En nagyon biztam a cegben de egy ertektelen szar ahogy nezem. Attol felek eladni sem lehet mert most mar mindenkinel kiverte a biztositekot es ha most nekiallunk eladni lemegy 1000ig. Bovli
Bárki mond bármit ,ennek vége . Ilyen agresszív lenyomást más részvénynél nincsen . Mi lesz itt ? Egy hét múlva 1000? Senkinek nem áll érdekében helyre tenni ezt a részvényt ? Már jóval cég érték alatt van
4IG Nyrt reszvenyesek.
Moderacio alatt lesz.