Topiknyitó: ibolya5 2017. 07. 19. 13:48

BIF tulajdonosok topikja  

Nem találtam BIF topikot, most veszek részvényt, érdekelne a véleményetek a papírról.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Jocek 2026. 06. 11. 12:03
Előzmény: #7298  Jocek
#7300
Begyorsított 
R: 267
minderland 2026. 06. 10. 10:01
Előzmény: #7297  Jocek
#7299
Ki az az "ez" és kinek ártott mit?
Jocek 2026. 06. 09. 20:00
#7297
csuloktata 2026. 06. 09. 15:41
Előzmény: #7295  minderland
#7296
Lehet olyan forgatókönyv, hogy a nettó eszköz érték alatt tartsák a 180 és a 360 napos átlagárakat...
minderland 2026. 06. 09. 13:48
Előzmény: #7294  Jocek
#7295
Pedig nem hiszem, hogy az lenne az érdekük, hogy alacsony legyen az ár. Hacsak nem venni akarnak, de ehhez meg nincs aktivitás. Ha megjelenik néhány ezer db, ott áll napokig és csak lassan fogy el. De vételi érdeklődés se tombol.
Jocek 2026. 06. 08. 12:41
#7294
300 at nagyon védik, nem emelkedhet. 
wallasz
wallasz 2026. 06. 05. 13:33
Előzmény: #7292  minderland
#7293
Amit szerintem nem jól csinálnak, az a transzparencia hiánya. A céget jól működtetik, a fundamentális számok tetszenek, és korrekt osztalékot is fizettek. Én türelmesen tartom, de akinek nem tetszik a működés és az illikviditás, az dobja nyugodtan.
minderland 2026. 06. 05. 13:22
Előzmény: #7290  wallasz
#7292
Jó lenne ha szépen emelkedne, de inkább csak csúnyán esik. Valamit nem jól csinálnak.
minderland 2026. 06. 05. 13:21
Előzmény: #7290  wallasz
#7291
Jó lenne ha szépen emelkedne, de inkább csak szépen esik. Valamit nem jól csinálnak.
wallasz
wallasz 2026. 06. 01. 14:18
Előzmény: #7288  wallasz
#7290
Holnap osztalékfizetés, ráadásul a szelvény nélküli BIF is szépen emelkedik. Óvatos optimizmusomat nyilvánítom ki, de a kezdő tőzsdézők csak fenntartásokkal kezeljék a beírásomat:)
Leno 2026. 05. 29. 15:37
Előzmény: #7288  wallasz
#7289
ugrott is az árfolyam az eu-s pénzek hazahozatalára.
wallasz
wallasz 2026. 05. 29. 13:07
Előzmény: #7286  wallasz
#7288
Óvatosan, de veszegetik ;)
Jocek 2026. 05. 27. 19:41
Előzmény: #7286  wallasz
#7287
wallasz
wallasz 2026. 05. 27. 08:11
Előzmény: #7284  1valaki
#7286
Nem vagy méltányos, azon a napon, amikor írtam, akkor pár milliós forgalom volt. Persze nem mintha, az olyan sok volna:) Nem hiszem, hogy figyelmeztetned kell bármire a fórumtársakat. Ez a részvény nem felbeszéléstől fog megindul (ha majd...), hanem ha a nagytulaj(ok) úgy gondolják. A fundája jó a cégnek, és az, hogy idén van osztalék, pozitív. De mindenki látja, hogy illikvid, még a legkezdőbbek is.
1valaki
1valaki 2026. 05. 26. 20:52
Előzmény: #7276  Jocek
#7285
Nem likvid a papír, így vágás után eladni sem tudod. 😭😢
1valaki
1valaki 2026. 05. 26. 19:57
Előzmény: #7282  wallasz
#7284
Mielőtt még mélyebb konzekvenciákat vonnának le mások akik e fórumot olvassák, szeretném tájékoztatni a tisztelt fórumtársakat, hogy a posztban említett "Óvatosan, de azért veszegetik." megjegyzés igencsak a túlzó kategóriába tartozik mivel a mai forgalom: 63.425 Ft volt ami 215 db részvénynek felel meg ami a 2,43 %-os "emelkedést" generált!! 😢😭🤣🤔
Jocek 2026. 05. 26. 19:34
Előzmény: #7282  wallasz
#7283
wallasz
wallasz 2026. 05. 21. 16:26
Előzmény: #7281  stansmith
#7282
Óvatosan, de azért veszegetik.
stansmith
stansmith 2026. 05. 20. 14:52
Előzmény: #7276  Jocek
#7281
Szerintem is. Én most még 300-ig óvatosan bővítgetek is a beérkező osztalékokból. 

Topik gazda

ibolya5
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek