Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask ma, 08:06
Előzmény: #307454  sonnyredpro
#307456
Indult de a tőzsde szemét.
Simán lehetne egy izmos beontes még.
Vip long beszálló.
Kiszednem a stoppokat cfd 70> 67 és push
ktamask ma, 08:04
Előzmény: #307453  tibbi60
#307455
Nem sokat jelent
sonnyredpro szombat, 19:58
Előzmény: #307453  tibbi60
#307454
nagyon helyes, olaj turbo long indult tegnap✅
tibbi60
tibbi60 szombat, 18:33
Előzmény: #307452  ktamask
#307453
Megint lőnek 
ktamask szombat, 14:43
Előzmény: #307451  tibbi60
#307452

Trump megint vámozna, akik az USA Tech cégeket adóztatja Európában.
Tehát most nem Buy the DJ van, hanem NQ longban érdekelt. kb.
tibbi60
tibbi60 szombat, 12:58
Előzmény: #307449  csdobos
#307451
Sztem is,azért még lehet egy leütés,meglátjuk hétfőn mit csinálnak,hovege jön,lehet kozmetika is
Financial topickban ,pomperij chartokat érdemes nézegetni 
Nesztee
Nesztee szombat, 12:43
Előzmény: #307446  csdobos
#307450
Köszi az infót!
csdobos szombat, 12:29
Előzmény: #307447  tibbi60
#307449
A nasdaqba bekerülés lényege,hogy az indexkövető etf-eknek vásárolniuk kell belőle összességében vagy 4 milliard dollarért,viszont ehhez el kell adniuk más jelenleg pórtfóliójukban levő papírokból..Lehet,hogy a Nasdaq jelenlegi lefelé csúszkálasának is ehhez van köze..Gondolom már elkezdték a portfóliójuk átrendeződéséhez szükséges lépéseket az alapok,és nem az utolsó napra fogják hagyni..
tibbi60
tibbi60 szombat, 11:42
Előzmény: #307444  ktamask
#307448
Lövöldöztek megint,de nem biztos hogy az olajat felhúzza 
tibbi60
tibbi60 szombat, 11:40
Előzmény: #307446  csdobos
#307447
Long
csdobos szombat, 11:04
#307446
Akinek esetleg elkerülte a figyelmét,a SPACE-X július 7.-én bekerül a Nasdaqba..
Lesznek ott mozgások..
ktamask szombat, 00:08
Előzmény: #307429  ktamask
#307445

17,82%-al fejeztem be a napot!
Ámen atyám!
ktamask szombat, 00:05
Előzmény: #307441  STrader
#307444

Hát azért piszok egy ganék voltak.
NQ végig tolta az emelkedő aljakat ,erőltették, záróban 29300-29000, olajat megpusholták
Szerintem lassan olaj long jön, 40%_os esés után, valami nem fog stimmelni ezzel az iráni békével.
túl nagy a csend........
ktamask péntek, 19:56
Előzmény: #307441  STrader
#307443
Én 150el toltam.
De zártam 69.5-69.43.
Azota 69.2
Evvan .
Nesztee
Nesztee péntek, 17:44
Előzmény: #307440  STrader
#307442
You too!
STrader
STrader péntek, 17:43
Előzmény: #307436  ktamask
#307441
És ez csak 100 hordó. Van még több, mint 200-ra elegendő szabad margin, de az nem lenne biztonságos. Szóval; "no para".
STrader
STrader péntek, 17:33
#307440
Készülnek az 1-2 év múlva esedékes túlkínálatra. :) Emlékszem még a negatív olaj árra. Az mekkora varázslat volt!
Kevesebb, mint 1 $ a hormuzi rés. Onnan csak korrigál egy kicsit. Asszem megyek ki a szabadba, majd a telón néha ránézek.
 Have a nice weekend, for everyone!
Nesztee
Nesztee péntek, 17:32
#307439
Csak jó lesz az a 16 órás dax long.🤭
ktamask péntek, 17:05
Előzmény: #307435  STrader
#307438

látom
80-81,7.
ktamask péntek, 17:03
Előzmény: #307435  STrader
#307437

Nálam is ez a helyzet.
+10-15 USD-ben pislogok, 0.5 egység mínuszban nézelődik.
69.5 > 69.
ktamask péntek, 17:02
#307436
már kezdtünk jól állni, megérkezett az m5 közép és legyalult róla 0.3at... ha ez nem robotkereskedés, akkor megemelem a kalapom...........
STrader
STrader péntek, 17:01
#307435
81,5 magasságában van még egy rés. A hormuzi1-2 $-al lejebb. Csak visszajön, azért a kanócért, jön a hétvége... nem sok időm és kedvem volt ma és az indexekkel nem tudom mi a helyzet. Gyanúsak. Volt már egy köröm ma az olajjal, amit nyereséggel zártam. Pillanatnyilag az fedezi a mostani mínuszt. 😊
ktamask péntek, 16:50
Előzmény: #307430  STrader
#307434

Szemét nagytőke kőkeményen kiharcolja a dupla aljat.
Ha érdekük, hogy még lentebb menjenek, akkor meg még lentebb mennek, én azért bízom benne,hogy 40% esés elég volt.... (Brentet néztem a 40%-al 120>-ról)
ktamask péntek, 16:49
Előzmény: #307430  STrader
#307433

jött az a kampó 69.5-ről 70.5-ig.
Mi volt, ha nem kőkemény long nyitás?
Azóta meg esik tovább.
Értelmezhetetlen kb. 68.8
69.5-ről van pozim.
ktamask péntek, 16:47
Előzmény: #307430  STrader
#307432

68.85 a tegnapi min
a mai 68.78
ktamask péntek, 16:47
Előzmény: #307430  STrader
#307431

én 15:50-nél nyitottam, kár volt, egyelőre.
Az a bajom, ránézésre, hogy masszív zakó van
Gyakorlatilag ha Trump shortolj,a eszem ágában nincs fordítva.
1h-4h napos már dupla aljat mutatja, de Brent kicsit aláment, túlmenta tegnapi alján, vagyis tovább eshetne, sajnos.
STrader
STrader péntek, 16:11
#307430
WTI longom van, mínuszban. (15.12 &15.30)
ktamask péntek, 15:45
#307429

Bonti néha írhatnál.
Most a te szavaid hatnak rám.
Kert & Nem kell mindig poziban lenni.
17,5% nyerőben vagyok ma, egy napra, nem a hétre, egy nap  + 17,5%
Ha bármit nyitok ,kockáztatok.
Legalul van az NQ, lehet,h esik tovább, de ha úgy gondolják, na akkor mára megtoljuk, péntek van.
Német tőzsde fórum mondása: Green Friday.
DAX is napi max 400-500 pont esés után.
Gyanúsak a 15:20-as kanócos gyertyák.
ktamask péntek, 15:13
#307428

csdobos?
Mit nyitsz USA nyitó után? Én má shortot biztos nem, pedig esik, mint a kő.
Apple roló.
nvidia roló.
Micron -7%-ban nyit...csak szólok...
1-2-3-4x: ez mutatja azt, hogy brutálisan túllőtték, realizálnak, mint a birkák, mert ez az érdekük, lejattolni Mr. Pániknak.
ktamask péntek, 14:43
Előzmény: #307426  ktamask
#307427
kár volt lezárni, de neccesnek éreztem....
ktamask péntek, 14:35
Előzmény: #307425  ktamask
#307426

14:35 close, újabb 3000 ft.
ktamask péntek, 14:07
#307425

újra DJ short ˇ~ 25-el magasabbról.
ktamask péntek, 13:54
Előzmény: #307423  ktamask
#307424

És zártam, gyorsan jött, gyorsan ment.
NQ lejött 29000-ig, ez a végszó.
ktamask péntek, 13:50
#307423

13:49 Dow Jones Short.
ktamask péntek, 13:42
Előzmény: #307419  Nesztee
#307422

OlaJ MIRE VÁRT? erre vártam.
 180 hordóval voltam enne, 69-nél tökölt és már 70.
megállás nélkül zöldül.
3. dupla alj, mire elindult..........
ktamask péntek, 13:08
#307421
tegnapi close:
29,440
tegnapi min 29000
28850-ig esett, de 29000-et már tartja, alattomos.
Általában ilyenkor fordul longba, ha a 28850-et nem látjuk ma, akkor 29000-ről megküldheti  29400-et zárót, vagy 29440-29600-at, telibe, lendület, és majd vissza 29000-29500 sávba újra.
VAGY lerogy 29000 alá egyből
Te melyiket várnád?

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek