Topiknyitó: user01 2022. 09. 06. 16:51

MULTIHOME Nyrt.  

Új cég jön a BÉT-re
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Dodo34
Dodo34 2026. 06. 11. 15:39
#1020
Kamu Mami Ella nénje itt is locsolgat, mint annak idején a Futuraqua-ban.
Vicus2000 2026. 06. 11. 15:25
Előzmény: #1018  Cipike
#1019
Cipike 2026. 05. 06. 15:18
#1018
1.71forgalom 250 000 db
Cipike 2026. 05. 06. 15:10
#1017
Forgalom összes 185372 db
Cipike 2026. 05. 06. 15:07
Előzmény: #1015  Cipike
#1016
1.67 - 1.71
Cipike 2026. 04. 16. 16:22
#1015
   1,67
Donqatto
Donqatto 2026. 01. 21. 14:32
Előzmény: #1013  Qwertzuio
#1014
Égő? Ennek is örülnek, 10x többet ér így is
Qwertzuio
Qwertzuio 2026. 01. 21. 14:18
Előzmény: #1012  hekki
#1013
Nem égő az árfolyam a vezetőség tagjainak?
hekki
hekki 2026. 01. 20. 03:03
Előzmény: #1010  Tomm01
#1012
125 millió dbot nyomtattak 1 fton 
Jocek 2026. 01. 19. 19:40
#1011
Tomm01 2026. 01. 15. 09:31
#1010
1,6 -on az 1.300.000 db os vevő feljebb állna valoszinu hamarabb elindulna az árfolyam!!
Aki már ennyi db-al beáll az komolyan is gondolja
Qwertzuio
Qwertzuio 2026. 01. 09. 15:07
Előzmény: #1008  hekki
#1009
Mi ez a csoda árfolyam?
Mit tett ma az értékteremtő munkát illetően a vezetőség?
Tetszik az 1.5-2?
Csodálatos 
hekki
hekki 2026. 01. 09. 03:50
Előzmény: #1006  Qwertzuio
#1008
Multihomeless Nyrt 
Qwertzuio
Qwertzuio 2026. 01. 08. 19:44
Előzmény: #1005  hekki
#1007
Nem lehetne egy akvizíciót villantani itt?
A vezetőség kérdezze meg a sikeres kispapírok vezetőit, hogyan lehet esetleg felfelé is menni egy centes papírnak.
Ez 116000-es buxnál keserves árfolyam 
Qwertzuio
Qwertzuio 2025. 12. 30. 21:23
Előzmény: #999  ronaldinyo
#1006
Elég fos a 2 Ft.
Gratulálunk az eredményekhez és az értékteremtő munkához
hekki
hekki 2025. 12. 30. 09:41
Előzmény: #1004  Borisz
#1005
Soha.
Kb 1 millió eladó van 2ig
Borisz 2025. 12. 30. 09:10
Előzmény: #999  ronaldinyo
#1004
ez mikorra esedékes?
hekki
hekki 2025. 12. 30. 08:35
Előzmény: #1002  McLain_
#1003
Igen. Reálisan valahol 0.5 körül kéne lennie. Most éppen se fel se le. 
McLain_ 2025. 12. 30. 08:33
#1002

Sziasztok!
ez is egy érdekesen alakuló árfolyam.
Qwertzuio
Qwertzuio 2025. 12. 24. 06:43
Előzmény: #1000  hekki
#1001
Boldog karácsonyt és gyönyörű árfolyamot kívánunk a vezetőség tagjainak, 
Nem keveslik a 1.5-2 forintos árfolyamot?
Jó érzés látni ezt?

Topik gazda

user01
user01
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek