Topiknyitó: totoro 2022. 04. 23. 21:10

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik  

Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik. Orosz propagandisták ne fáradjanak, tiltva lesznek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Mcemru 2023. 05. 08. 10:34
Előzmény: #9078  LBalaton
#9080
onnét gyorsan tiltásba kerültem, semmiféle anyázás vagy hasonló nem volt, csak nem a putyini doktrínát mondtam fel nekik
Mcemru 2023. 05. 08. 10:31
Előzmény: #9078  LBalaton
#9079
min 3-4m ember van rá, időstől fiatalig, ez a propaganda eredménye!
LBalaton
LBalaton 2023. 05. 08. 09:46
Előzmény: #9077  totoro
#9078
A másik topik indulása után pár nappal rosszul lettem a sovietektől.
Álmomban nem gondoltam volna,hogy valakik azonosulni tudjanak olyan szinten a fasizmussal 2022-ben Magyarországon!
totoro
totoro 2023. 05. 08. 09:35
#9077
Lassan nyugdíjba lehet küldeni ezt a topikot, mert ahogy ránézek a másik topikra, sikerült a normálisaknak fölénybe kerülni, és hangosabbak mint az orosz trollok. Már ez jelzi, hogy gyengül az agresszor, hogy az elvtelen szarháziak is hátrébb léptek egy kicsit.
Zsombéki 2023. 05. 08. 09:33
Előzmény: #9074  LBalaton
#9076
Ha Erdogan megbukik, nagyon rossz hír lesz az oroszoknak.
badsector1
badsector1 2023. 05. 08. 08:25
#9075
"Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.
Az orosz toborzótisztek rutinszerűen igyekeznek megszólítani az országba érkező közép-ázsiai vendégmunkásokat azért, hogy belépjenek a hadseregbe. Ennek érdekében rendszeresen látogatják a mecseteket és a bevándorlási irodákat. A bevándorlási irodák üzbégül és tádzsikul beszélű munkatársai szintén aktívan részt vesznek a toborzásban.A Radio Free Europe értesülései szerint a katonai szolgálatra jelentkező külföldiek 2 390 dollár értékű egyszeri jutalékban és havi 4 160 dolláros fizetésben részesülnek, emellett gyorsított eljárásban juthatnak orosz állampolgársághoz: a szokásos öt év helyett hat hónap és egy év közötti helybenlakás után.
Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva."    
    
a havi fizetésre már nem sokat kell költeni a ruszkiknak.
LBalaton
LBalaton 2023. 05. 07. 22:37
Előzmény: #9073  Mcemru
#9074
Még masszírozzák kicsit a türköket.
Mcemru 2023. 05. 07. 22:24
Előzmény: #9072  LBalaton
#9073
LVN 2023. 05. 07. 15:26
Előzmény: #9070  badsector1
#9071
Ebben biztos vagyok. Bármilyen nukleáris "történés" azonnali NATO  válasz, ezt az elején megmondták usákok a ruZZkiknak.
badsector1
badsector1 2023. 05. 07. 13:45
#9070
"Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva.
A legfrissebb hírek szerint
OROSZORSZÁG FELSZÓLÍTOTTA A LAKOSSÁGOT, HOGY HAGYJANAK EL 18 TELEPÜLÉST ZAPORIZZSJA RÉGIÓBAN
- köztük az erőműhöz közeli Enerhodart is - Kijev várható offenzívája előtt.
Az ukrán Melitopol polgármestere, Ivan Fedorov szerint a felhívást követően több órás torlódás alakult ki, miközben több ezer autó távozott sietve.
Az ENSZ nukleáris felügyelő szerve az üggyel kapcsolatban arra figyelmeztetett, hogy
súlyos nukleáris baleset következhet be.
Rafael Grossi, a Nemze
Ez a cikk a Net Média Zrt. tulajdona. Minden jog fenntartva."
   
ha bekövetkezne az a nukleáris baleset, akkor a nato pár hét alatt lerendezi az orosz problémát Ukrajnában
badsector1
badsector1 2023. 05. 07. 13:42
Előzmény: #9067  LVN
#9069
végre a hansiknak és a mansiknak is lesz saját országuk putyin bukának köszönhetően
Tibi0002 2023. 05. 06. 21:03
Előzmény: #9067  LVN
#9068
Én a következőképp logikáztam annak idején: egy 200k-s sereg támadása arra elég egy 40 milliós, nagy területű országban, hogy gyors művelettel megbuktassák a kormányt, egy orosz bábkormányra cseréljék, akik aztán átadják a keleti területeket ru-nak; valamint "orosz békefenntartókat" hívjanak Ukrajnába. Ez csakis rövidtávon működhet, ha működik. Azonban hosszú háborúra ez messze nem elég. Első napokban még a nyugati elemzők is kész ténynek vették, hogy az oroszok győznek, gyorsan elintézik, amit kell, és nincs itt semmi látnivaló. Aztán teltek a napok, és szállingóztak a hírek arról, hogy Zel nem menekül, hanem lőszert kér, és hogy a Kijev felé tartó orosz járműkonvoj egy picit akadozik. Aztán megáll. Aztán kicsit sz##rrá lövődik. Aztán visszavonul, ami megmaradt belőle.És itt gondoltam, hogy gáz van ru-nak (illetve p-nek). Továbbmenni nem tud, hiszen ha tudna, már megtette volna. Vissza pedig nem vonulhat, mert akkor belülről buktatják meg. Közben Uk-t nyugatról (including NATO) támogatják, akik kb. 15x-ös gazdasági erővel rendelkeznek. Amire rátesz egy nagy lapáttal, hogy ez a 15x-ös erő a védekezés szerepét látja el, a megszállónak ehhez képest pedig egy letaglózó túlerőre lenne szüksége. Ami messze nincs meg.Egyetlen megoldás van: az időhúzás. Tavaly nyár óta ru-ék (vagyis konkrétan az a bizonyos vezető ott fenn) húzzák az időt. Nem tehetnek mást, és semmi esélyük. Hívják Kínát? Igen, mókás lenne Kína vazallusának lenni a következő 100-1000 évben.Tehát az idő nagyon durván ellenük dolgozik.Hol tartunk most? Vagy befagyasztják a konfliktust és hatalmon tudnak maradni, vagy pedig húzzák tovább az időt háborúval, elképesztő összegeket felemésztve, és belpolitikai válság lesz, széteséssel és más megjósolhatatlan következménnyel.Szerintem. De talán nem vagyok az álláspontommal egyedül.
LVN 2023. 05. 06. 20:22
Előzmény: #9066  Tibi0002
#9067
hmm hát ezt több, mint egy éve mondom itt a fórumon, lassan jönnie kell, hiszen a szovjet trottyok úgy csúfolnak, hogy Nostradamus :))  Való igaz, eddig abba az irányba mennek a dolgok, amit megjövendöltem :)))
Tibi0002 2023. 05. 06. 19:52
Előzmény: #9065  LVN
#9066
Nemsokára készülni kell új topikcímekkel: "Belpolitikai válság Oroszországban." vagy: "Az orosz föderáció szétesése". Vajon ott is nyomulni fognak a trollok?
LVN 2023. 05. 06. 19:19
Előzmény: #9062  ThePersistentTrader
#9065
Valószínűleg ez a legnagyobb csapás az oroszoknak a Moszkva elsüllyesztése óta. Erre épült az elrettentő erejük, és meg kell vallani, több sopánkodó elemzést olvastam, hogy hiba adni Patriotot az ukránoknak, mert nagy égés lesz belőle, nem fog semmit érni a hyper rakéták ellen, stb... Hát ez sem jött be a szagértőknek.
Egy több évtizedes nyugati technológia megint megverte a hiper-szuper-csillivilli-vadiúj-csodaszovjet kütyüt,
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 05. 06. 18:27
Előzmény: #9062  ThePersistentTrader
#9064
Sztem csak wlm schemet es fercso hitt benne hogy tenyleg lelohetetlen xD
ThePersistentTrader 2023. 05. 06. 15:57
#9062

Bejelentette szombaton délelőtt az ukrán légierő parancsnoka azt, amit már tegnap is sejtettünk: először sikerült lelőniük egy Vlagyimir Putyin orosz elnök által lelőhetetlennek nevezett Kh-47M2 Kindzsal hiperszónikus rakétát, mégpedig a frissen telepített amerikai Patriot légvédelmi rendszerrel. Ez komoly csapást jelenthet a Kreml nagy hatótávolságú légitámadásokra építő akcióira – fogalmaz a Reuters.
.https://www.portfolio.hu/global/20230506/oriasi-bejelentest-tettek-az-ukranok-lelottek-a-putyin-altal-lelohetetlennek-nevezett-szuperfegyvert-613562
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2023. 05. 06. 09:41
Előzmény: #9060  badsector1
#9061
itt is valoszinu ugy van ures puska egyiknel a puskahoz a tar a masiknal xD

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek