Topiknyitó: watson 2012. 01. 14. 18:50

Ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;)  

Szlovák vendégeim kérdezték hogy ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;))



hmmm... izé... :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sigorszky 2012. 04. 04. 20:51
Előzmény: #1678  Törölt felhasználó
#1680
Az üres fecsegést én sem kedvelem, sőt, többnyire kifejezetten bosszant, sokszor ezért kussolok inkább. Az utóbbi időszak poénkodása viszont még belefért, szórakoztatott is, persze nem lehet ezt se erőltetni (öncélúan semmi esetre sem), különosen akkor nem, amikor a helyzetből fakadóan sokkal szívesebben odacsapna az ember. Gondolkodj valami ütős címen, én benne lennék, lehet az félig humoros, viszont alapjában elemző és véleményeket ütköztető topik, megfér egymás mellett a kettő szerintem.
De ha nem, hát nem erőszak.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:36
Előzmény: #1678  Törölt felhasználó
#1679
állomány, módszerek, jav.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 20:34
Előzmény: #1677  Sigorszky
#1678
Halálosan komolyan gondolnám, szerintem két értelme lehet egy totyiknak. Vagy elmés vagy valamennyire, netán vicces is, ezzel örömet okozol magadnak, s jó esetben másoknak, vagy objektív.
Objektivitás alatt értem pl., hogy én utálom a Fideszt, de nem lehet elvitatni,hogy a devizahitel állpmány csökkentése jó az országnak/ a módszererek vitathatók/
XY utálja Gyurcsányt, de veszi magának a fáradtságot, és megnézi a számokat, hogy 2006 után mennyit hozott rendbe a kétségtelen MSZP / és szdsz/ által elqrt történetből, és a súlyos világválság nélkül az életben nincs a Fidesznek 2/3 -a. Értelmetlen az érv nélküli -utálom ezt vagy a másikat- vég nélküli fecsegés.
Sigorszky 2012. 04. 04. 20:09
Előzmény: #1675  Törölt felhasználó
#1677
Na ez is jó topikcím, csak nehogy véletlenül földalatti mozgalom (vagy metró) legyen belőle! :D
Sigorszky 2012. 04. 04. 20:07
Előzmény: #1674  loliense
#1676
T. Kollégáim, javaslom a nem túlságosan innovatív, de legalább találó "Konzílium" topik megnyitását, oda gyűlhetnének a kiváló doktori vélemények, hiszen amíg politikusok intézik az ország sorsát, addig az balsors lesz és nem látunk hiányt megvitatni való témákból.
(De ez titok ám, tudjátok tartani?)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:24
Előzmény: #1674  loliense
#1675
Címet kéne találni.javaslatokat kérek szépen. Mondjuk :
" Hogyan lehetne titkosítani a köztársasági elnököt 10 évre?"
loliense 2012. 04. 04. 19:20
Előzmény: #1673  Törölt felhasználó
#1674
Én nem tudom hogy kell nyitogatni,de szívesen meglátogatom,azokat ahol új dolgokkal kapcsolatosan lehet anyázni,mínuszokat gyűjtögetni!!!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:17
Előzmény: #1672  loliense
#1673
Na ja, de hol fogunk ezentúl konz-utálni?
Nyissunk egy oldalt, , oszt aki akar csatlakozik, aki meg hívő még ,az máshol nyalatkozik. Szerintetek?
loliense 2012. 04. 04. 19:11
Előzmény: #1669  Törölt felhasználó
#1672
Kedves Kolléga-gák!

Be kell lássam, kifogytam a cinizmusomból a hazudós,bukott patkánnyal kapcsolatosan,-úgy döntöttem,már a nevét sem vagyok hajlandó leírni egyenlőre!

Tegnap egész napomat Nagykanizsán szűk Fideszcsaládi körben töltöttem, és újabb nemzeti ősmagyar összetett kifejezéseket tanulhattam meg,mint pl: „Orbánkarakánvolt”a lemondással kapcsolatosan stb,így már azt hiszem az eredeti témához,nincs mit hozzátennem,képeznem kell magam az új elvárásoknak!!!

Mivel,most egy tegnapi kiváló törvénytervezet nyűgöz le és az köti le agyi felfogó képességemet,
miszerint:”minden közbeszerzési eljárást az illetékes miniszter 10 évre titkosíthat nemzetbiztonsági érdekre hivatkozva” és a topic eredeti témájához már nem tudok és nem akarok többet hozzászólni,elköszönök!!!

Köszönettel tartozom Önöknek, Dr.Antigurunak és Dr.Sigorszkynak és a topic nyitónak Dr.Watsonnak,és azoknak,akik úgy látták,hogy a tolvajnak takarodnia kell a hatalomból és ezért érdemes néhány szót leírni!!!

Visszhall Doktorok
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 19:09
Előzmény: #1670  Sigorszky
#1671
Igen ez jogos dilemma, és mint tudjuk , az a leghegyesebb szarvú állat a világon.
/idézet, elfelejtettem, kitől/
Szerintem , valahogy árnyalni kéne , mondjuk kötelező szöveges magyarázattal, valahogy így:
Írt ez a balos antiguru, piros pont, de nem írt nagy hülyeséget, zöld pont, viszont nem akarja a zsidókat kiirtani, két piros pont, de azért jó magyar ember azzal a barom arcával,ami van neki, zöld pont, de nem eszi meg a lekváros barátfülét, amit én imádok, piros pont, de szereti a körte seggű lányokat, zöld pont, a fenének irkál ez az ökör, na tessék, teljesen összezavart.
Valahogy így...
Sigorszky 2012. 04. 04. 18:57
Előzmény: #1669  Törölt felhasználó
#1670
Jó estét Dr fildoki Főorvos Úr!
Akkor most erre adjak egy pirosat? Zutty, az se jó, mert szívem szerint zöldet adtam volna, de hát egy elvbarátnál kilógna a lóláb. :)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:52
Előzmény: #1668  Törölt felhasználó
#1669
Jó játék lenne ez a pontozósdi, hiszen miért ne lenne kíváncsi valaki a " hatásra"
De ahogy megvalósul, nevezetesen, jön a hozzászólás,
" a víziló egy ízelt lábú szárnyas" erre X Y gyogyós megnézi , ki írta, hú , aszondja, ezt egy elvbarát állította! Zutty egy zöld pont.
És fordítva ugyanaz. Így nem egy nagy mutatvány.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:18
Előzmény: #1664  Törölt felhasználó
#1668
Látom, okor klónoddal megint adtál magadnak egy pluszt, nekem egy mínuszt.

Ovi színvonal. Miután szánalmasan lebuktál. Rajtad röhögök azóta is:)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 18:07
Előzmény: #1607  loliense
#1667
Igen , a tárgyilagosság lassan hungaricumnak számít.
Dr. Pataki Attila a miskolci nehéz sorúak önzetlen segítője méltó módon emblematikus alakja a 10 millió Magyar életét habkönnyűvé varázsoló 6-8 tagú társulatnak, kiket modern Magyar szóhasználattal népakarnokoknak hívunk.
Mindegy is, jönnek az eredmények , tollba sorba. A lábam ugyan még izzad, de mit is lehetne várni a Tanácsköztársaság uralma után alig 93 évvel!?
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:47
Előzmény: #1657  csendben
#1666
Nos, vélhetőleg tehát az sem tudta, hogy mi az, miről szól, de aláírni alá tudta.
Pont ezt várta el Orbán Viktor is tőle, mint elnöktől: ne tudja miről szól, de alárni alá tudja... legalább 3x-szel, mert már doktor.
Pont megfelelt a követelményeknek, nem volt túlképzett.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:46
Előzmény: #1664  Törölt felhasználó
#1665
"Ennyi idő után ismerhetné, hogy ilyen kétértelmű nevet én soha nem adnék magamnak"

Miért, a puritan az nem ilyen? Dehogynem.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:45
Előzmény: #1661  Törölt felhasználó
#1664
Ennyi idő után ismerhetné, hogy ilyen kétértelmű nevet én soha nem adnék magamnak! Ilyen nevet bohém emberek adnak maguknak.

Ha már ennyire érdekel (keres rá ha akarsz) én "pikár" voltam, s már egyszer nagyon régen rám is kérdeztél, hogy ki is vagyok valójában.
S52Raptor 2012. 04. 04. 17:44
#1663
... mert a hozzászólásokbólfeketén-fehéren kiderül, ki a jó magyar ember.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:33
Előzmény: #1620  bigyula
#1662
Minek variáljátok túl.
Egyszerűen odaírtok valamit a nevetek elé, ami nincs is. Pali bácsi is ezt csinálta, de még sokan mások is.
Ezt meg lehet csinálni nyelvvizsgával is, mint amire szintén volt példa a "tisztelt házban"...
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:33
Előzmény: #1659  Törölt felhasználó
#1661
Puritan, Schmitt a szánalmas kamujával tovább rontott a helyzetén. Minek tetézed te is? A klón nick nem olyan nagy bűn, sok párttársad nyomja így. Te most lebuktál, legalább vállalnád fel az enélkül is nyilvánvalót.

Puritan = okor.

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek