Topiknyitó: balentum 2017. 07. 02. 16:23

Kisbüfik topikja  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
balentum
balentum 2026. 06. 10. 08:56
Előzmény: #45044  casual
#45045
Köszi, küzdök és persze bízva bízok.
No meg próbálok "bátorak" lenni. Vagy mostanában ez már nem aktuális???
No mind1 majd meglátjuk mit hoz a jövő, de most mennem kell lejárt a cigiszünet.:))
casual 2026. 06. 10. 08:51
Előzmény: #45043  balentum
#45044
Ne etesd a népet, tegnap elszóltad magad, hogy a minden az nálad csak megemelt hitelkeretet jelet... De nem baj ez, valahol el kell kezdeni, de egyelőre tanulj, képezd magad, addig meg fogadd el, hogy az az élet, amit itt a nagyoktól látsz és ámuldozva, sőt irigykedve nézel, az neked még nem aktuális...
 
De csak még, szóval hangsúlyozom, tanulj, küzdj, takarékoskodj (most is sok helyen akciós a csirkemell) és akkor előtted is szép jövő állhat még.
balentum
balentum 2026. 06. 10. 08:32
Előzmény: #45042  casual
#45043
Basszus pedig most akartam mindent átvinni álompapírba, erre csökkentik a kamatokat. Na jó akkor megyek és veszek egy jó bicajt, de elektromosat.:))
casual 2026. 06. 09. 21:21
Előzmény: #45041  balentum
#45042
Tanulj meg biciklizni, meg shortolni. Akkor zsebedben a telefon és naponta akár háromszor is tudsz fordítani a pozin, minden irányon is nyerhetsz. Na az a biztos, nem a munka, a főnököd bármikor bezárhatja a boltot, aztán akkor mehetsz majd neppernek vagy futárnak.
balentum
balentum 2026. 06. 09. 18:40
Előzmény: #45040  casual
#45041
Boldogan??? Mi az a boldogsag?? Csak a munka es a robot. Mas nem fer bele, de egy elonye van jon a biztos havi jovedelem.
casual 2026. 06. 09. 17:07
Előzmény: #45039  balentum
#45040
Nem vekker kell, hanem belső fegyelem, meg lelkiismeret és akkor magadtól ébredsz! Boldogan! :)
balentum
balentum 2026. 06. 09. 15:18
Előzmény: #45038  casual
#45039
A Kibüfiknek reggel csörög a vekker és mennek be a főnökük kénye kedvére robotolni.
A tőzsde csak a mellékes.:))
casual 2026. 06. 09. 15:09
#45038
Kisbüfik elvéreztek? Pedig rendszerváltás volt. Ja, lehet, hogy éppen ezért. Sok lopósnak nehezebb élet jön.
raus 2026. 06. 02. 11:31
#45037
Mai játszósok :
DFNS
ABTS
ZJYL
nézzük őket 💪
oxylant
oxylant 2026. 05. 19. 05:00
#45036
https://24.hu/fn/gazdasag/2026/05/18/hitelminosito-adosbesorolas-sp-global-fitch-ratings/
Kivi leszek a napokban megjelenő hitelminősítők kilátásaira...
😉😆😉
A„BBB mínusz” a befektetési ajánlású sáv alsó széle, és ha az S&P innen leminősíti ezt az osztályzatot, akkor Magyarország ennél a cégnél átkerülne a spekulatív – bóvli – kategóriába.
Stb ...
balentum
balentum 2026. 05. 17. 13:20
Előzmény: #45034  stacstac
#45035
Köszi szépen, viszont kívánok sok sikert és minden jót.
Vagyunk még "ilyenek", de sajnos egyre kevesebben.:(
stacstac 2026. 05. 17. 13:15
Előzmény: #45032  balentum
#45034
tudod végül azok az emberek lesznek boldogok, akik el tudnak számolni a tetteikkel, és ez különösen a másokkal szembeni cselekedeteikre vonatkozik ("És akinek szép a lelkében az ének, Az hallja a mások énekét is szépnek")
 
Neked ezzel szerintem nem lesz gondod
 
jó spekit Neked
ronaldinyo 2026. 05. 17. 12:18
Előzmény: #45031  raus
#45033
nem lesz semmi -5 éve dumálják ezt és mindig feljebb van-bár egyszer bejön biztos -lehet 10 év mulva vagy akármikor.
balentum
balentum 2026. 05. 17. 10:36
#45032
Bravó Marika 113, gyorsan sikerült teljesíteni a gazdid javaslatát. Gratulálok csak így tovább!
Ezzel sikerült bele helyezned magad nálam egy olyan fiókba, amit csak igen ritkán fogok kinyitni.
Madarat tolláról embert barátjáról.....
Sok sikert nektek.:)
raus 2026. 05. 12. 21:15
#45031
Freeshark 2026. 05. 11. 07:37
#45030
A Richter jövőképét h látjátok, export cég és a kedvezőtlen devizahatás mennyire lesz rá hatással lehet emiatt van veszélyben az árfolyam hosszú távú növekedése?
balentum
balentum 2026. 05. 10. 12:28
Előzmény: #45028  Marika113
#45029
Azt nem lehet, mert  nelkule nem tudok letezni es mar az eletem resze a munka mellett.
Marika113
Marika113 2026. 05. 10. 11:38
Előzmény: #45027  balentum
#45028
Próbáld meg hogy kevesebbet tradelsz és 1. osztályú papírokat veszel és rá se nézel.
balentum
balentum 2026. 05. 10. 11:00
Előzmény: #45026  Marika113
#45027
Koszi szepen minden oke. Reggel csorog a vekker, bemegyek blokkolok, egesznap szivok, este kiblokkolok es haza megyek lefekszem. Kozben azert lopva ranezek az arfolyamokra es adok-veszek he lehet.
Marika113
Marika113 2026. 05. 10. 10:33
Előzmény: #45025  balentum
#45026
Mi van veled?
balentum
balentum 2026. 05. 07. 18:11
Előzmény: #45024  Uhura
#45025
Igen, holnap mar oszti nelkul forog. A kerdes csak az, hogy vissza tudom e venni 154 el olcsobban azt amit ma eladtam???
Uhura 2026. 05. 07. 17:16
Előzmény: #45019  balentum
#45024
Máig. 
Osztalék után kezdődik a srv . 
Bpali2 2026. 05. 07. 16:54
#45023
Vérengzés?? Hol?… Egyenlőre a NER-és  speka részvényeken kívül minden magas szinteken van ..
oxylant
oxylant 2026. 05. 07. 16:33
#45022

Bét, további vérengzés, szinte mindenhol....
Félek a továbbiaktól.
Bpali2 2026. 04. 30. 09:00
Előzmény: #45018  Freeshark
#45021
Én pl spekulálók  a május 12.-i MSCI döntésre.

Topik gazda

balentum
balentum
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek