Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 17:14
Előzmény: #32779  Törölt felhasználó
#32780

Gyurcsány még sehol nem volt akkor amikor a fidesz és az mszp összejátszott.
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 17:11
Előzmény: #32768  Törölt felhasználó
#32779
Megnéztem a riportot,tanulságos,mondjuk semmi új infó nem volt benne,eddig is lehetett tudni,hogy a színfalak mögött a Fidesz és az Mszp gazdasági érdekeltségei össze érnek,Gyurcsány benne volt a piszkos alkukban,hisz tudott róla,megszavazta azokat a törvényeket amelyek segítették a korrupciót az MSZP idejében,gyanítom,ha nyerne az ellenzék,akkor az lenne a szerepe,hogy meggátolja a Fidesz piszkos ügyeinek a kivizsgálását,ezért nem vette elő  Orbán miután nyert,egymást védik be az öreg harcostársak )).https://www.youtube.com/watch?v=REW-oezBRTw
signal2
signal2 2021. 03. 10. 17:07
Előzmény: #32773  PusztaPutyin
#32778
A '90-es évekről nem tudok nyilatkozni, mert akkor még nem követtem a dolgokat.
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 17:07
Előzmény: #32776  signal2
#32777
Igazad van, egyetértünk.
signal2
signal2 2021. 03. 10. 17:03
Előzmény: #32775  Törölt felhasználó
#32776
"Kicsit érdemes lenne átlátni néha azon a "szitán" és nem kell mindent elfogadni amit állítanak,"
Kössz a kioktatást, de teljesen saját magam jutottam arra a következtetésre, ogy a statisztikák megbízhtatalanok COVID-témában.
Mi van azokkal, akik otthon hunynak el, nem voltak tesztelni, mert nem volt erős tünetük, de mégis fertőzöttek voltak. Őket utólag tesztelik?
Vagy igazolt fertőzött valaki, de enyhe tünetekkel, és elüti a villamos, vagy szívrohamot kap, stb. Akkor is COVID-halott lesz?
Aztán a halálozás nyilván összefügg az adott populáció általános egészségi állapotával, de akár gén-állományával is. Ezeket a járványkezelés nem tudja kiküszöbölni. Más és más az egyes országok népsűrűsége, szokásai, fegyelmezettsége, stb. Ezekből is adódnak eltérések.
Egy szó, mint száz, szerintem nem lehet a járványkezelést kizárólag a regisztrált COVID-halottak alapján megítélni.
Az alapjn viszont igen, hogy napokat kell várni a tesztre, ha szólsz a háziorvosnak, hogy nincs ingyenes tesztelés, hogy a kontaktkutatás de facto nem működik, hogy az oltásregisztráció óvodás színvonalú, stb.
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 16:57
Előzmény: #32772  signal2
#32775

A legtöbb helyen az a módszertan érvényesül, hogy aki pozitív a vírusteszten és meg is hal, akkor az a halál koronavírus miatt következett be. Ez szerintem helytálló és az országok több mint 90%-a így is számol.
Az, hogy hivatkoznak arra, hogy eltérő egyes országok rendszere és így nem is lehet mérvadó, ezt csak az miatt teszik, hogy leplezzék az elhibázott járványkezelés felelősségét.
Kicsit érdemes lenne átlátni néha azon a "szitán" és nem kell mindent elfogadni amit állítanak, mert zömében  csak a hazugságok és felelősök leplezésére szolgál.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 03. 10. 16:52
Előzmény: #32771  signal2
#32773
Értem, de ez nem valami nagy horror a mostani zúduló pénzesőben véghezvitt országlerohasztáshoz vagy akár az antalli, vagy boross-féle érdekes időszakokhoz képest, vagy amikor az mdf-féle esztelen és belterjes privatizálást készre hozták horn alatt, némi bokrosi hereszorongatás közben.
signal2
signal2 2021. 03. 10. 16:47
Előzmény: #32770  Törölt felhasználó
#32772
Biztos, írtam már, de szerinem nem komolyan vehetőek a COVID-statisztikák. Eltérőek a módszertanok, nem tudjuk, milyen szorgalommal adminisztrálnak az egyes országokban, stb. 
signal2
signal2 2021. 03. 10. 16:46
Előzmény: #32760  PusztaPutyin
#32771
Elég megnézni, milyen szinteket ért el a költségvetési hiány. Lehet Medgyessy-re fogni, csak éppen lehetett volna tenni ellene valamit. Ehelyett 2006.01.01-jétől még rontottal is a helyzeten azzal, hogy 25-ről 20%-ra csökkentették a felső ÁFA-kulcsot. Tehát az egyébként is szarban lévő (amelyet végig tagadtak) költségvetésnek odavertek még egyet csak azért, hogy megnyerjék a választást. Az ÁFÁ-t végül fél évvel később már vissza is kellett emelni, mert tarthtatalan volt a helyzet. Emeltek más adókat is + az összes közműdíjat, miközben 2005-ben még 5 éves adócsökkentési programot hirdetett. Úgy, hogy pntosan tudta, hogy teljesen irreális. Magyarul: rontott az amúgy gyászos költségvetési helyzeten, és ezzel együtt jól átverte a népet. Ettől volt a legrosszabb. 2006-ban aztán, mikor ez nyilvánvalóvá vált mindenki számára, és elvesztette az összes bizalmat, ragaszkodott a hatalomhoz. Teljesen mindegy, milyen megfontolásból. 
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 16:36
Előzmény: #32767  Törölt felhasználó
#32770

Halálozásokat tekintve az első 10-ben vagyunk a világban.
Szerinted mi ez ha nem kudarc?
Orbán járványkezelése csúfosan leszerepelt, nincs ezen mit szépíteni.
euler 2021. 03. 10. 16:34
Előzmény: #32767  Törölt felhasználó
#32769
Valakivel összetévesztesz nagy kínodban, de vergődj csak.
Én neked nem magyarázkodom, a hsz-eim visszaolvashatóak.
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 16:32
Előzmény: #32765  Törölt felhasználó
#32768

"kimondottan "nem kedvelik"mert szétverte az mszp-t a hatalmi éhségével."Gulyás marcinak van egy jó riportja a Partizánon erre. Az akkori MSZP. összejátszott a fidesszel és Gyurcsány szerintem ez miatt számolta fel azt a bűnöző MSZP.-t érdemes megnézni, mert sok mindenre rávilágít.
https://www.youtube.com/watch?v=REW-oezBRTw
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 16:30
Előzmény: #32764  euler
#32767
Kész röhej amit itt produkálsz már napok óta ezekkel a hamis adatokkal,egy kb két héttel ezelőtti adat halmazt lobogtatsz hitelesnek a jelenben,szánalmas,hogy mennyire próbálod bebizonyítani Orbánék oltási kudarcát,de még arra sem voltál képes,hogy kettővel eloszd a meglevő vakcinák számát,hogy megkapd mennyi ember beoltására elég a készlet.Mit is mondott Gyurcsány ,hazudtunk,éjjel nappal .Ez a gond,hogy az ellenzéki oldal pont úgy hazudozik össze vissza mint a kormány oldal.
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 16:24
Előzmény: #32760  PusztaPutyin
#32766

Pontosan ezt gondolom én is. Gyurcsány nem hülyegyerek és tulajdonképpen Orbán agymosása próbált hülyét csinálni belőle. Ez némelyeknél, fideszesnél és némely ellenzékinél is bejött, elhiszik...
Gyurcsánynak szerintem az volt a balszerencséje, hogy alig voltak többségben a parlamentben és nyakába kapott egy nagyon erős ellenzéket és egy világpiaci árrobbanást. Ez okozta vesztét, de abban a környezetben és helyzetben minden magyar miniszterelnök bukott volna.
Ettől függetlenül jót tenne az ellenzéki összefogásnak ha vissza vonulna és befejezné politikai pályafutását.
Nekem nincs bajom vele, ismerem Gyurcsány hátterét és azt is, hogyan lett 3-4 milliárdja (értéknövekedés) és semmi kivetnivalót nem látok benne.
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 16:23
Előzmény: #32752  signal2
#32765
Szerintem elsősorban budapesti volt mszp-sek és szdsz-esek támogatják a DK-t,mondjuk azok az mszp-sek akik most éppen nem bősz fideszesek,az ismeretségi körömben  kimondottan "nem kedvelik"mert szétverte az mszp-t a hatalmi éhségével.A fideszt egy erős mszp megtudta volna verni,ha Gyurcsány lelép,ezért haragszanak rá sokan,hisz neki köszönheti Orbán a folyamatos nyerését a választásokon.
euler 2021. 03. 10. 16:19
#32764
Na, a végén még tényleg gyurcsányista leszek. :)
Vagy ő eulerista, mert én már régebb óta mondom:
.
"Ma derült ki, hogy messze az Orbán-kormány használta fel a legkevesebb vakcinát egész Európában, a beérkezett vakcinák alig felét, 56%-át sikerült csak beadni. 
Orbán azt mondta, hogy az elsők vagyunk az oltásban, a Valóság meg azt mondta, hogy az utolsók. 
Eddig tartott a kormányzati hazudozás arról, hogy azért nem vagyunk még beoltva, mert az EU nem küld elég vakcinát. Fenéket! 
Tele van a raktár uniós vakcinával, mert a kormányzásképtelen Fidesz nem tudja megszervezni a tömeges oltást.
(Forrás: https://24.hu/belfold/2021/03/10/vakcina-atoltottsag-arany/)" (gyf)
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 16:13
Előzmény: #32760  PusztaPutyin
#32763
Gyanítom, hogy most is alábecsüljük Orbánt. Ha vezet is az összefogás. De a külhoni Magyarok szavazatai, mennyit fog nyomni? 
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 16:12
Előzmény: #32760  PusztaPutyin
#32762
szóval részegen tartott egy pártgyűlést Gyurcsány, és valaki a pár száz tagból ezt tovább adta :)Szegény Gyurcsány,szinte sajnálom,mit is mondott,hazudtunk,éjjel ,nappal:))Jó ezt anélkül is tudta mindenki,hogy elmondta volna,Orbán ennyivel okosabb,ő is hazudik éjjel nappal még sem tart pártgyűlést részegen,és nem kérkedik ezzel:))És most jöjjön akkor ez a zseniális alkohol problémákkal küszködő ember megint,a DK színeiben miután az MSZP ben már nem volt esélye vezetőnek lenni,vajon ha újra kormány közelébe kerül ez a kedves ember aki bemószerolta Medgyessyt,hogy kitúrva,lehessen miniszterelnök majd ha koalíciós kormány lenne,mi lenne az első dolga hanem az,hogy a vetélytársait a koalíción belül betámadja,hogy a hatalmat megszerezze vagy közvetlenül vagy közvetetten a kedves neje által.
Törölt felhasználó 2021. 03. 10. 15:58
Előzmény: #32756  signal2
#32761

Szerintem meg nem nőttek a bérek az euró-erősödése és az eurózóna inflációját tekintve.
Nem kell elfelejteni azt sem, hogy az euró inflációja miatt a külföldi bérek is emelkedtek az elmúlt 10 év alatt.
Egy biztos, hogy 10 évvel ezelőtt 10-12 ezer forintból teli lehetett rakni a bevásárló kocsit, ugyanez ma 30-ft ba kerül ugyanazokkal az árukkal.
Nálunk minden számla visszanézhető és kb 160% százalékkal emelkedett minden az elmúlt 10 év folyamán úgy összességében, ebbe a szolgáltatásoktól kezdve a gyógyszerárakig mindent beleértek.
Ez miatt mondom azt, hogy nem nőttek érdemben a bérek, viszont az életszínvonal különbségek azok tényleg nagyon elszakadtak.
Ebben az EU. pénzszórása is felelős.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek