Nevettem is, mikor a tavalyi hír tévé paláverjében a pride volt a téma és a betelefonáló egybites zolibácsi bemondta a tutit. Ez nem is buzifelvonulás volt, hanem kormány elleni tüntetés. Nagyon gyorsan bedobtak egy reklámot, nehogy buzgalmában mondjon még valami okosat. :-)
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!