Topiknyitó: kenyeres2 2025. 11. 22. 11:54

ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!  

Mert az igazság mindig győz!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben csütörtök, 08:13
#6700
R00
R00 csütörtök, 08:07
#6699
Pénteken távozhat a Megafon utolsó dolgozója, már a bútorokat is eladták az irodákból Vége Kicsi, Vége.
kenyeres2
kenyeres2 szerda, 22:09
#6698
Holnap nagy bejelentés, 
egy Diákhitel Központos fog beszámolni arról,
 hogyan történtek a kommunikációs megrendelések a
 Magyar Péter irányította pénzmosodában. 
A vádalku miatt fogja megtenni, 
mert Magyar szerint nem lesz bántódása. Maradjanak velünk!
Angelo szerda, 18:26
Előzmény: #6683  kenyeres2
#6696

Dehogynincs
Dehogynincs szerda, 12:01
Előzmény: #6691  Heisenberg
#6695
Nincs miért bocsánatot kérned. Nem sértettél meg.
Józan ésszel én sem értettem, hogyan lehetett ennyire elrajongani a gyurcsányos összefogást.
Most már nem kell érvelni, csak rá kell nézni a 2022-es választások eredményére. 
Dehogynincs
Dehogynincs szerda, 11:57
Előzmény: #6692  Angelo
#6694
Kevesen értették meg 2022-ben, hogy Gyurcsánnyal nem lehet nyerni. Sajnos még te sem.
Gyurcsány nemcsak a támogatottságát hozta az összefogásba, hanem az elutasítottságát is.
Az összefogásnak nem volt elelnszere az őszödi beszéd és a 2006-os karhatalmi harcászat ellen.
Nem nekem kellett volna alternatívát állítanom.
Gyurcsány kormányfői lemondása után sem volt alternatíva. Három hetes szórakoztató casting után jött Bajnai és sokkal jobban kormányzott Gyurcsánynál.
R00
R00 szerda, 11:54
#6693
60 embert rúgtak ki a Mandinertől A Mathias Corvinus Collegium (MCC) Alapítvány alá tartozó kiadványt is elérte a fideszes propaganda leépítési hulláma.SENKIT SE HAGYUNK AZ UTCÁN!
141 KÓLÁS FLAKON!!!!!!
Angelo szerda, 11:48
Előzmény: #6690  Dehogynincs
#6692

Gyurcsányt senki nem kedvelte vagy nem sokan lehettek azok akik kedvelték. 
2022-ben nem volt más alternatíva vagy tovább rombol a fidesz még 4-évig vagy leváltják őket.
Kevesen értették, hogy mi a 2022-es választás tétje. Sajnos még te sem! Ezért bukott rengeteg milliárdot az ország és ezért rabolhatott tovább a fidesz újabb 4-évig.
(Nem mellesleg Marki Zay lett volna a miniszterelnök és nem Gyurcsány ha győznek.)
Heisenberg
Heisenberg szerda, 11:34
Előzmény: #6690  Dehogynincs
#6691
OK, ez erős volt, bocsánatot is kérek, bár kétségtelen, hogy józan ésszel nehéz megérteni a személyi kultusz ilyen, ráadásul teljesen önkéntes megnyilvánulását. A vallási fanatizmushoz tudnám csak hasonlítani. 
De, hát mindenki abban hisz, amiben akar. 
Dehogynincs
Dehogynincs szerda, 11:16
Előzmény: #6689  Heisenberg
#6690
Hülyének lenni nem törvénytelen.
A 2022-ben én is hiába győzködtem az összefogás ellen a Gyurcsány-kedvelőket. Már nem emlékszem, köztük voltál-e. 
A szerencsétlen sorsú gyurcsányisták mindenféle alapítvány nélkül is jól elfelejtették Gyurcsányt és feldolgozták a vereségét meg a visszavonulása utáni égető hiányát.
Heisenberg
Heisenberg szerda, 10:37
Előzmény: #6686  Angelo
#6689
Most őszintén. Aki még ezek után is Orbán- kedvelő, azt én tényleg ön- és közveszélyes elmebetegnek nyílvánítanám.
Lehet, hogy létre kellene hozni egy alapítványt, az ilyen szerencsétlen sorsú embertársaink gyógykezelésének támogatására.
Dehogynincs
Dehogynincs szerda, 10:31
Előzmény: #6687  Angelo
#6688
A mágnesszalagokra vagyok kíváncsi.
Sértetlenül megvannak, mindenféle belepiszkálás nélkül. Még digitalizálni sem kell, anélkül is föl lehet tenni a netre a négy évtizeddel ezelőtti adatokat.
Angelo szerda, 10:08
Előzmény: #6683  kenyeres2
#6687

Ügynök akták is ki lesznek teregetve, meg fogjuk tudni, hogy a bukott kormányban hány komcsi besúgó ült. 
Remélem a budge-microsoft ügyet is nyilvánosságra hozzák, erről szolt a "zöld-dosszié" is. 
Ebből meg fogjuk tudni, hogy melyik alapítványokba utalták a fél áfa-t. 
A volt igazságügyi miniszter asszonynak igaza volt amikor azt mondta, hogy „az Orbán-rendszer egy maffia, amiből nem lehet kiszállni”.
Orbán, Rogan, Szíjjártó felkészülhet, hamarosan előzetesbe lesznek.
Angelo szerda, 09:56
Előzmény: #6683  kenyeres2
#6686

Szánalmas, ahogy leszopkodja!
"Szijjártó: Helló. Csak azt akartam tudni, hogy urai vagytok-e a helyzetnek, és hogy te jól vagy-e?
Lavrov: Teljesen kézben tartjuk a helyzetet. Az elnök minden szükségest elmondott. Ne aggódj, csendben elintézzük az ügyet. 
Szijjártó: Sikerült megállítani az előrenyomulásukat [a Wagnerét] Moszkva felé? 
Lavrov: A hadsereg ura a helyzetnek. Nem követem élőben az eseményeket. A hadsereg pontosan tudja, mit kell tennie. 
Szijjártó: Tehát csak fake news, hogy az elnök és a miniszterelnök elhagyta Moszkvát? 
Lavrov: Ezeket a híreket már órákkal ezelőtt cáfolták. Ne aggódj, és ne higgy annak, amit a közösségi médiában mondanak. 
Szijjártó: Ott vannak [a Wagner csapatai] Voronyezsben és Rosztovban? 
Lavrov: Nem követek mindent óráról órára. A hadsereg a helyszínen van, és minden eszköze, valamint tudása megvan ahhoz, hogy kezelje a helyzetet. 
Szijjártó: Szóval te személy szerint teljesen jól vagy? 
Lavrov: Teljesen. Több mint rendben. 
Szijjártó: Nos, ha valaha bármire szükséged lenne személyesen, csak szólj nekem! 
Lavrov: [Nevet.] Nincs szükségem semmire. Nincs semmi probléma. Köszönöm, hogy hívtál."
Angelo szerda, 09:50
Előzmény: #6683  kenyeres2
#6685

Csak a fidesz szennylapok szerint volt túlszámlázás. 
Már nem sokáig tudnak hazudozni, elapadt a pénzcsap a TISZA-tól egyetlen fillért sem kapnak túlárazott reklámokra és így kénytelenek leépíteni és bezárni. 
Hazug, tolvaj, bűnöző fidesz-kormányod hozta létre ezeket a szennylapokat, de szerencsére meg vannak már számlálva a napjaik.
Bandita szerda, 08:04
Előzmény: #6678  kenyeres2
#6684
141 KÓLÁS FLAKON!!!!!!
kenyeres2
kenyeres2 szerda, 08:03
#6683
Megszavazta a Tisza!
 Ha Magyar Péter harmadjára sem jelenik meg a
 Diákhitel túlszámlázási ügyét vizsgáló parlamenti bizottság előtt, 
a pénzbírságok után az országgyűlés elrendelheti a rendőri elővezetését is.
Dehogynincs
Dehogynincs kedd, 16:45
#6682
Széky János: Szombat esti láz LXX. évfolyam, 25. szám, 2026. június 19.
https://www.es.hu/cikk/2026-06-19/szeky-janos/szombat-esti-laz.html
...
Azt mégse mondhatta, miszerint  "olyan embertelenül, arcátlanul, nemzetrontó mértékben rosszul kormányoztam, hogy az összes médialenyúlás és szavazatvásárlás plusz a kedvemre igazított politikai intézményrendszer ellenére is sikerült megbuknom, tartsatok tehát meg pártelnöknek, mert az nekem jár”.
sityaki kedd, 14:05
Előzmény: #6666  kenyeres2
#6681
Kenyeres, próbáltad már tisztázni magadban egyszer is, miért is támogatsz valójában országot kifosztó tolvajokat? Hogy neveltek téged?

Topik gazda

kenyeres2
kenyeres2
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek