg úgy, hogy még bele is szólhattak cégügyekbe úgy, hogy egy forintot se kockáztattak és tettek a cégbe. Ez a visszaállítás értelmezésemben sokkal tisztább helyzetet teremt és inkább kellene, hogy pozitív hatást gyakoroljon az árfolyamra, ha egyáltalán bármilyen hatással is lenne rá.
wtcsab 2026. 06. 10. 10:26
Előzmény: #401668  kcs68
#401670
Én sem.:)))
kcs68 2026. 06. 10. 10:16
Előzmény: #401663  Naras
#401669
Én úgy tudom, ez tőzsdei tranzakciót nem fog jelenteni. Tehát indifferens az árfolyamra
kcs68 2026. 06. 10. 10:15
Előzmény: #401665  wtcsab
#401668
OK, ezt nem tudtam
matatakakiba 2026. 06. 10. 10:10
Előzmény: #401647  Balin2020
#401667
Re:hernadi elmozditasa
Nos azt gondolnam 1 4szemkozti elbeszelgetes utan hernadi 24oran belul onkent tavozna megromlott egeszsegere hivatkozva. 
Sas1973 2026. 06. 10. 10:06
Előzmény: #401664  matatakakiba
#401666
Na ha van Richtered most add el mivel már megkapod az osztalékot és vegyél mol-t és arra is megkapod. Tudtommal nem tilos
wtcsab 2026. 06. 10. 09:58
Előzmény: #401661  kcs68
#401665
a richternél a tőzsdei kisbefektetőknek a rendes ütemben, 2026. június 11-én indul a kifizetés, míg az érintett alapítványok részére a Richter sikeresen eltolta a határidőt 2026. szeptember 11-ig.
Akkor sajnos ez a szeptember reális a molnál is valószínűleg...
matatakakiba 2026. 06. 10. 09:56
Előzmény: #401654  stoky
#401664
Az en allaspontom szerint a kesoi osztalekfizetessel a mol engem megkarosit.
Naras 2026. 06. 10. 09:53
Előzmény: #401658  wtcsab
#401663
És ez jót fog tenni a részvény árfolyamának, vagy nem? Ha megszűnik, a számukra kiosztott részvénycsomagokkal mi lesz, megy vissza a piacra, vagy simán az OTP visszakapja? Esetleges túlkínálatot okozhat? Mert akkor irány dél, gondolom.
wtcsab 2026. 06. 10. 09:52
Előzmény: #401657  zpatriot
#401662
Nagyon zavaró olyan kifejezéseket olvasni, hogy ennyi nyereséget vettek fel, meg ennyi bevételt tettek zsebre, ez mind rossz szóhasználat, mert ez az ő befektetésük/fizetésük/stb. Helyesebb lenne, hogy ennyi pénzt vettek ki a befektetéseikből tiltott bennfentes kereskedéssel. Viszlát. És a másik bűn a nem tájékoztatás.
kcs68 2026. 06. 10. 09:51
Előzmény: #401651  wtcsab
#401661
A Richter holnaptól fizeti az osztit

friss hírek További hírek