Köszi, küzdök és persze bízva bízok.
No meg próbálok "bátorak" lenni. Vagy mostanában ez már nem aktuális???
No mind1 majd meglátjuk mit hoz a jövő, de most mennem kell lejárt a cigiszünet.:))
No meg próbálok "bátorak" lenni. Vagy mostanában ez már nem aktuális???
No mind1 majd meglátjuk mit hoz a jövő, de most mennem kell lejárt a cigiszünet.:))
Kisbüfik topikja