Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mehesz csütörtök, 17:50
#1329540
Grafikonos vonalzós elemlők napizók mit kéne most csinálni?
Ki eggyeztetett a nagyokkal hogy mi lesz ezután
error csütörtök, 17:44
Előzmény: #1329514  csendben
#1329539
Dehogynem, csak a járdaszigetek.
Az a te szinted 😉
Néha menj ki a napra, nem kell mindig a gépet bújni, van ám élet a szobádon kívül is...
Macus
Macus csütörtök, 17:34
#1329538
Lassan gondolkozni kell az exit strategian (teto keresese aztan realizalas remelhetoleg a kozeleben majd buyback szint keresese) akik most veszik ezerrel nem most fogjak eladni , es meg nem indult be a hype. Kene egy nagy forgalmu fomos nap . Amikor megrantjak az istrangot felmegyunk 48 ig (csak 4.1%) en ott valoszinu eladnek de korulmeny fuggo. 
Macus
Macus csütörtök, 17:31
Előzmény: #1329534  ktamask
#1329537
Olaj mar nem erdekes … ez mar egy normal ar a sokkhatasnak vege. (Dizel es repulogep izemanyagar meg esik dma / jet a-1 , plattson ra tudsz keresni)
Lou70
Lou70 csütörtök, 17:31
Előzmény: #1329521  ktamask
#1329536
De akkor biztos arra is emlékszel, azt is mondtam, hogy olyan lendületből vitte át a céláramat, hogy megváltoztattam a stratégiámat. :)
Macus
Macus csütörtök, 17:29
Előzmény: #1329527  dzsimi
#1329535
Igy kepzelted ? Szerintem nem mert eddig inkabb legele vartad
ktamask csütörtök, 17:26
#1329534

https://www.investing.com/commodities/brent-oil
olaj valamit jelzett ma, az OTP-t nem igazán érdekli.
5h-n az érdekes igazán.
DxDraco csütörtök, 17:25
Előzmény: #1329532  Naras
#1329533
TurboShort78 kiütési ár 47234 forint. Ez elviszi 48 közelébe.
Naras csütörtök, 17:21
#1329532
Én azt gondolom, hogy tegnap megvolt a korrekció az oldalazással, enyhe lecsorgással, előtte napi záróra visszazárással, és ma onnan mentünk is tovább északra. Szóval, innen most jön a 46k lelki törésvonal, azon kell átlépni, ez a kövi akadály, viszont itt egyelőre korlátlan tér van, hiszen nincs több fizikai ellenállás, csak az újabb csúcsok. 
bumm csütörtök, 17:16
Előzmény: #1329530  conax
#1329531
Szerencsére nem tett be sokat, bár ki tudja, lehet holnap megyünk fel tovább.
conax csütörtök, 17:14
Előzmény: #1329529  bumm
#1329530
Szép záró! Indi 46 volt, de zárás előtt 1-2 másodperccel beállt egy eladó,  ugyanezt csinálta tegnap is.
bumm csütörtök, 17:11
Előzmény: #1329528  ursa
#1329529
Nem jött össze a 46 nem érdekes de nem panaszkodom! Szép nap volt!
ursa csütörtök, 17:07
Előzmény: #1329525  Macus
#1329528
Nem rossz de Bux le gondolom Molt kötötték le vagy talán a Richtert
dzsimi
dzsimi csütörtök, 17:07
Előzmény: #1329525  Macus
#1329527
Na megvan a maxos záró....reggel így képzeltem... bár a hati longjaimból már nem sok maradt, de holnap nyitó után még meghúzzák remélem ...és onnan fordítás... :) 
Naras csütörtök, 17:06
Előzmény: #1329525  Macus
#1329526
Ej már, azt hittem, lesz egy gyönyörű kerek zárásunk 46k - ra. Állt rajta egy darabig
Na jó, így sem lehet okunk a panaszra :D 
Macus
Macus csütörtök, 17:05
#1329525
45970
SchNorbi
SchNorbi csütörtök, 17:05
Előzmény: #1329522  lelkeskibic
#1329524
45.970,- záró
SchNorbi
SchNorbi csütörtök, 17:02
Előzmény: #1329522  lelkeskibic
#1329523
Most már minek????
lelkeskibic csütörtök, 17:00
#1329522
Üdv :)
Egy 10-es könyvet kérhetnék vkitől aki látja.
Előre is nagyon köszi.
ktamask csütörtök, 16:59
Előzmény: #1329518  Lou70
#1329521

29500-nél dobom, ezt nem is tudom ki mondta.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek