Topikgazda: bpmcwap 2006. 01. 03. 13:50

Humet: működik a Varázspálca, ugranak a spekulánsok  

Ugrás a cikkhez
Nem mindennapi a Humet mai teljesítménye, az eddigiekben 45 és 61 Ft között, 35%-os sávban forogtak a papírok a kereskedés során. A kötélidegekkel rendelkező spekulánsok igen szép napot élhetnek át, főleg ha jókor adtak-vettek.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=63143
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
siemens 2008. 09. 02. 23:22
Előzmény: #33959  Törölt felhasználó
#33960
Így van, mindenki tartja. (kb. 45 millió db)
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 23:17
Előzmény: #33958  Törölt felhasználó
#33959
"...baráti adok-veszek..."
Aha... Ja.
Nyilván kezedben a bizonyíték.
(Mély sóhaj.)
Már te is, Mackó? :(
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 23:15
Előzmény: #33956  Törölt felhasználó
#33958
forgalom alapú indikátorokat el is felejtheti
nagyrészt nem valós kötések voltak a 100e csomagok - baráti adok-veszek ment
mindenesetre q2 nél olvasható volt a cég megtorpanása ...
további akvi kell - és nem 6 forintért.. mert addig felejthető
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 23:12
Előzmény: #33956  Törölt felhasználó
#33957
Mackó!

Ha jól értem, hazugnak gondolsz.
Erre megint azt tudom mondani, hogy mindenki magából indul ki.
De ha adsz egy email címet, szívesen elküldöm a nyaralás alatt készült fényképeket. :)
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 23:09
Előzmény: #33955  Törölt felhasználó
#33956
Mackó!

Van itt olyan is, aki tovább lát 1-2 napnál.

Azt, hogy a tippjeim nem jöttek be a napos mozgásokra, magam is elismertem. Fel is hagytam a "jóslatokkal". (Természetesen a napellenző itt is működik, úgy látszik.)
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 23:05
Előzmény: #33953  Törölt felhasználó
#33955
68 nál azt mondta A rés nem lesz betöltve (fura vigyorral )))))))

aztán alatta csak korrekció stoppal nullában

nullában ment jött a funda

minuszba ment - elment nyaralni

most vissza jött mint a humi 50 fölé ))))

Se TA, se a nyereség megvédése, se stop
szerintem nincs miről beszélni
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 23:03
Előzmény: #33952  Törölt felhasználó
#33954
Nem tudom, mi történt. Csak nem vagyok rosszhiszemű.
Van egy olyan dolog, hogy az ártatlanság vélelme. Azaz mindaddíg ártatlannak kell vélelmezni valakit, amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik.
Itt jópáran azt szajkózzák, hogy C. úr és "bandája" ugyis mint "baráti kezek" törvénytelen, de legalábbis erősen etikátlan dolgot művelnek, a kisrészvényesek rovására. ("nyomdáznak", "lefölözik a hasznot", stb.)
Erre azonban nincs bizonyíték. Mi több, pár dolog épp az ellenkezőjét látszik bizonyítani.
C. úr saját állítása szerint is törvényesen és etikusan jár el.

Én hiszek neki, mert miért is ne tenném?
Ő talán de facto nem lehet becsületes ember?
Gondolkodjatok már el, miket feltételeztek róla bizonyíték nélkül...

Mindenki magából indul ki...
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 22:54
Előzmény: #33951  Törölt felhasználó
#33953
Na ez a két utóbbi beszólás az élő példa a szemellenzőre.

Ad. 1) A forgalom még azelőtt nőtt, hogy az extra rv-ek a piacra kerültek volna.

Ad 2) Drága jó Részvényforgató barátom, te nem tudod, mi az a csillagocska a feliratok mellett?
A kedvedért megnéztem mindkét közleményt (bár nem volt kétségem az eredménye felől) és elolvastam a csillagos részt is. Mivel te láthatóan nem tetted, ezért kimásolom neked ide:

jun. 30:
"...Civin János, a HUMET Nyrt Igazgatósága elnökének 2008.06.30-án közvetlen tulajdonában volt
551.068 darab HUMET részvény, de a SENERGIE Rt 100%-os tulajdonosaként közvetett tulajdonában
volt további 1.657.271 darab részvény. Ennek megfelelően Civin János közvetlen és közvetett
részvénytulajdona 2008.06.30-án együttesen 2.208.339 darab HUMET részvény volt...."

aug.7:
"...Civin János, a HUMET Nyrt Igazgatóságának elnöke közvetlen tulajdonában van
551.068 darab HUMET részvény, de a SERENGIE Zrt 100%-os tulajdonosaként
közvetett tulajdonában van további 12.132.125 darab részvény. Ennek
megfelelően Civin János közvetlen és közvetett részvénytulajdona együttesen
12.683.193 darab HUMET részvény, így közvetlen és közvetett befolyása a
HUMET Nyrt-ben 21,14%...."

Ez azt jelenti, hogy a kérdéses időszakban C. úr egy darabot sem adott el. Igaz nem is vett.
Gondolom másra költi most a fölös pénzét.
Más "bizonyíték"-ot tudsz a 6Ft-osok dobálására?
(Ne törd magad, ugyanis nincs. Mivel a 6Ft-osok szórása pár rosszhiszemű ember FELTÉTELEZÉSE, vagy inkább rágalmazása csupán...)
Ezt pampogom, de mint látható hitvitában nincs értelme az érveknek...
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 22:40
Előzmény: #33950  Törölt felhasználó
#33952
wicca

"Az új papírok miatt...
(Sóhaj.)"

Akár azok miatt is. (szintén sóhaj)
Ugyanis nem tudjuk.
Egész egyszerűen nem állíthatod az ellenkezőjét.
Hiszen nem tudod (nem tudhatod) mi történt, mégis úgy adod elő mintha tudnád.
Miért?
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 22:36
#33951
Jó wicca!

"Én már csak vigyorgok a 6Ft-os paranoián. :) Könyörgöm, ugyan hogyan adott el a vezetőség azokból a papírokból milliószám, amiket még csak most vezettek be a bétre? Persze ez senkit nem zavar. :)"

Dehát ezt már egyszer megbeszéltük, hogy nem azokat a példányokat adta el. (ha eladta egyáltalán)
Kivett a kosárból x darab HUMET® részvényt. (Ezek a részvények már sok éve a kosárban pihennek.)
Eladta őket. Ettől szomorú lett, mert kevesebb részvény van a kosárban, DE:
Megjöttek a 6 forintosok, amit szépen visszarakott a kosárba.
Ilyen egyszerű. A részvényszáma nem változott, viszont szerzett egy kis pénzt (kb. 50 Ft-ot papíronként).
Azt nem mondom hogy ez történt, de elvileg nincs semmi akadálya, ezért ne állítsatok olyat, hogy ez lehetetlen!
Civinnek 12 millió HUMET® volt, most kb. 2 milliója van. (BÉT honlapján nézd meg az aug.6-i állapotról szóló jelentést és a friss gyj-t)
A vicces az, hogy ez nem érdekli a "befektetőket". Sokkal könnyebb azt feltételezni, hogy az ostoba károgók le akarják járatni a jó Civint.
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 22:24
Előzmény: #33949  Törölt felhasználó
#33950
Az új papírok miatt...
(Sóhaj.)
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 21:51
Előzmény: #33948  Törölt felhasználó
#33949
sima eső trendben van március eleje óta
csak a forgalom lett hatalmas az új papírok miatt
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 21:35
Előzmény: #33889  Törölt felhasználó
#33948
Üdv!

TA:
Bocsika, hogy nem voltam, de nyaraltam. Néha azért ránéztem a Humira, láttam volt 44, meg 59 is.
Szóval semmi nem változott. :)
Illetve mégis. Heti szinten nagyon szép fordulós gyertyaalakzatot produkált az elmult két héten.
Ha most a héten ezt meg tudja erősíteni, akkor tartás ajánlásomat vételre kell, hogy módosítsam. :)
(Igen, tök hülye vagyok. :)
Ja, még egy apróság. A heti MACD megerősítés esetén be fogja adni a vételi jelzést.
OBV továbbra is fent. Fehér gyertyák alatt masszívan magasabb a forgalom.
RSI rendben.
Szóval: ez itt az alja 50 környékén.
Rossz hír, tudom, de TA szerint mostanában nem lesz 6 Ft. :)

FUNDA:
gyj jó. Erre nem vesztegetek szót. Aki tud a sorok közt olvasni, az tud. Aki nem, az nem.

SZENTIMENT:
Ez pocsék. Béka segge alatt.
Én már csak vigyorgok a 6Ft-os paranoián. :) Könyörgöm, ugyan hogyan adott el a vezetőség azokból a papírokból milliószám, amiket még csak most vezettek be a bétre? Persze ez senkit nem zavar. :) Hitkérdésben nincs helye ellenérveknek. :)
Fanatikus terroristák keltik a hangulatot. Feltételezések vannak, meg a hit a "gonosz" cégvezetésben. (Milyen ember az, aki a saját butasága okán mást rágalmaz, a többieket meg ilyesztgeti? Ehh...)
Az MS sem azért vágta ki a pakkját brutál veszteséggel, mert megrendült a bizalma. Hanem mert muszáj volt neki. Erre is felhívta már más a figyelmet, ráadásul pont itt, a fórumon. Persze, aki szemellenzős, az "elfelejti" az ilyen ellenérveket, vagy eleve észre sem veszi.
link
Ha megnézitek a chartot, érdekes módon júliusban volt a történelmi mélypontja. Gondolom ekkor dobált el egy csomó mindent. Az ilyet hívják kényszerlikvidálásnak.
(Sztem azt sem tudták, mit adnak el. Marhára nem foglalkoztak vele, kisebb gondjuk is nagyobb volt ennél. Felmarkoltak egy csomó mindent, aztán odaadták a brókereknek, hogy: "Itt a meló. Adjátok el, ahogy tudjátok.")
Tény, hogy ez nem tett jót a Humet árfolyamnak. Azt hiszem ez az a pont, ahol a Humet kapcsolódik (dott) a nemzetközi trend hatásaihoz.
De mint mondom, ez itt és most (egyeseknek) nem számít. Félre a racionalítással! MENEKÜLÉS! (Hogy idézzek egy közkeletű hozzászólást. :)
Szóval ha a szentiment változik (már pedig fog), akkor újratárgyalhatjuk a dolgokat. Addig fusson, ki merre lát. Én maradnék, ha szabad. ;)
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 21:21
Előzmény: #33946  Törölt felhasználó
#33947
42 K begyűjtve, és még további 50K-ra vevő vagyok.
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 20:46
Előzmény: #33945  Törölt felhasználó
#33946
keresni
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 20:45
Előzmény: #33944  Törölt felhasználó
#33945
Ha azt irod , tibor vagyok kereni akarok azt beválalom.De hoditani... Ha ismernél :))
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 17:54
Előzmény: #33943  Törölt felhasználó
#33944
hát nem?

DE!

8!
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 15:48
Előzmény: #33941  Törölt felhasználó
#33943
:))
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 15:47
#33942
Gustávot ünneplik.-:))
Törölt felhasználó 2008. 09. 02. 15:39
Előzmény: #33940  Törölt felhasználó
#33941
Ez egy speki duma.

Akkor használják ,ha már mindent megpróbáltak
a felbeszéléskor.

Topik gazda

bpmcwap
bpmcwap
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek