"Eladó nincs", ti eladtok? Nem.
Szoktam írni, ha már nincs eladó, a könyvet ki kell zabálni, ahhoz, hogy vegyenek.
Kis forgalom, de nem is igazán látványosan emelkedik.
Hűlnek a kis tf-es indikátorok, tökéletesen lassan oldalazó emelkedéssel halad az OTP 1h-4h-n, időt nyerve, kitolva a bollinger tetejét.
Tegnap -tegnapelőtt írtam,h a 4h közép vezette tovább, csinálná az új bolikrumplit.
Ha a 45700-et látványosan átlépi, 46000-ra kiugrik, meg fognak jönni a vevők.
Soha nem ATH körül, hanem utána.
Nincs logika, de így van.
OTP részvényesek ide!