Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask csütörtök, 11:45
Előzmény: #1329438  ursa
#1329440

"Eladó nincs", ti eladtok? Nem.
Szoktam írni, ha már nincs eladó, a könyvet ki kell zabálni, ahhoz, hogy vegyenek.
Kis forgalom, de nem is igazán látványosan emelkedik.
Hűlnek a kis tf-es indikátorok, tökéletesen lassan oldalazó emelkedéssel halad az OTP 1h-4h-n, időt nyerve, kitolva a bollinger tetejét.
Tegnap -tegnapelőtt írtam,h a 4h közép vezette tovább, csinálná az új bolikrumplit.
Ha a 45700-et látványosan átlépi, 46000-ra kiugrik, meg fognak jönni a vevők.
Soha nem ATH körül, hanem utána.
Nincs logika, de így van.
ktamask csütörtök, 11:42
Előzmény: #1329432  Macus
#1329439
özeledik.Dupla tetőnél vagyunk.45k-ról tegnapi marobozu, kicsi kalapács feelinggel.https://www.investing.com/equities/ot-bank-nyrt-chartNálatok is szarul mutatja az investing?
Mai nap :Open  45010 :LOW 45170?:D Ha 45010-nél nyitott, hogy tud a LOW - MIN 45170 lenni?
Eddig szépen alakulgat a kehely formáció: zászló.Megvan a Barosaurus feje:
https://kephost.net/p/MjQ1NjkyNA.png
Lezabálja a zöld faleveleket.
Ne feledd!
"Az impulzus vége egy kampó"
Dragostea Din Tei, a fiúk repülőgépről nézik az emelkedést. Akik 1x felszálltak, le is szállnak.
USA sűrűn csak "kipislog" az ellenállás fölé, prémium VIP kiszállót keresvén, de utána fordulnak.
Ha sávozást várnék, közeledik a megálló.
ursa csütörtök, 11:40
#1329438
Otp jól áll Ath közelében és nincs nagy forgalom. Ez jelenthet jót is hogy ezen a szinten elfogytak már az eladók.
Macus
Macus csütörtök, 11:37
Előzmény: #1329435  Daniel77
#1329437
hát ez a jövőben ugyanígy lesz mert azt az adót meg kell fizetni :D
nagy_z csütörtök, 11:35
Előzmény: #1329431  Daniel77
#1329436
Nézz meg 1-2-3-4-5 éves időtávon
az otp és mást is
És látni fogod...
Daniel77 csütörtök, 11:33
Előzmény: #1329434  Macus
#1329435
ok, csak telekomból, ha kiszállok, akkor 15% nyereségadó...
Macus
Macus csütörtök, 11:28
Előzmény: #1329431  Daniel77
#1329434
év végéig ahogy béla mondta csalódnék ha 50 alatt lennénk :D 50-54 között képzelem el a zárót majd. Szóval az 10-20% telekom megy még ennyit ? 
Netzus csütörtök, 11:28
#1329433
700-nál 1860
740-nél 1009
750-nél 3634
Macus
Macus csütörtök, 11:25
#1329432
690
Daniel77 csütörtök, 11:18
#1329431
érdemes áttenni a telekomból a részvényeket OTP-be, remélve, hogy a 48-50k bejön?
Lizi
Lizi csütörtök, 11:05
Előzmény: #1329409  KoviSanya
#1329430
Vagy inkább növeled a bukót. November ota esik. Néha felrantjàk kissé aztan esik tovabb. Nem lehet tudni hol lesz a kovetkezo felhuzás, de mindig egyre mélyebbről. Nehanyan biznak abban hogy benne van az allam is emiatt nem hagyjak nagyot esni, de a fidesz mar nem tud penzt aramoltatni a 4ig-be, a tisza meg az unios pénzek felteteleinek valo megfelelesre, a fidesz maffia által lopott penzek visszaszerzesere, meg egyébb fontosabb teendőkre fokuszal inkabb, nem a 4ig-re. Forgalom is alaposan megcsappant, latszik hogy csak a kicsik veszik akik szerint "jo lesz ez" vagy csak "higitanak".
ursa csütörtök, 11:02
#1329429
Én 46000 záróval kiegyeznék ma.....
Macus
Macus csütörtök, 10:56
Előzmény: #1329426  Uhura
#1329428
volt már -30% OTPM :D az csúnya volt, nyilván nem realizáltam azóta 60% pluszos pakkom is volt, meg remélhetően lesz is még . Tavaly kiütötték csomó longomat jó nagy minusszal.... az nagy bukó volt, ami év végéig visszajött, de az szívás volt. Szóval a 10% az ilyen játszós minusz csak :D 
KoviSanya csütörtök, 10:54
Előzmény: #1329413  nagy_z
#1329427
Azért tartom még. Egyszer majd...
Uhura csütörtök, 10:53
Előzmény: #1329424  olvasouzemmod
#1329426
Én is csak dögevésből tettem, tényleg csak azert mert látható volt hogy ralizni fog vagy inkább reméltem. 
Kitartás igen a -15% az egy szép szám hasonló 2025 áprilisában ertem meg, bemengem egy tárgyalásra , akkor 1-2% minuszban voltam, kijöttem - nem kötöttünk üzletett -10% ban csücsültem. Aztán még -2-3%, de vissza jött de átéezem. Gambale 
Naras csütörtök, 10:44
Előzmény: #1329422  Netzus
#1329425
Előbb még 400nál, meg 500nál építkezett az ellenállás, aztán hogy megették azokat is reggelire. Ha úgy van, ezeken a pár ezer darabokon is simán átmegy, vagy akár egy több tízezres csomagon is.  :) 
olvasouzemmod csütörtök, 10:42
Előzmény: #1329417  Uhura
#1329424
En csak nézem az Opust (is), de elvből nem veszek már jó ideje NER részvényt 
olvasouzemmod csütörtök, 10:40
Előzmény: #1329417  Uhura
#1329423
Napi szinten bezuhant a tech portfólióm 15%-t. Egy szép függőleges vonal mutatta az esést. Ma kezdett korrigálni felfelé. 
Netzus csütörtök, 10:39
Előzmény: #1329420  ursa
#1329422
45600-630-nál "építkezik némi ellenállás". 5230+1103+1200 db
Uhura csütörtök, 10:38
Előzmény: #1329409  KoviSanya
#1329421
Dobd el azt a szart nem befektetesi célpont ... a magyar elon musk ugyanúgy fog járni mind az igazi. 

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek