Topiknyitó: ronaldinyo 2024. 11. 29. 10:34

NUTEX mindenkinek  

https://www.bet.hu/newkibdata/129160501/S_K_K_241128.pdf
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
oxylant
oxylant 2026. 06. 10. 11:42
Előzmény: #8278  Csibefasirt
#8280
Az eü szféra a privát zóna felé tendál, ez eu-s tendencia, így sok minden elképzelés jöhet szóba....
hekki
hekki 2026. 06. 10. 11:40
Előzmény: #8278  Csibefasirt
#8279
Ott van még holba is. Kettő már 10% felett.
Csibefasirt
Csibefasirt 2026. 06. 10. 11:17
#8278
Egyebkent Morvai a kissebbekkel osszefogva akar be is tudja keriteni a vezetoseget... nem kell ahhoz olyan sok reszveny, es neki mar meg is van 8m db... csak a kgy resztvetelt gatlo szabalyokon kell jogilag attorni
oxylant
oxylant 2026. 06. 10. 10:58
#8277
Demolition worker-t ide!!!!!
oxylant
oxylant 2026. 06. 10. 10:42
Előzmény: #8275  Konnyvizsgalo_
#8276
Domb Beach Kecsó jó hely....13.-a meg nem péntek!!
Konnyvizsgalo_ 2026. 06. 10. 10:33
Előzmény: #8274  Konnyvizsgalo_
#8275
ez a sztori jutott eszembe az itt kibontakozó cégvezetés-kisbefektetők küzdelemről... 
de valószínüleg valami tök más körvonalazódik Morvai körül - majd szombaton kiderül
oxylant
oxylant 2026. 06. 10. 10:08
Előzmény: #8272  Konnyvizsgalo_
#8273
Konnyvizsgalo_ 2026. 06. 10. 09:57
Előzmény: #8268  oxylant
#8272
a magyar GameStop?
kurazsi-mama
kurazsi-mama 2026. 06. 10. 09:12
Előzmény: #8270  kurazsi-mama
#8271
Már vevő ugyanitt.
kurazsi-mama
kurazsi-mama 2026. 06. 10. 09:11
Előzmény: #8269  hekki
#8270
Nyitó: 15,2
hekki
hekki 2026. 06. 10. 09:09
Előzmény: #8268  oxylant
#8269
Csipkejózsika belenyal 15.4be?
oxylant
oxylant 2026. 06. 10. 06:50
#8268

A csipkerózsikát az SOS Medicalon kívül más is ébresztgeti?😉
[Csupán speki, v. igazi tartalom feltöltés lesz??🤣]
csillagszemu
csillagszemu 2026. 06. 10. 02:00
#8267
Jó rálátas és jó os a hozuászólás!
Dr.Emu
Dr.Emu 2026. 06. 09. 21:02
Előzmény: #8264  hekki
#8266

Megtisztelsz a véleményeddel, de sajnos egyikre sincs komolyabb ráhatásom.
Az igaz, hogy mindegyikből van rendesen. Lehetőleg olyan papírokat tartok ahol látok esélyt a részvény árának növekedésére és természetesen próbálom lekereskedni a kisebb-nagyobb hullámokat is.
Alapból viszont egy stratégián vagyunk és én is a portfólióm 40-50 százalékával, hozzád hasonlóan élvezem az állampapírok minden napi ATH-ra futását. Az biztos, a többi pedig kiülős.
A Nutexnél ez dupla vagy semmi. Itt annyi az érdekesség, hogy óriási a közkéz, vagyis a nullánál óriási lenne az átvert kisbefektetők száma, valamint talán összecsuklott a régi rendszer védőhálója.
Qwertzuio
Qwertzuio 2026. 06. 09. 19:09
Előzmény: #8263  hekki
#8265
Holba,Huber,Morvai,Vitán , bizottság tagjai 
Mit mondanak?
Árad már a horizon multiplán humet nutex?
Vagy csak a nyári szünet első heteiben bízik a sok beragadt kisbefektető?
A remény rabjai?
Akvizíciót azonnal ha már nem volt osztalék klub
Minden évben van kamurally?
Netán dolgozik a vezetőség?
Kispapír imádó klub
hekki
hekki 2026. 06. 09. 16:58
Előzmény: #8262  TozsdeMagus
#8264
Dr. Emu
hekki
hekki 2026. 06. 09. 16:53
Előzmény: #8261  kurazsi-mama
#8263
Holnap jöhet a 16
TozsdeMagus
TozsdeMagus 2026. 06. 09. 16:49
Előzmény: #8260  007Bond
#8262
Mi összefüggés van a Vertikal és a Nutex közt? Mert hogy a Nutex után is felébredtek és belemartak ugyan úgy.
kurazsi-mama
kurazsi-mama 2026. 06. 09. 16:20
Előzmény: #8255  hekki
#8261
Azért csak sikerült.

Topik gazda

ronaldinyo
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek