Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 03. 29. 08:12

DAX  

Minden ami DAX.



Előrejelzés, visszatekintés, napi chartkövetés, hír, füles, megérzés, nyerő-vesztő... minden.



Jelen pillanatban a németeknél általános a vélemény, hogy a DAX kb. 600 ponttal van "alulértékelve" az amerikai indexekhez képest. Önerőből hogyan fogja tudni ezt ledolgozni? Le tudja egyáltalán?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ktamask péntek, 13:06
Előzmény: #307419  Nesztee
#307420

Őszinte leszek: DAX-ban utaztam tegnap óta, kinyitott, néztem
29600>29300>29590>28850 majd most 29k-nál erőlködik.
Lehet,h elég likviditást szerzett a tegnap 300--300as körökkel, de lehet,h örült a kiszállónak, és izmos shortot épített ki, ezt nem tudhatjuk.
Ha telibe van shorttal, nem érdeke a tetők átszúrása, max csak annyira, hogy lerealizálja, és shortokat nyitogat továbbra is.
Tehát MOST jöhetne egy izmos leszorítás 28200-ig 28200 alá.
Jönnek fel a 4h mozgók, jönnek a naposok, nem 23000-24000-et írunk, hanem 29000-et.
Gyakorlatilag törvényszerűen a mozgók fölé fognak kerülni,ha elkezd tovább süllyedni és jönnek a halálkeresztek.
23000-29000, még mindig +6000
Nesztee
Nesztee péntek, 12:36
Előzmény: #307418  ktamask
#307419
Igen, már longolgattam, csipegettem.
ktamask péntek, 12:21
Előzmény: #307414  Nesztee
#307418

NQ-t te figyelgeted?
erősen 29015 dupla aljig lehozták kis tf-en.
támasz volt.
ktamask péntek, 12:20
Előzmény: #307414  Nesztee
#307417

Mindig baszogattak, hogy fantáziakereskedés.
Legalább így látják, hogy nem.
ktamask péntek, 12:19
Előzmény: #307413  ktamask
#307416

olaj long ismét zárva, m5 középnél.
~ 20 dodó.
ktamask péntek, 12:18
Előzmény: #307414  Nesztee
#307415

Legutóbb meg Margit -300.000 Ft
 700.000>  410.000
ez se vót szép...
Nesztee
Nesztee péntek, 12:12
Előzmény: #307412  ktamask
#307414
Szép eredmény, ha jól látom minden pluszos.
(Azért én nem tenném közszemlére.😉)
ktamask péntek, 12:02
#307413

Olaj long 11:58, m5 pofával nekiment az aljnak. mikor fog már fordulni?
napi min közeléből.
ktamask péntek, 11:28
Előzmény: #307401  csdobos
#307412
Ezt főleg Neszteenek shotoltam ki:
https://kephost.net/p/MjQ1OTg2Mg.png
"Összevissza kattintgatok" , néha bejön, és csak zöld :).
Amikor jön a mana, néha nem hangolom újra a vételi mennyiséget, fennmarad X-Y összeg, emiatt a maradékot is beledúrom, mikor hol látom jónak, emiatt van 1 nagyobb tétel + 1 kicsi egymás mellett.
Brent újra karmolja az aljat... nem tetszik ez a nagy olaj happy.
Mintha altatnának.
ktamask péntek, 11:17
#307411

Az olaj nem akar ,vagy kevésbé akar pattanni az 1h bollinger aljáról, nem tetszik!
ktamask péntek, 11:16
#307410

NQ az m15 alsó trendvonalon ül, felfele hullámzik, és lejött az aljára, várná a long támogatást.
ktamask péntek, 11:15
Előzmény: #307401  csdobos
#307409

Zseton Statisztika
350>400>500>700k
Jött margit de mint írtam, előbb kiszálltam, maradt 400k
400k-val 290knál pislogtam, most 590k.
Mindig kérdezed na mi a szitu, hát így áll.
A margit szint előtt vagyok 100.000 ft-tal.
Ma 505-ről indultam ma, 590knál vagyok.
Várok egy kilövést, tisztítótűzet.
Ilyenkor áltaálban az olajat realizálják. lefele viszik, ez szándékos. én szoktam írni, ez a logikám.
Olaj longot realizálták.
NQ-t realizálták.
DAXot realizálták.
Dow-t realizálták.
Valami nem patent.
11:15, a DAX kilövés anno 12:12kor jött, én fosok.
ktamask péntek, 11:12
Előzmény: #307407  ktamask
#307408

DAX 24700 dupla alj.
Olaj meg padlón, valami nem ok.
Ha az olaj örül, DAX miért nem?.
ktamask péntek, 11:12
Előzmény: #307406  ktamask
#307407

ki is checkoltam.
130 hordóval toltam.
0.15.
nem tetszik ez az m5 oldalazgatás az m5 bollinger közép alatt.
simán lebólbinthatna 68-ig, majd ott visszasázllok.
130 * 0,15 = ~ újabb 20 ropogós.
ktamask péntek, 11:02
Előzmény: #307405  ktamask
#307406

LESZÚRT ÉRTEM! :P
ktamask péntek, 11:02
Előzmény: #307403  ktamask
#307405

gyűlölöm ilyenkor az m5 aljakat, 0.14-en múlik a világ sorsa.
Robotka fogja a dupla aljat. van esze, gy
ktamask péntek, 10:58
Előzmény: #307400  csdobos
#307404

Ezen nem vitázok veled.
Leírtam 24880 dupla tetőről lepattant.
Akkor lett volna long, ha 24880-at átüti.
GAP DOWN dél, észak dupla tetőre 24880.
Ha átüti, van elég likviditás a longhoz.
Én szoktam írni: DAX soha nem esik kereskedési időben, majd a japók beverik, így lett? Így.
Felébredtem 2:15-kor, ránéztem a dax-ra, -20 EUR.
Visszaaludtam, felébredtem 7 óra után, álmos szemmel nézem +140 EUR, jól van, zsákoljuk be.
Csdobos is ezt mondaná. esett 170-et....
ktamask péntek, 10:57
Előzmény: #307401  csdobos
#307403

A 10.25-10:30-as gyertyák "nyitóit záróit lőttem be vételnek.
69.18 =  + 0.11 a spread nálam, emiatt a vétel: TÁMASZ 69.3
utána dobok rá egy 68.5 stopot, aztán lehet sasolni.
ktamask péntek, 10:55
Előzmény: #307400  csdobos
#307402

longot mutat, de nézd meg mit írtam, az 1h bollinger alját meg kell másznia, tökölt egy pár órát, mire átforgatták.
amint leért az olaj a dupla aljra, onnantól LONG, és bevertek mindent "kicsit", ez dniel "likviditás" zónája, 1-et longolnak, gyűjtögetnek, az olajat most szerintem.
ha pedig az olaj elindul, kő kövön nem marad.
csdobos péntek, 10:55
#307401
Dax mutatta az irányt nyitáskor.
Amúgyis péntek van..
Minden (is) esik,meg az olaj is..🤣  pedig az már valóban emelkedhetne egy kicsit..
Szerintem valahol itt fog stabilizálódni 70 környékén..

Topik gazda

birkanyiiroo
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek