Topiknyitó: _Macika_ 2020. 07. 24. 13:41

Több mint 70 újságíró mondott fel az Indexnél  

60 újságíró mondott fel az Indexnél
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
SeldonKuper 2020. 07. 24. 15:58
Előzmény: #56  user01
#60
arra kíváncsak leszünk, mit fogtok nekik kitalálni, mert az Index már nem fogja megírni.
TheMan 2020. 07. 24. 15:53
Előzmény: #52  user01
#59
Ez nem igaz, ott volt Ziegler is 50%-ban, aki nem politikus.
user01
user01 2020. 07. 24. 15:52
Előzmény: #55  TheMan
#58

Ezt bármikor lehet tesztelni.
Pl. szerinted ha az OLAF a legapróbb részletekig feltárta a Tiborc-féle maffia üzelmeit, akkor hogyan lehet még szabadlábon?
Hogy lehet az, hogy a magyar ügyészség úgy vizsgálta ki az ügyét, hogy a bizonyítékokat nem kérték be az önkormányzatoktól?
Azt tudjuk, hogy a fidesz propagandistái erre mit öklendeznek fel.
valoigaz 2020. 07. 24. 15:50
Előzmény: #54  viborg8
#57
Na azé ne pörögjé nagyon mert beleér a kezed a bilibe és felébredsz! Osztán rá gyüssz, hogy csak álmodtad az egészet.
user01
user01 2020. 07. 24. 15:50
Előzmény: #54  viborg8
#56

Azta....
Megírták a fideszes maffia ügyeinek részleteit, és mit kaptak tőled.
Most biztos máshogy csinálnák. :-)
De lehet, hogy gerincesek, és ugyanúgy megírnák a fidesz néven közismerté vált bűnszervezet ügyeit.
Sőt, mondok én valamit: meg is fogják írni.
TheMan 2020. 07. 24. 15:47
Előzmény: #49  Peterbond
#55
A független és a propagandista között ne haragudj, de rengeteg szint van.   
viborg8 2020. 07. 24. 15:47
Előzmény: #43  Peterbond
#54
Futnak a vorosok.Egyem a kis szivuket a sok szarkavaronak.Ezeknek a pajtasaik szavaznak Magyarorszag ellen az Unioban.Az aki az orszag ellen szavaz kulfoldon,az Nalam mar az orszagba se tehetne be a labat.Mindenkinek nem juthat a husos fazekbol.A komcsik a sajat maguk parodiai.Budos eletben nem jutnak hatalomra.Gyurcsok mesteren mar latszanak a teboly jelei.Vityat nem tudja letaszitani a tronjarol sohasem.Majd ha lesz valaki aki levaltsa a jelenlegi rendszert,na az meg nem szuletett meg.1-1 varost el tudnak lopni a komcsik,de azokon meg is latszik.A sok pesti is csak elvezze ki a karacsonyfat ha mar ezt kertek karira.A sok okos nem fogja fel,hogy a penzemberek az orszagban a Fidesz szekeret toljak.Nekik ez a rendszer a megfelelo.A megelhetesuk miatt nem engedhetik meg,hogy bohoc gyurcsokok csodbe vigyek az orszagot.Vikiek 1-2 even belul mindent is megvesznek kilora az orszagban.Utanna mar johetnek a vorosok,max majd elmennek kozmunkasnak szemetet szedni.Ez a 70 hos meg csak ugy felmond a virus para kozepette.Mar lazan megvan az uj helyuk ahol tovabb terszthetik a sok fake hireiket.Ujsagiras szegyenei ezek.
valoigaz 2020. 07. 24. 15:46
Előzmény: #44  TheMan
#53

Az állam is halasztja a kifizetéseket és nem teljesíti időben.
A hitelek meg beleszámolandók az államadósságba, függetlenül attól, hogy cég vagy magánszemélyre jelent kötelezettséget ennek kifizetése.
Olyan támogatást aminek a kifizetése törvényileg már a múlt hónap végéig meg kellett volna történjen és erről már dokumentumom is van, hogy a kifizetést elindították és meg kellett volna érkezzen a mai napig nem érkezett meg a számlámra.
Elvileg a törvényeket be kell tartani, úgy látszik ez rájuk nem vonatkozik. Saját bőrömön is érzékelem, hogy az állam nem fizetett a törvényileg előírt határidőre.
user01
user01 2020. 07. 24. 15:46
Előzmény: #42  TheMan
#52

Eddig az index felületén megjelenő összes hirdetés után a zsetont egy KDNP-s politikus zrt-je zsebelte be.
A befolyó pénz 100%-át.
 
Ötleteljünk... Mit is lehetne máshogy csinálni...
totoro
totoro 2020. 07. 24. 15:45
#51
Én egyébként azt gondolom, hogy az Index nem egy cég, hanem az a 90 ember, aki ott dolgozott. Ha felállnak és elmennek, lesz aki "megveszi" őket, és újraindítja az egészet más néven. Ha lenne pár milliárdom én is megtenném, szerintem jó befektetés lenne.
Peterbond 2020. 07. 24. 15:42
Előzmény: #49  Peterbond
#50
Aki nem független az aki marad és fordul a tulajdonossal ( lásd Origo maradó stábja, Magyar idők, Hírtv stb... )
Peterbond 2020. 07. 24. 15:41
Előzmény: #47  TheMan
#49
Ja bocs neked lehet mindenki függetlenségét megkérddőjelezni de ha a tiédet megkérdőjelezik máris nem tetszik. Na csak ezt akartam megmutatni. Én elhiszem hogy független vagy ( mondjuk Twixiről és társairól nem igazán ), csak akkor érdekes a "senki se független" hozzáállásod máshol ahol nem tudod elhinni hogy képes más is független lenni. Talán PONT ezért kelett felmondaniuk mert függetlenek.
TheMan 2020. 07. 24. 15:41
Előzmény: #43  Peterbond
#48
Ha ismernél más fórumból, tudnád, hogy sose nyilazgatok lent, ez nem egy influenszer oldal, és ego simire sincs szükségem, hogy mennyi plussz-mínuszt kapok, felnőtt emberek nem így kommunikálnak.
TheMan 2020. 07. 24. 15:38
Előzmény: #43  Peterbond
#47
Kikérem magamnak a propagandista jelzőt, fent vagyok a fórumokon aktív befektetőként jó ideje. Lehet, hogy nem pont ugyanaz a kaptafa a kettő, ezt elismerem, de a célom annak bemutatása volt, hogy ugyanúgy hajlik az egyik oldalra.
Peterbond 2020. 07. 24. 15:37
Előzmény: #33  TheMan
#46
Nem is kell siratnod. Senki se siratta a Kisgazdákat se 1945 és 1948 között. 
.
"Németországban először a kommunistákért jöttek, s én nem emeltem szót, mert nem voltam kommunista. Aztán jöttek a zsidókért. s én nem szóltam, mert nem vagyok zsidó. Aztán a szakszervezetiekért jöttek, és én nem lévén szakszervezeti tag, hallgattam. Aztán jöttek a katolikusokért, és nem szólaltam föl, mert protestáns vagyok. Aztán eljöttek értem, és ekkorra már nem maradt, aki szóljon.
(NIEMÖLLER, MARTIN (1892–1984, német protestáns lelkész)
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 07. 24. 15:37
Előzmény: #43  Peterbond
#45
a szavazók csak rövid ideig vannak aztán amikor tovább szívódik a pálinka akkor megpihennek
TheMan 2020. 07. 24. 15:37
Előzmény: #41  valoigaz
#44
Teljesíts te is minden számlát hitelből, tudtommal akkor jutsz ide, ha nem termelsz elég bevételt, mert rossz döntéseket hoztál, vagy nem csináltál semmit évekig. A moratórium nem az állam kiadásaira vonatkozik. De ez nem a topik témája.
Peterbond 2020. 07. 24. 15:33
Előzmény: #22  TheMan
#43
"ez lenne egy független lap? ne vicceljünk már, ugyanaz , mint a másik oldal, egy darab baloldali kritikus cikk sem jelenik meg rajta soha, 10+ éve minden reggel ezt nyitom meg először."
.
Legalább ekkorát ne kamuzzál már ember. Az az origó amiről beszélsz ahol egy Borkai ügyet a szőnyeg alá söpörnek. Én az indexen olvastam a kispesti mszp botrányról, a Zuglói parkolási botrányokról vagy arról ahogy beéget az MSZP a mentős videóval. Ellenben Tiborczról Mészárosról Borkairól nem hogy egy rossz szó nincs hanem egyenesen mentegetés ahol csak lehetet közben színvonaltalan elfogultsággot lehet olvasni végig a cikkekben már csak a megfogalmazásokban. Indexen nem olvashattál olyan elfogult megfoglamazásokat mint a KESMA lapokban ahol sose szólalhat meg a másik oldal rendesen, miközben az indexen láthattál minden kormányreakciót bármi vádra vagy azt amit ők kiadtak közlményt.
.
Szóval értem én most a kormánymédia elküldi minden online fórumra a kis dolgozóit nyomatni a lejártatást az indexről ( hirtelen mennyi új sose meg nem szólaló nick lett és megjöttek a le és fel vote-olók is ), de legalább ne tennéntek ennyire átlátszóan.
TheMan 2020. 07. 24. 15:33
Előzmény: #39  user01
#42
Kérlek majd azt is írd meg, hogy mitől/kitől függenek , valamiből nekik is meg kell élniük és a piac nem tart el egy ingyenes online újságot sehol a világon, ezért nem is csodálkozom a tudósításnak burkolt véleménycikkeknél, csak ne tegyünk úgy, mintha ez nem lenne pont olyan, mint a másik oldalon. 
valoigaz 2020. 07. 24. 15:30
Előzmény: #33  TheMan
#41

Csőd szélén meg nem tudom, hogy állhatott az ország ha minden számlát teljesítettek 2010-előtt és egyetlen számla halasztására vagy átütemezésére sem került sor. plusz 3200 milliárd mnyp + 35 milliárdos devizatartalék.  Ez csak fidesz blabla.
Ha már a csődöt keresed, akkor éppen most vezették be a hiteltörlesztési moratóriumot, ez a hiteltörlesztések elhalasztását takarja. Közgazdaságban ezt részleges államcsődnek tanítják most is.

Topik gazda

_Macika_
_Macika_
2 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek