Egyebkent Morvai a kissebbekkel osszefogva akar be is tudja keriteni a vezetoseget... nem kell ahhoz olyan sok reszveny, es neki mar meg is van 8m db... csak a kgy resztvetelt gatlo szabalyokon kell jogilag attorni
ez a sztori jutott eszembe az itt kibontakozó cégvezetés-kisbefektetők küzdelemről... de valószínüleg valami tök más körvonalazódik Morvai körül - majd szombaton kiderül
Megtisztelsz a véleményeddel, de sajnos egyikre sincs komolyabb ráhatásom. Az igaz, hogy mindegyikből van rendesen. Lehetőleg olyan papírokat tartok ahol látok esélyt a részvény árának növekedésére és természetesen próbálom lekereskedni a kisebb-nagyobb hullámokat is. Alapból viszont egy stratégián vagyunk és én is a portfólióm 40-50 százalékával, hozzád hasonlóan élvezem az állampapírok minden napi ATH-ra futását. Az biztos, a többi pedig kiülős. A Nutexnél ez dupla vagy semmi. Itt annyi az érdekesség, hogy óriási a közkéz, vagyis a nullánál óriási lenne az átvert kisbefektetők száma, valamint talán összecsuklott a régi rendszer védőhálója.
Holba,Huber,Morvai,Vitán , bizottság tagjai Mit mondanak? Árad már a horizon multiplán humet nutex? Vagy csak a nyári szünet első heteiben bízik a sok beragadt kisbefektető? A remény rabjai? Akvizíciót azonnal ha már nem volt osztalék klub Minden évben van kamurally? Netán dolgozik a vezetőség? Kispapír imádó klub
NUTEX mindenkinek