Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
TomJerry86 péntek, 09:33
#97560
En nagyon biztam a cegben de egy ertektelen szar ahogy nezem. Attol felek eladni sem lehet mert most mar mindenkinel kiverte a biztositekot es ha most nekiallunk eladni lemegy 1000ig. Bovli
BigProfit
BigProfit péntek, 09:31
Előzmény: #97556  Getup
#97559
Lassan éves mélyponton....
Getup
Getup péntek, 09:31
#97558
1666
Csomi_1977 péntek, 09:30
#97557
Bárki mond bármit ,ennek vége . Ilyen agresszív lenyomást más részvénynél nincsen .  Mi lesz itt ? Egy hét múlva 1000? Senkinek nem áll érdekében helyre tenni ezt a részvényt ? Már jóval cég érték alatt van 
Getup
Getup péntek, 09:30
#97556
Tele is basztak az eladoit...r 1680 meg 30ft meg is lesz a 4%..szarjanak sünt..
Getup
Getup péntek, 09:29
Előzmény: #97553  BigProfit
#97555
Opus azota se volt 800 kozelebe sem delta 150ftnal pedig ennek nagyon nagyon sok eve..
Getup
Getup péntek, 09:27
Előzmény: #97553  BigProfit
#97554
Ez detto opus meg delta 2...mind a 2 ezt csinalta..benne voltam abba is 😅😅
BigProfit
BigProfit péntek, 09:25
Előzmény: #97551  Kata726
#97553
Igen, utólag már más....ez a tétovázás nekem az Opusban iszonyat pénzbe került....
Getup
Getup péntek, 09:25
Előzmény: #97551  Kata726
#97552
Nekem meg 2400nel a giga mega ellenállasnal de csak lestem mint egy barom..nem cselekedtem..
Kata726
Kata726 péntek, 09:23
Előzmény: #97550  BigProfit
#97551
2000nél kellett volna...
BigProfit
BigProfit péntek, 09:22
Előzmény: #97548  Kata726
#97550
Jó gondolat.....
Getup
Getup péntek, 09:22
Előzmény: #97546  Csomi_1977
#97549
Nagyon tölti a barom a 700at...
Kata726
Kata726 péntek, 09:21
Előzmény: #97544  BigProfit
#97548
Ma dönteni fogok! A 1700 egyértelmű elesése számomra vörös posztó!
Getup
Getup péntek, 09:20
#97547
700on  2,5k elado tartom a 1640es zarast semmi nem valtozik..
Csomi_1977 péntek, 09:19
#97546
Tessék ,az eladói oldalt már most rakják 16XX -el ? DE most miért ?ki adja ennyiért ?
Csomi_1977 péntek, 09:17
#97545
csak 17 perc kellett a 1700 eléréséhez . 
BigProfit
BigProfit péntek, 09:17
Előzmény: #97540  Kata726
#97544
Kata...Olvasom nap, mint nap az írásaid... Ha így vélekedsz, miért tartod? Te magad leírtad a papírt  már a saját szemedben...
Csomi_1977 péntek, 09:16
#97543
Oka forgalom tényleg szokatlan így reggel .  Mondjuk ha látják ,hogy ilyen esés van 10 napja vajon miért veszik ?  Sőt fél éve esik 
Rellim
Rellim péntek, 09:15
Előzmény: #97536  Getup
#97542
05.15. volt 1600-as leszúrás a kereskedéseben. 
Ezért hiszünk abban, hogy majd ott megint fordul. 
De majd meglátjuk...
Csomi_1977 péntek, 09:15
Előzmény: #97537  Rellim
#97541
Igen , 1600 jön 😂😂

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek