Topiknyitó: Törölt felhasználó 2006. 07. 24. 12:59

OTP részvényesek ide!  

akik otp részvénnyel kereskednek
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 15. 11:05
Előzmény: #1328078  gyula1971
#1328080
Mire számítok két héten belül? Ha az árfolyam megkapaszkodik 41 250 forint felett, a 43 ezer forintos szint, majd a 44 850 forintos történelmi csúcs újratesztje a reális pálya. A pénteki nagy ugrás után egy-két napos megtorpanás, enyhe visszahúzás teljesen természetes lenne – ez nem rontaná a képet, inkább beszállási lehetőséget adna a lemaradóknak. A forgatókönyv akkor dőlne meg, ha a papír visszacsúszna a júniusi 40 150 forintos mélypont alá.
bumm 2026. 06. 15. 11:05
Előzmény: #1328076  ktamask
#1328079
Megy a birkózás, vevő az van.
gyula1971
gyula1971 2026. 06. 15. 11:05
#1328078
-VG-Technikai:-OTP: a pénteki nap, amire hetek óta vártunk.
Az OTP áprilisban történelmi csúcsra, 44 850 forintig menetelt, majd – ahogy az a nagy emelkedések után egészséges – pihenőt tartott: júniusra az árfolyam 40 ezer forint közelébe ereszkedett vissza. A kérdés az volt, hol ér véget a pihenő. A pénteki kereskedés erre adott nagyon határozott választ: a részvény közel 4 százalékot emelkedett, és 42 490 forinton zárt. Miért több ez egy jó napnál? Mert a chart három, egymástól független jelzése szólalt meg egyszerre. Az árfolyam egyetlen lendülettel visszakapaszkodott az elmúlt ötven nap átlagára (41 250 forint) fölé – ez az a szint, amely fölött a piac „rövid távon is egészségesnek” tekinti a papírt. A lendületet mérő MACD-indikátor éppen pénteken váltott vételi jelzésre, ráadásul a tankönyvi szempontból legmegbízhatóbb ponton. A piac hőmérőjeként szolgáló RSI pedig egyetlen nap alatt a fáradt 44-es zónából az erőteljes, de még korántsem túlhevült, 60 közeli szintre ugrott. Magyarul: a vevők visszatértek, és van még tér felfelé. Egy szépséghibája azért van a pénteki napnak: a forgalom átlag alatti maradt, vagyis a kitörés mögé a piac széles rétegei még nem álltak be – ezért is lesz sokatmondó a következő néhány nap. A nagyobb képet nézve ugyanakkor megnyugtató, hogy az OTP két éve egy emelkedő trendcsatornában halad, és az áprilisi csúcs utáni teljes korrekció is ezen a sávon belül zajlott le. 
Ritka helyzet a pesti tőzsdén: az OTP vételi jelzést ad, a Richter fordulhat, a Mol erőt gyűjt – történeli csúcs kapujában a Magyar Telekom - Világgazdaság
zotlan 2026. 06. 15. 11:04
Előzmény: #1328076  ktamask
#1328077
"Fontos, hogy tisztában légy a kompetenciád határaival. Ha úgy gondolod, hogy többet tudsz annál mint amennyit a valóságban tudsz, bajba kerülsz."
ktamask 2026. 06. 15. 11:03
Előzmény: #1328075  anagyonnagy
#1328076

Tranzakció csak az árjegyzői sávban lehetséges.
eladási:  10945  mennyiség 0.
hiányolom a vételi árjegyzőt, ami 10995 körül lenne, 2500 db-al.
Tehát a vétel-eladás csak 10945-10995 között történhetne.
Így érthető?
anagyonnagy 2026. 06. 15. 11:00
#1328075
Sziasztok, segítsetek megérteni az a Erste árjegyzőjét vagy annak működését.
https://imgur.com/XVlEzcr
A belinkelt kép alapján miért nem jönnek létre a kötések? A 11200 és 111250 vételi ajánlatok miért vannak még mindig benn, amikor van eladási ajánlat 11100 áron?
ktamask 2026. 06. 15. 10:59
Előzmény: #1328070  Guznyuc
#1328074

Izrael vasárnap tolt valamit, Trump csak annyit mondott ejnye.
Hozzátenném, múlthéten hétvégére ígérték a békét, most már újra péntekre.
És mindig! "Hivatalosan" minden csak Trump szájából hallatszik.
Még éjszaka 10 körül ránéztem a futira, jól álltam. Majd éjfélkor robbanás, mert "szerintem béke".
szomorú ez.
Én kívánom,h végre befejezzék a háborút, és egy "reális" tőzsdei élet kezdődjön, nem ez a Trump féle ide-oda rángatás, a hírek mentén.
severian 2026. 06. 15. 10:59
#1328073
Reggel a rádióban mondták, valaki megszámolta Trump eddig 39-szer mondta, hogy itt a béke, hurrá, stb. Reggel még nem volt belengetve újra, hogy á, fó***sz béke, bármi lehet. Szóval lesz még 40. béke bejelentésünk is... Gazember, a haverjával (netanjahu) együtt.
Guznyuc
Guznyuc 2026. 06. 15. 10:55
Előzmény: #1328063  ypyapach
#1328072
Molnak lassan jöhet a védett ár kivezetése.
ypyapach 2026. 06. 15. 10:49
Előzmény: #1328066  Macus
#1328071
Én mint írtam is, péntekig várok talán egy ATH-t tehát belefér a lassú menet.
A többi indexhez képest írtam, hogy harmatgyenge és azt még így is állítom, Dax, ATX, még a lengyel is ránk ver, pedig most az sem robbant fel.
Guznyuc
Guznyuc 2026. 06. 15. 10:42
Előzmény: #1328067  ktamask
#1328070
Trump Hormuzért cserébe elengedte az urán-kérdést. Majd lesz valami tessék-lássék megállapodás, hogy becs szó nem dúsítják tovább, vagy egy részét (esetleg, kis eséllyel) átadják, mint anno Obama idejében. Pár évre a kérdés szvsz. pipa, legközelebb meg már a szaudiakon keresztül annyi cső lesz, hogy a Hormuz-kártya nem fog játszani. A baj most továbbra is a törékeny tűzszünet/béke, azaz hogy hogyan tudja Trump Izraelt visszafogni.
Bpali2 2026. 06. 15. 10:33
#1328069
Jól kifibozta az okos a múltkor a 35-öt .. 😉..Na de ilyen az élet .
NagyPe
NagyPe 2026. 06. 15. 10:28
#1328068
43.090
ktamask 2026. 06. 15. 10:27
Előzmény: #1328066  Macus
#1328067

https://www.portfolio.hu/global/20260615/trump-bejelentette-nem-vegleges-a-megallapodas-barmikor-folytatodhat-a-haboru-843234
mert itt a lényeg.
Az uránt nem fogja elengedni Irán.
Így tehát gyakorlatilag újabb tökéletes VIP olaj long beszállót készít elő Trump papi.
+ egyben index short beszállót.
DAX dupla aljról fordult.
NQ dupla aljról fordult.
OTP dupla aljról fordult.
TACO trade: Széjjel bombázom őket, végig ment a long aznap, majd pár órával később: "csak vicceltem, közeleledik a megegyezés".
Szép beterelés volt.
Macus
Macus 2026. 06. 15. 10:25
Előzmény: #1328060  ypyapach
#1328066
Harmatgyenge megint 43 folott romat se egy nap alatt epitettek fel , usa delutan nyit … ne nyitoba vard a napi emelkedes egeszet
Macus
Macus 2026. 06. 15. 10:24
Előzmény: #1328056  Zöldbéla
#1328065
En erosen gondolkozok tovabbi vetelen ! Tele vagyok longgal de meg vennek hozza :D
Lou70
Lou70 2026. 06. 15. 10:16
Előzmény: #1328058  ktamask
#1328064
Te egy esküvőn is kezébe nyomod a fiatal párnak a kinyomtatott válási statisztikákat? :D
ypyapach 2026. 06. 15. 10:00
Előzmény: #1328062  ursa
#1328063
Én a MOL -t lefelé vártam az eső olajár miatt, ezért lehetett volna egy BUX "fel-karbantartás" az OTP -vel.
De még nincs vége a napnak . . . .
ursa 2026. 06. 15. 09:54
Előzmény: #1328061  ursa
#1328062
De nem is Otp nem megy az szépen nyitott és ment. Hanem a többi nagy mol éppen csak pluszban mtelekom is kisit fel Ricsi meg minuszos mondjuk annak nem is jó az erős forint,nem jó hogy a Béten alig van nagy részvény már...ez a gond....
ursa 2026. 06. 15. 09:52
Előzmény: #1328059  Zozo12
#1328061
Igen ez csak hangulat emelkedés volt ,persze mehetünk majd még fel nagy alapok még nem vesznek de bármikor jöhet pénz szerintem az Ath megcsinálhatja Otp hamarosan 45600 volt asszem? De a 50000 meg felette azért az még odább van.

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek