Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
DxDraco 2026. 06. 18. 08:39
Előzmény: #1328519  Lou70
#1328520
Vagy izrael atomot dob az egész kócerájra.
Lou70
Lou70 2026. 06. 18. 08:30
Előzmény: #1328514  Lizi
#1328519
Kb ezt mondtam régebben,  hogy ez fog torténni, csak szerintem be fog menni jövőre egy usa-izrael kommandó és megsemmisítik bentről a létesítményt.
bumm 2026. 06. 18. 08:11
Előzmény: #1328517  bumm
#1328518
Ezek a rohadék NERes patkányok műt képzelnek magukról 
bumm 2026. 06. 18. 08:10
Előzmény: #1328516  bumm
#1328517
Reggeli szórakozás 
bumm 2026. 06. 18. 08:10
Előzmény: #1328515  Zöldbéla
#1328516
Zöldbéla
Zöldbéla 2026. 06. 18. 08:09
Előzmény: #1328507  Lou70
#1328515
Erre már korábban "szerződtek" az irániak, csak épp (a dúsítás mértéke igazolja) nem tartották be a kötelezettségüket. Ha emlékszel, legalább egyszer már lebombázták az atomlétesítményeiket miatta, utána  is ígértek fűt - fát, aztán tessék, megint lépni kellett.
Lizi
Lizi 2026. 06. 18. 08:01
Előzmény: #1328507  Lou70
#1328514
A bbc és skynews is azt irja, irán atom programjárol a következő 60 napban fognak tárgyalni, szóval ez nem teljesen igaz amit ir a portfolio.
A másik, hogy usa fizet irannak 300 milliárd dollart ujjáépitésre. Ki és hogy fogja ellenőrizni hogy ez az iszonyat sok pénz arra fog elmenni amire adják, és nem fegyverkezésre, vagy atom fejlesztésre? 
Plusz az iran elkeni szankciok feloldasa, a befagyasztott penzek feloldasa. Ezzel az alkuval mindent megkap irán amit akart és semmit trump. Ha ez ebben a formaban letrejon az azt jelenti hogy trump elkurt egy nagy rakas penzt a haborura amibol veszteskent kullog el és még fizet is iránnak az okozott károkért. Irán cserebe megigéri hogy azt mond a vilagnak, amit trump ugy tud eladni usaban hogy a celjat elerte. 
Másik nagy problema ezzel, hogy a muszlimok ettol verszemet kapnak, az teljesen biztos.
not_so_fast 2026. 06. 18. 08:00
#1328513
spacex-ben viszont elindult a kijózanodás
Macus
Macus 2026. 06. 18. 07:55
Előzmény: #1328507  Lou70
#1328512
Lassan fomozhatnank ! Az elvihet minket 47-48 ig
Lou70
Lou70 2026. 06. 18. 07:49
Előzmény: #1328508  randomly
#1328510
randomly 2026. 06. 18. 07:41
Előzmény: #1328508  randomly
#1328509
Valami ilyesmi GC compare SP500 és NDX ... hogy elér-e eddig azt persze nem tudom. Valószínűleg nem mert elég kicsi lett végül is a hullám. A -3% manapság kicsi :-) https://invst.ly/1i5y8n
randomly 2026. 06. 18. 07:36
Előzmény: #1328483  Beze
#1328508
A tavalyi ralihoz képest elenyésző mennyiség van ezüst/arany. Inkább azért figyelem mert van egy olyan teoriám ha pénz kell a tőáttételes veszteségek fedezésére akkor ahhoz nyúlnak elsőnek, és ha az elfogy akkor kezdik a részvényeket is szórni. Végül az EUR 349-350 az USD 300-304 miért? 
Lou70
Lou70 2026. 06. 18. 07:20
Előzmény: #1328506  Macus
#1328507

Örülünk. Ha az alábbi igaz, akkor azért mégis elértek valamit:
  • Teherán megerősítette, hogy nem fejleszt és nem szerez be atomfegyvert, a felhalmozott dúsított uránt pedig a Nemzetközi Atomenergia-ügynökség (NAÜ) felügyelete mellett, az ország területén belül fogják felhígítani. Washington korábban a nukleáris alapanyagok teljes kivitelét követelte az országból. Amennyiben Irán tartja magát vállalásaihoz az atomprogramját illetően, és azt ellenőrizhetővé teszi, hosszú távon az ENSZ-szankciók feloldása is elképzelhető.
Macus
Macus 2026. 06. 18. 07:07
Előzmény: #1328505  szosz
#1328506
Hoppa :D akkor ma orulunk :D
szosz 2026. 06. 18. 07:02
#1328505
Az Egyesült Államok és Irán elnökei szerdán aláírták azt az előzetes békemegállapodást, amelynek célja az Irán elleni háború lezárása, így elmaradhat a péntekre Genfbe tervezett ceremónia. Bár a dokumentum azonnal életbe lép, a konfliktus egyik fő kiváltó oka, az iráni nukleáris program sorsa egyelőre nyitott kérdés maradt - írja a BBC
Macus
Macus 2026. 06. 18. 06:55
#1328504
Mozben olaj -2.5% nikkei +1.8 usa futi zold
Lou70
Lou70 2026. 06. 18. 06:38
#1328503
Amúgy nézted, hogy tegnap 16:45-kor volt egy felszúrás az olaj árában? Felment egészen 84, majd a vissza is esett. 15 percesen látványos. Akkor egy pillanatra bejátszott a zabszem effektus, hogy megint újrakezdik Iránban a bulit.
the_outsider 2026. 06. 18. 06:37
Előzmény: #1328500  Lou70
#1328502

Köszi! Nem ismersz még, de kicsit nehéz a felfogásom, de azzal együtt már túl hosszú lett volna a nickem ha oda is kiírom.        
A Macus-os kérdésedre pedig szerintem a #1328493 kommentben van a kulcs.
Lou70
Lou70 2026. 06. 18. 06:31
Előzmény: #1328499  Macus
#1328501
Ahh, csinos kis félreértés :D

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek