Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2020. 06. 10. 14:05
Előzmény: #13319  Branko
#13320
Eligazitáson voltál?
Branko
Branko 2020. 06. 10. 13:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#13319

"Orbán, Mészáros topic a Fidesz hívek szerint lejárt lemez, miközben aktuálisan hatalmon vannak és a jelenben zajlanak az ügyek"nem az ügyek a lejárt lemez. az a lejárt lemez hogy azt hiszitek, új szsvazókat tudtok szerezni a pártjaitoknak még azzal, ha mészáros-oztok és habony-oztok
erre írtam, hogy vmi új lemezt kéne kitalálnotok és feltennetek, de ez immár 10 éve nem megy, nem sikerül..hanem ismételgetitek a lejártat..közben sorra veszítitek el az országos választásokat mert nincs a pártjaitokban kreativitás, innováció, és bennetek sincs..
"szerintük Gyurcsány, meg az Őszödi beszéd nem lejárt lemez, miközben Gyurcsány több mint 11 éve nem miniszterelnök"
az öszödi beszéd az időt tekintve lejárt lemez
átvitt értelemben azonban mégsem lejárt lemez, hiszen az elkövetője ma már ismét az ellenzék vezetője! - és hiába tagadjátok, ővele összenőtt az öszödi beszéd és ez bizony arra világít rá amit fentebb írtam: gyurcsány épp az öszödi beszéde miatt lejárt lemez, vagyis egy lajárt lemezzel szeretnétek ismét választást nyerni, oylan lejárt lemezzel, ami lehúzza az egéz ellenzéket és azért húzza le, mert megintcsak hiányzik az innováció: 10 év sem volt eég nektek és pártjaitoknak arra, hogy őhelyette felépítsetek egy új, hiteles, tisztamúltú, ütős jelöltet orbán ellen!
a fentiek mind makacs tények, úgysem tudod cáfolni őket!! konklúzió: egy helyben topogtok 10 éve! se hiteles programotok, se hiteles vezetőtök nincs, csak lejárt lemezetek van! 
Törölt felhasználó 2020. 06. 10. 13:12
Előzmény: #13317  sanka
#13318
Más módszerek is vannak, pl. különadó azokra, akiknek a bevételei az eltelt években állami megrendelésekből származtak, stb., mindig csak akarat kérdése a dolog.
sanka 2020. 06. 10. 13:08
Előzmény: #13315  Törölt felhasználó
#13317
Csak törvény kell és nincs elévülés, egy tökös kormány vissza is venné a lopott  vagyont.
Törölt felhasználó 2020. 06. 10. 13:04
Előzmény: #13315  Törölt felhasználó
#13316
A Btk. szerint most 10 év.
Törölt felhasználó 2020. 06. 10. 13:01
Előzmény: #13313  Peterbond
#13315
Én azért várom még azt a kormányt, a hűtlen kezelés, csalás, stb. büntetőjogi tényállás és nagyobb összegeknél az elévülés akár 15 év is lehet, tehát egy új kormány visszanézhet akár 15 évre is.
Peterbond 2020. 06. 10. 12:45
Előzmény: #13307  Peterbond
#13314
Kioegészítés. a 100.000 forint a 28.000 embernek természetesen 6 hónapig mehetett volna a 17 milliárdból nem egyszeri összegként. Ez mind 1 emberhez ment most és ez csak 1 ügylete volt. Hungest Hotels ügylet újabb 17.000 millió. És csak 2020 első félévénél járunk.
A válságkezelésre ténylegesen az embereknek alig pár tucat milliárdot adnak mert nincs is nagyobb mozgástér ( mondjuk közbe azért megy a pénzszórás másra tömegével most is és nem 1 milliós fizukra amit emlegetnek önkormányzatoknál hanem 10.000 milliós tételekben ). A költségvetés már most 3,8%-os hiánnyal tervezik de lesz az még bőven nagyobb. És ilyenkor jön ki hogy mennyivel nagyobb mozgás tér lett volna ha a Fidesz nem ipari szinten lopott volna vagy nem ezt tenné MOST is válság idején. De a bajba került oligarhákat meg kell segíteni. Igaz eddig az volt a mantra hogy a magyar tulaj majd nem épít le nem von el hanem megőrzi bajban a munkahelyet és értéket teremt. ehhez képest a bajban az első dolog volt őket újra teletömni pénzzel ( nem ők tettek bele a már felhalmozott magyar tőkés vagyonból ) és mennek az elbocsátások ott is ( a munkamegőrzés helyett ).
Peterbond 2020. 06. 10. 12:37
Előzmény: #13303  Törölt felhasználó
#13313
"Dehogy lejárt lemez, az én adómból lopnak, remélem lesz olyan kormány még, amelyik visszaveszi."
.
Nem lesz. NEKÜNK embereknek kell fellépni ellene és akkor a JÖVŐBEN kevesebbet fognak lopni. Amit eddig elloptak azt már nem szerzed vissza sehogy se és ne is várd egy kormánytól se hogy megteszi helyetted.
mezga_geza 2020. 06. 10. 12:36
Törölt hozzászólás
#13312
mezga_geza 2020. 06. 10. 12:35
Törölt hozzászólás
#13311
Peterbond 2020. 06. 10. 12:34
Előzmény: #13300  Branko
#13310
"de, hidd el hogy lejárt lemez - és attól függetlenül lejárt lemez, hogy van igazságtartalma, vagy sem!
azért lejárt lemez mert az átlagember sem különb mint a politikusok tehát tudja magáról hogyha ő odakerülne akkor szintén lopna, bizony, -"
.
Írd úgy hogy
.
 "én ha odakerülnék lopnék. De ezt még én is érzem hogy morálisan nincs rendben ezért úgy könnyítek a helyzetemen hogy MINDENKIRE kivetítem az állítást így megnyugodok hogy nem vagyok rosszabb ember mint a többség"
.
És igazad lesz.
mezga_geza 2020. 06. 10. 12:32
Törölt hozzászólás
#13309
Peterbond 2020. 06. 10. 12:29
Előzmény: #13306  Törölt felhasználó
#13308
Milyen kiegyenlítettek. Balliberális médiatúlsúly van amit egy kézben irányít Soros György.
Peterbond 2020. 06. 10. 12:28
Előzmény: #13288  Branko
#13307
"megismétlem kb. xxx-szor: ha 0-24 ben folymatosan ismételgetitek is azt hogy mészáros így meg szíj úgy meg habony amúgy és mindet börtönbe, ez akkor sem hat már meg az égvilágon senkit, mert a magyar társadalom közéleti piaca ezeket már réges régen beárazta, érted?? fel tudod fogni?: falrahányt borsó minden propagandátok!"
.
Azt látom hogy Mr "ha én is ott lennék én is lopnék" -nál tényleg nincs hatása. És sok embernél tényleg falra hányt borsó csak éppen ez nem az ÉN szégyenem hanem ezen közömbös embereké.
.
Mellesleg érdekelne sorolnád az ellenzéki Mészáros ( legazdagabb vagy 2. leggazdagabb magyar ) Szij ( 4. leggazdagabb ), Garancsi ( 20. leggazdagabb magyar ) embereket. 100 milliós tételeket tudtok felhozni hogy azt mondjátok ugyanaz mint 17.000 milliókat lopni. És igen EZ fontos. ezek a pénzek tényleg használhatóak lettek volna 10.000-ek életének javítására és válságkezelésre pár szupergazdag még gazdagabbá tétele helyett. Az a 800 ember pl a hungest Hotelnél fél évig évi 250.000 forinton maradhatot volna 1,2 milliárdból és ha csak 50% támogatás lett volna 1 évig. Helyette 17 szeresét adták szállodaépítésre ( az egész céget vették majdnem ennyiből pár éve ) és még ennyi kikötést se tettek hozzá.
.
A mátrai Erőműre elbaszott 17.000 millió forintból konkrétan lehetett volna 28.000 embernek fejenként 100.000 forint támogatást adni akik a válságban ideiglenesen munkanélkülivé lett vendéglátósok és más kiskereskedők voltak. a vállalkozás nem küldi el őket hanem részben az állam átvállalja addig a bérüket hogy utána működhessenek tovább. A cégnek könnyítés. Helyette elengedik azt a járulékot amit úgyse fizetne meg ha kirúgná az illetőt tehát az állam nem vállal semmit kockázatot csak egy amúgy se be jövő bevételről mondana le.
.
És ha a 83 milliárdot nézzük amit szétszórtak ( továbbra is ez CSAK a turizmusban szállodaépítésre kiszórt pénz a nagyon gazdagoknak értelmetlen szoba áron. ettől sokkal több ilyen van máshol ) az konkrétan 138.000 vendéglátós fél éves 100.000 forintos támogatása lehetne. Ezért nem LEJÁRT lemez hanem pont aktualitás a sok lopás.
Törölt felhasználó 2020. 06. 10. 12:20
Előzmény: #13304  Peterbond
#13306
Tudja ő is, csak neki azt kell mantráznia, hogy a média-viszonyok kiegyenlítettek, különben bukna az egész elmélete a töketlen ellenzékről-bölcs fideszről.
Törölt felhasználó 2020. 06. 10. 12:20
Előzmény: #13300  Branko
#13305
"elképesztően szar helyzetben vagytok", erről beszélek én is! Szar helyzetben vagyunk mi magyarok, örülök, hogy végre egyet értünk a lényegben.
És azt is nagyon jól látod, hogy innováció kell, ahoz meg oktatás, verseny, transzparencia.
Zsigerből igényled azt, amit a fidesz nem tud megadni, márcsak a helyes következtetést kell levonnod!
Peterbond 2020. 06. 10. 12:15
Előzmény: #13287  Branko
#13304
"ez akkora butaság , már bocsánat, hogy csak arra jó, hogy jól kinevettesd magad vele, semmi többre
ez ugye az összeesküvéselméletnek már az a szintje, ami sokkal több mint megmosolyogtató mert annyira irreális"
.
Mi az irreálisabb?
1.Soros kezében van MINDENKI aki beszól Orbánnak
.
2. Orbánék finoman jelezték hogy a családja és pár téma "off-topik". Különben nincsenek állami hirdetések.
.
Elsőt csont nélkül elhiszitek a másik teljesen irreális szerinted úgy hogy az Orbán kormány filmügyi kormánybiztosa valamint a TV2 tulajdonosa ( Andy Vajna ) együtt ebédelt az említett TV tulajdonosával mellettük egy asztalra meg a Fidesz teljes kommunikációjáért felelős Habony Árpáddal. És utána érdekes a Tiborcz és Rachel cikkek és műsorok eltűntek az ATV-ről.
Törölt felhasználó 2020. 06. 10. 12:11
Előzmény: #13300  Branko
#13303
Dehogy lejárt lemez, az én adómból lopnak, remélem lesz olyan kormány még, amelyik visszaveszi. Akár 89-90 is vissza lehetne menni, én támogatnám.
Törölt felhasználó 2020. 06. 10. 12:07
Előzmény: #13294  Branko
#13302
Faluról beszéltem nem városról. A magyar társadalom egészét nem nézem hülyének, de egy jelentős részét igen (mindenhol sok hülye van egyébként, nemcsak itthon). A fidesz szarul kormányoz, csak sok pénz jön be és eddig kedvező volt a világgazdasági helyzet is, a 80-as évek első feléig Jani bácsi is isten volt, ennek ne tulajdoníts nagy jelentőséget. Amíg a köztévében és közrádióban nem szólalhatnak meg ellenzéki politikusok, addig bizony nem egyenlő a pálya, hiába próbálod elsumákolni. 
sanka 2020. 06. 10. 12:05
Előzmény: #13300  Branko
#13301

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek