Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs péntek, 13:49
Előzmény: #97658  Worthington
#97660
Most miért írsz ilyeneket, hogy speka short? Tomspice megírta, volatilis. :) 
HunSuccess péntek, 13:48
#97659
Igen, lehet hogy lesz még leszúrás, az emelkedéshez az kellene, h tartósan 2000 körül maradjon pár napra-hetre a rv értéke.
Worthington
Worthington péntek, 13:45
Előzmény: #97652  Getup
#97658
Viszonylag nagy forgalommal emelkedett a korábbi napokhoz képest! Szerintem speka short volt, kihasználva a nyári pangást, a részvény körüli tulajdonosi csendet és politikai zajt. Remélhetőleg visszamegyünk 1900 vagy 2000 felé oldalazni! Augusztusban lesz a következő pénzügyi jelentés ami beszédes lesz.Már most is komoly megrendelése volt a hadiipari és űripari szektornak, remélem növekedni fog!
Rellim
Rellim péntek, 13:44
Előzmény: #97656  Rellim
#97657
Annyival egészíteném még ki, hogy ha valamilyen módon még a funda is támogatná, akkor nem hónapok, hanem hetek. 
Nekem ez túl optimista, nem tartom valószínűnek, de nem is lehetetlen. 
Rellim
Rellim péntek, 13:42
Előzmény: #97654  HunSuccess
#97656
Igen. 
Bár szerintem 1800 környékén kellett volna fordulnunk a dupla-aljhoz, (nem vettem bele a napközbeni 1600-as leszúrást, csak a záró árakat néztem) 
A többi egyébként stimmel. Ha kijön a dupla-alj, akkor a 2400-on át kell mennünk 3000 fölé kicsivel. 
Hozzáteszem, hogy én a károgók csoportját erősítem, és ezzel azért vannak fenntartásaim az invalid kereskedés miatt. Reméljük a legjobbakat!
"Sose adjátok fel a reményt" :) 
IstiSan
IstiSan péntek, 13:38
Előzmény: #97651  Worthington
#97655
So-so reggel volt egy kis eladásom. De nem bánom.
Már nagyon hiányzott egy ilyen. 200 pont fel, adott egy kis reményt.
HunSuccess péntek, 13:34
#97654
A tegnapi elemzések alapján a dupla aki közelében fordultunk ma, a nyak 2400 HUF körül van. Ha azt átviszi a következő cél 3100 HUF. Jól látom?? De ezek honapok! 
Csomi_1977 péntek, 13:30
#97653
Simán benne van , hogy nap végén meg piros lesz .
Volt már ilyen itt. De ne legyen . Jo lenne pár nap zöld.
Getup
Getup péntek, 13:29
Előzmény: #97651  Worthington
#97652
En nem adtam 1dbot se.. szerinted most mi lesz a kotta?
Worthington
Worthington péntek, 13:26
#97651
Remélem nem sokan szórták ki reggel a részvényüket! Ez a részvény csinált már pár fekete öves mutatványt! A mai is az...
TOPdeal péntek, 13:20
#97650
r1868
HunSuccess péntek, 13:17
#97649
Azért szólok, h most lehet darázsfészekbe is nyúlni… csak okosan és megfontoltan:)
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs péntek, 13:10
Előzmény: #97645  tomspice
#97648
Kár, hogy nincs nevető smiley, néha jól jönne.
TOPdeal péntek, 13:10
#97647
r1850
Gaba2001 péntek, 13:07
Előzmény: #97644  nyugdijas
#97646
Már nem az, ezt valamelyik este már kitárgyaltuk. 
tomspice péntek, 13:03
Előzmény: #97641  Megbizhatoacs
#97645
Ez egy volatilis részvény. Ez ilyen.
nyugdijas péntek, 12:58
#97644
Orbán Anita egycsapásra megszuntetett 37 nagykovetet.  Ha JG nem lett megszuntetve az csak azt jelentené, sz, hogy számítanak rá.
tomspice péntek, 12:56
#97643
Basszátok még, elmegyek túrázni, aztán bekapcsolom a telót, végre fel.. Helyes
scalad2 péntek, 12:49
Előzmény: #97641  Megbizhatoacs
#97642
Igen, tőlem mehetne 30-at is :)
Megbizhatoacs
Megbizhatoacs péntek, 12:43
Előzmény: #97639  TOPdeal
#97641
Racionális? Tudod mi az abszurd? Hogy egy óra alatt megy 8%-ot.

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek