Topiknyitó: Törölt felhasználó 2013. 09. 28. 22:47

Így csaltok ti  

"A Kecskeméti Törvényszék törölte a múlt vasárnapi időközi önkormányzati választás eredményét, az ötből egy (a 32.) szavazókörben meg kell ismételni a választást. A szombati dátumú végzés szerint a bíróság a rendelkezésére bocsátott videófelvétel alapján megalapozottnak találta a kifogást, hogy az érintett helyen a választói akaratot befolyásolva szervezetten szállítottak embereket a választókörbe:ez kampánycsendsértésnek minősül.

..."



A magyar demokráciában példanélküli, bíróság által is bizonyítottnak talált választási csalás.



Mi lesz itt 2014-ben...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2013. 10. 22. 11:21
Előzmény: #817  Törölt felhasználó
#820
"Ha itt diktatúra lenne téged már rég elvitt volna a fekete autó."

Tőled is csak azt kérem,a személyeskedést hagyjuk!

A kérdésre ellenben nem válaszoltál....
_pampa 2013. 10. 22. 11:21
Előzmény: #802  signal2
#819
Alaptalanul?

Gyurcsány ott volt az elsők között aki büszkén közölte:
Valódi a felvétel!

_pampa 2013. 10. 22. 11:18
Előzmény: #797  Törölt felhasználó
#818
Lehet próbálkoznod,de semmi értelme.

"(#112) Re: ???????
Értékelés: +1
előzmény (#111: kotelb) | válasz erre | 2013. október 3. - 20:03
Engem ebben a sztoriban a mendemonda nem érdekel, ahogy máskor se érdekelt egyik oldalon se.

Ami tény, hogy a bíróság kimondta, hogy a Fidesz tette jogsértő volt, azaz bizonyított a választási csalás. És ilyen még nem volt.

Azt is tudjuk, hogy hazudnak a politikusok, de öszödi beszédje csak Gyurcsánynak volt. Ahogy csak a Fidesznek van bíróság által elítélt választási csalása.
penznyelo_"
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:15
Előzmény: #809  csendben
#817
Ha itt diktatúra lenne téged már rég elvitt volna a fekete autó. Magyarország demokratikus állam. Választáson dől el a kormányzat. Van ellenzék és senki nem hallgattatja el, börtönözi be önkényesen az ellenzékieket. Lehet nyilvánosan kritizálni a vezetést. Van független bíróság. Vannak mindenkire kötelező jogrend, amit a kormányon lévőknek is be kell tartani. Ezzel szemben nincs terror, megfélemlítés, politikai rendfenntartás, néppel szembeni politikai célú erőszak.

A kormányon lévőknek most éppen alkotmányozó többségük van, de azt demokratikus választáson kapták. Ha a 2014-es vereséget szenvednének, akkor biztos vagyok benne, hogy átadnák a hatalmat.

Sem Orbán nem diktátor, sem Gyurcsány nem volt az, sem a rendszerváltás óta bármely miniszterelnök nem volt az.
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:15
Előzmény: #813  Törölt felhasználó
#816
Bizony. Én nem vagyok olyan csőlátású, mint pl. te is.
opposition2002 2013. 10. 22. 11:09
#815
Mesterházy Attila vajon már kért bocsánatot pénteki nyilatkozata miatt Zsigó Róberttől_ "Van pofája kiállni és nyilatkozni"?

Vagy a szociknak mindent szabad?
totoro
totoro 2013. 10. 22. 11:09
#814
Nekem személy szerint tetszett, vicces volt, és találó. Csak az zavar, hogy a Fidesz gyűlöletkeltő stb. vádjait az ellenzék is átvette, és kvázi elismerte és még itt is lehet róla vitatkozni.

Holott ez nem egy gyűlöletkeltő vérgőzös gyalázat volt, hanem egy a nyilvánvaló diktatorikus párhuzamokra a figyelmet ráirányító művészi performansz. Mégpedig a jól sikerült fajtából.
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:04
Előzmény: #806  Törölt felhasználó
#813
penznyelo!

JÓL MONDOD! idézlek:

"Nem érti, hogy én vele ellentétben képes vagyok leírni, hogy a szocik lopnak, csalnak, hazudnak, mert leszarom a szocikat, nincs pártkötődésem."
penznyelo_
csendben 2013. 10. 22. 11:03
Előzmény: #810  Törölt felhasználó
#812
Túltárgyaltuk!
csendben 2013. 10. 22. 11:03
Előzmény: #807  Törölt felhasználó
#811
"Ez nyilvánvaló hazugság, amolyan balos trollozás."

Ezt sürgősen be kellene fejezni,mivel én sem minősítettelek Téged!

Azon kívül,a felmérés adatai nyilvánosak voltak (mint írtam is!).
Az,hogy miért távolították el,az meg eléggé érthető....
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:02
Előzmény: #804  csendben
#810
"8 osztály vagy kevesebb"
Elnézést, lehet igaza.
csendben 2013. 10. 22. 11:00
Előzmény: #805  Törölt felhasználó
#809
"Ha ezt pontosan ugyanúgy csinálják, mint Sztálinéval, az már alkalmas gyűlöletkeltésre, lévén Sztálin méltán eléggé gyűlölt figura, tömeggyilkos diktátor volt."

Hmmmm.
Az fel sem merül benned,hogy diktátorként viselkedni mennyire gyűlöletkeltő másokban?

Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 11:00
Előzmény: #806  Törölt felhasználó
#808
Bizony az is gyűlöletkeltő.
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 10:57
Előzmény: #804  csendben
#807
2010-ben 2,7 millióan szavaztak a Fideszre. Ha igaz lenne amit láttál a neten akkor 1,8 millió lenne köztük 8 általános nélkül.
Ez nyilvánvaló hazugság, amolyan balos trollozás.
2001-ben Szabolcsban volt a legkisebb a 8-általános végzettség (84,4%) a 15 év fölöttiek körében. A többi megyében ennél magasabb , a szórás 95,1%-ig tart.
Ezek 2001-es adatok. Azóta feltételezem hogy ez az arány tovább nőtt, ahogy évtizedek óta fokozatosan növekszik.

Ettől függetlenül nem lenne szabad engedni hogy szavazzanak.
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 10:52
Előzmény: #805  Törölt felhasználó
#806
Egyetértek. És szerinted Gyurcsány babát égetni az győlöletkeltő vagy sem?
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 10:46
Előzmény: #801  watson
#805
A bíróság szerint a szobordöntő tüntetésen voltak gyűlöletkeltő megnyilvánulások. Például a fej hordozója is gyűlöletkeltő volt. Ezzel még a baloldali pártok is egyetértettek és elhatárolódtak. Még Bajnai is elhibázottnak és ízlésétől távol állónak nevezte a történteket.

Szerintem valakinek a szobrát ledönteni önmagában ízléstelen. Ha ezt pontosan ugyanúgy csinálják, mint Sztálinéval, az már alkalmas gyűlöletkeltésre, lévén Sztálin méltán eléggé gyűlölt figura, tömeggyilkos diktátor volt. A Szobor fejét rugdosni, trófeaként körbe hordozni, a fejet és a torzót végigvinni a városon, a torzót szurkálni, végül egy kukába állítani aligha nevezhető másnak, mint a gyűlölet kifejeződésének. Hogy az elhangzottak és a stílusról ne is beszéljek. Eléggé gyalázatos például az a káromkodás tömeg, amire Dopeman a himnuszt átírta.

Nyilván eltér véleményünk, szerinted "szvsz nem az".

Azért csak jelzem, hogy azt a bírósági ítéletet én kritizáltam. Igaz, nem azt kritizáltam benne, hogy a fej hordozójának korábbi cselekménye gyűlöletkeltő, mert ezzel a résszel egyetértek.
csendben 2013. 10. 22. 10:39
Előzmény: #794  Törölt felhasználó
#804
"Kössék a szavazást általános iskola 8. osztály elvégzéséhez"
Annó készült egy felmérés a Fidesz választók iskolázottsági adataira vonatkozóan.(sokáig fennt volt a NET-en,de azóta eltávolították...) Abból az derült ki,hogy a 2/3 végzettsége 8 vagy kevesebb osztályt végzett....
Mi is lenne akkor a Fidesszel?
Törölt felhasználó 2013. 10. 22. 10:37
Előzmény: #802  signal2
#803
Pampa nem csak hazugnak, hanem éveken át csalónak is nevezte Gyurcsányt. Akkor se betű szerinti értelmezés, se ítélet nem kellett ehhez. Most már a csalás szó igazolt jogsértésre sem használható, Fundamax gyakorlatilag megfenyegetett, hogy többet ne merjem használni... (rettenetesen megijedtem)

signal2
signal2 2013. 10. 22. 10:34
Előzmény: #799  Törölt felhasználó
#802
Feltételezem, Fundamax és pampa sem nevezi Gyurcsányt hazugnak, hiszen hangvizsgálat nem bizonyította, hogy az õ hangja van az õszödi felvételen, és bíróság sem mondta ki. Így, aki azt állitja, hogy hazudott, az alaptalanul rágalmaz, ami bûncselekmény.
watson
watson 2013. 10. 22. 10:31
Előzmény: #795  Törölt felhasználó
#801
Fundamax, szerinted a szobor, mint az Orbáni diktatúra ledöntése gyűlöletkeltés?

szvsz nem az, míg fideszes bér-furgonok egyértelműen gyűlölködéstől harsogtak

Topik gazda

penznyelo_
1 1 1

aktív fórumozók