Esküszöm könnybe lábad a szemem, ily gyönyör láttán, hogy sokadik napja már nem lekötik a záró aukcióban, hanem felfelé.
Pedig már kezdtem összerakni exit scenarióm, ha fordulás vagy korrekció jön.
Pedig már kezdtem összerakni exit scenarióm, ha fordulás vagy korrekció jön.
OTP részvényesek ide!