Tegnapi meccseken kis veszteség van.Pár száz ft.Sajnos Costa Rica nem tudott golt lőni.Na ma meg még szukebb kinálat van, igy kenytelen vagyok sakk-ot rárakni hogy meglegyen az 5 meccs.Itt egy nagyon agressziven játszó sakkozot választottam aki világossal játszik.Most elmegyek boltba, vmit horpintek azt feladom a tippet.Délelott tovabbi reszében keretezek 1 képet, ajándéknak szánom, tökéletes lesz.Tegnap láttam egy erdekes dolgot, kinti uloke zsolnay-ból....gyonyoruek...ha még megvannak negprobalom megszerezni....párban van, az 1 ik javitott....nem lesz olcso...de megorobalom megszerezni ha még megvan.
Mennyi állami támogatást kaptak eddig....érdemes lett volna beleírni a cikkbe☝https://index.hu/gazdasag/2026/06/10/kulfoldi-munkaero-munkavallalas-kormany-szabalyozas-master-good/
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi