Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 09. 26. 16:36
Előzmény: #47475  totoro
#47480
Hogy ellenorzi ocsed mentosenek ugyeletese az oltottsagi statuszt? 
algore 2021. 09. 26. 16:33
Előzmény: #47476  vigkrisz
#47479
Lenyugozo a teny es adatmennyiseg, nehez mindet felfogni...
Tulsagosan kulonbozik egy kurucinfo kommentszekciotol. 
kukker 2021. 09. 26. 16:32
Előzmény: #47476  vigkrisz
#47478

"Na még egy kis fake news, első kézből: Most beszéltem öcsémmel,"
Én meg most beszéltem xy.
Na, most 1:1. :)
És ehhez semmilyen infónak nem kell lenni, hanem valaki ezt mondja és mondja róla, hogy az ő igaza beccs szó, a másik meg azt és mondja arról, hogy az az én igazam és beccsszó.
Tetszik-e érteni a gondot, hogy azért mert te neki hiszel attól még az nem az Igazság lehet?
mrider 2021. 09. 26. 16:30
Előzmény: #47475  totoro
#47477
Igen, be kellene mutatni a valóságot a győzelmi propagandák helyett.
vigkrisz 2021. 09. 26. 16:22
Előzmény: #47475  totoro
#47476
az itt uralkodó szellemi szint néha már a kurucinfó kommentszekcióját is messze alulmúlja, így nehéz lesz beadnod ezt nekik
totoro
totoro 2021. 09. 26. 15:43
#47475
Na még egy kis fake news, első kézből: Most beszéltem öcsémmel, egy éjszakát bent töltött tegnap egy megyei covid osztályon heveny hasi panaszokra a mentőben produkált fals teszt miatt. Szerencsére nem volt nagy forgalom, beszélgetett picit az ott lévő ügyeletessel. Azt mondta neki a doki, hogy náluk két oltással még senki nem került lélegeztetőgépre, most szerencsére amúgy is kevesen vannak, de aki gépen van az mind oltatlan. Még olyan is elhangzott, hogy a csúcson volt, hogy csak ő egy műszak alatt 10 beteget pakolt a hullazsákba, és olyan állapotok voltak mint Olaszországban, csak itt jobban el lett hallgatva. Látott olyat is, hogy 30 éves rendőr bement a saját lábán, és másnapra meghalt. Ő is maximálisan oltáspárti, szerinte meg kellett volna mutatni a valóságot, kevesebb oltásellenes lenne.
algore 2021. 09. 26. 15:35
Előzmény: #47472  Csilla76
#47474
Nem szeretnek gyerek lenni mostansag
algore 2021. 09. 26. 15:34
Előzmény: #47469  badsector1
#47473
Ha a kedves szerzok szerint mas a kemcso es mas az ember, a kemcsoves sztorik nem ultethetok at az emberre (teljesen igazuk van), akkor ne vonjanak le feltetelezeseket hatasra es dozisra kemcsoves sztorikbol.
Ez igy igazsagos/logikus, nem? 
(az ivermectin biodisztribucioja egyebkent, zsiroldekony zsirszereto, a tudoszovetben a legmagasabb, es a verkoncentracio tobbszorose, szokasos dozisok eseten a tudoszovetben elerheto koncentracio siman megkozeliti a Vero kulturas kemcsoves ertekeket. Ebbol semmit nem kell levonni kovetkezteteskent, mert kemcsoves sejtkulturas dolgokbol semmire nem kovetkeztetunk, csak arra, hogy a kritikus 'szakertok' nagy tobbsege nem ismeri az ivermectin biodisztribuciojat es beszel hulyesegeket ossze-vissza) 
Csilla76 2021. 09. 26. 15:21
Előzmény: #47470  algore
#47472
Tegnap a gyermekemet hoztam a Nyugatiból....beszélgettünk, hallgattunk zenét. Már majdnem otthon voltunk, mikor kifakadt a 14 éves lányom. ...
"Tudod anyu mit unok a legjobban? .....hu, gondoltam magamban...most kapok a fejemre, miket nem vettem meg neki stb....hallgattam..
"Na, mit?" kérdeztem.
Lányom: " Ezt az egész kovid históriát, meg ezt az egész kovid helyzetet" Elviselni nehéz.."
A durva, hogy már a tinédzserek igazságérzete felkelt...és már ők érzik, hogy itt valami nagyon sántít. 
Nincs az iskolában megbetegedés...nincsenek rémísztő történetek, de van korlátozás..és ezt nagyon érzik. és ezt nagyon mélyen legbelül, nem is tudom, mi játszódik le bennük. Kívülről nem látszik :-(
Csilla76 2021. 09. 26. 15:17
Előzmény: #47470  algore
#47471
Azért sztorizni lehet, ugye?
algore 2021. 09. 26. 15:08
Előzmény: #47469  badsector1
#47470
Ne terjesszunk minden tudomanytalan szart... 
badsector1
badsector1 2021. 09. 26. 15:06
Előzmény: #47468  algore
#47469
"Ivermektin: más a kémcsőben és más az emberi szervezetbenKutatók majmokból kinyert sejteket fertőztek meg kémcsőben Covid-19 vírussal (SARS-CoV-2). Amennyiben ivermektint is adtak a kémcső tartalmához, akkor a vírusok szaporodását igen jelentősen sikerült visszaszorítani: a kísérleti sejtkultúrában 48 óra alatt a koronavírusok száma 5000-ed részére csökkent. Jelenleg ez a vizsgálat nyújtja a kiindulópontot minden olyan feltételezéshez, ami alapján az ivermektint érdemes lehet adni a SARS-CoV-2-vel megfertőződött embereknek.A kémcsöves, sejtvonalas kísérletek eredményei azonban nem ültethetők át automatikusan a humán gyógyításba. Állatkísérleteknek, humán vizsgálatoknak kell megelőznie egy esetleges humán gyógyszeralkalmazást. Jelenleg világszerte 30-40 helyen vizsgálják az ivermektin humán alkalmazásának a hatásosságát/biztonságosságát Covid-19 fertőzésnél. Egyelőre megbízható eredmény még nem született.Előrevetíti azonban a nehézségek és problémák sorát az, hogy a SARS-CoV-2 vírus elpusztításához szükséges ivermektin-koncentráció olyan magas, amit a humán szervezet nagy valószínűséggel nem tud tolerálni. A még biztonságos humán terápiás ivermektin-dózis esetén a vérszint 20-80 nanogramm/ml; ahhoz pedig, hogy a koronavírusok száma redukálható legyen, mikrogramm/ml tartományban kell(ene) lennie az ivermektin-szintnek! Vagyis, feltételezhetően 1000x nagyobb ivermektin-mennyiséget kellene a szervezetbe juttatni, mint a szokásos 3-15 mg."
algore 2021. 09. 26. 15:02
#47468
Mindenki erositse magat, igyekezzen a megelozesen (pl d vitamin), es korai kezelesen.
Winter is coming. 
Magadra szamits. 
algore 2021. 09. 26. 14:40
Előzmény: #47466  algore
#47467
Mindez az egeszseg vedelme erdekeben :))
"to protect public health" 
(az oltottak mar jobban fertoznek, es fertozodnek mint az oltatlanok. Mekkora szakertes a korhazakat tisztan oltottakkal tolteni meg, nagyon jot tesz az infekciokontrollnak. Az egeszsegnek meg nagyon jot tesz, ha az oltott honved tizedes kezeli a lelegeztogepet az oltatlan, 30 eves tapasztalattal rendelkezo nover helyett. Aki jobban vedett a covidtol, es nem fertoz, mert tuti atesett rajta 1, 5 ev alatt. A kis honved meg most fogja benyalni valamelyik betegtol vagy oltott szuperfertozo kollegatol, legalabb kiesik a melobol 2 hetre, addig sem art senkinek) 
algore 2021. 09. 26. 14:34
#47466
New York allam kicsinalta a sajat egeszsegugyet a kotelezo vakcinaval, ezert veszhelyzetet rendel el, es barkit, akinek ketto laba van es egy orra, szivesen latnak az egeszsegugyben. 
Ezentul nem szemesz es borgyogyasz nover fogja a beteget az intenziven "apolni", mert azoknak is felmondtak ugye, hanem kozmunkasok a nemzeti gardabol. 
Taps. 
Nem kell aggodni, franciaorszagban es sok mas orszagban is kb ez van. 
Magyarorszag udito kivetel. 
Mar 2017-ben is kozmunkasok apoltak a beteget Zacsek surgossegi osztalyan a Honvedban mert orvos es nover mar akkor sem volt. 
Van elonye, ha mindenkit megelozve baszod szejjel az egeszsegugyet. 
Hamarabb hozzaszoksz. 
http://www.governor.ny.gov/news/preparation-monday-vaccination-deadline-governor-hochul-releases-comprehensive-plan-address
tobzoskanátha 2021. 09. 26. 14:01
Előzmény: #47447  algore
#47465
A lezárásoknál nem a többlethalálozás a lényeg, hanem az, hogy megnyomorították 100-szor annyi ember életét, mint, ahányan meghaltak. És ez a probléma itt lesz évtizedekig akkor is, ha holnap vége a covid őrületnek. Azok a diákok, akik lemaradtak a digitális oktatás alatt, azok jó eséllyel egész életükben rosszabb helyzetben lesznek. Tönkrement vállalkozások, ennek kapcsán kisiklott életek.
tobzoskanátha 2021. 09. 26. 13:58
Előzmény: #47451  totoro
#47464
Azt nem értem, hogy Mo-n miért nem közlik ezt? Teóriám van, az viszont ellentmondana ennek a 99% adatnak. A magyar covid halottak kb. 75%-a oltott a kora és betegségei alapján tippelve. Valami hatalmas nagy disznóság van a háttérben.
mrider 2021. 09. 26. 12:13
#47463
Dobson önjelölt covid sztár szakértő ismét az ivermectin ellen kelt ki magából.
Vaskézzel lépne fel mindenki ellen, aki jogellenesen ajánl és rendel gyógyszert a hatóságilag elfogadottakon túl.
Kezd igencsak nagyképű lenni, csak nem tudom, hogy mire.
mrider 2021. 09. 26. 12:06
Előzmény: #47457  Törölt felhasználó
#47462
Eddig talán a legértelmesebb.
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 26. 12:04
Előzmény: #47453  totoro
#47461
ja, hogy egész finnországban összesen 1000 embert kezeltek eddig intenzíven, arra vonatkozik az adat. jereváni rádió ezt elfelejtette bemondani.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek