Topiknyitó: watson 2012. 01. 14. 18:50

Ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;)  

Szlovák vendégeim kérdezték hogy ki az a Schmitt Pálgium Pál, ha ez itt nem Köztársaság? ;))



hmmm... izé... :)))
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bigyula 2012. 04. 04. 17:32
Előzmény: #1654  szivacs
#1660
"Ezzel most nagyon leértékelted az eddig határozott véleményeidet, meg a nyamvadt újságíróét is, ha még azt sem tudjátok, hogy a "filozófia doktora" = PhD, az mit takar!
Azért alapszinten tájékozódni illene, mielőtt nekiestek egy köztársasági elnöknek!"

A PhD NEM KISOKTORI!!! Ezt még az (ex)elnök úr is elismerte!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:29
Előzmény: #1655  Törölt felhasználó
#1659
Gondolsz amit gondolsz.

A "lökött" kollégám ökör, illetve ókor.

Soha nem találod ki miért?
Földmérő mérnök létére egy egyetem Bölcsésztudományi Karára beiratkozott, s most ír/írt dolgozatot a "A fogyatékosság nem a modernkor sajátossága" címmel.

Így tőle tudtam meg, hogy Homérosz vak volt, Demosthenes görög szónok beszédhibás volt, hangja gyenge, légzése sem volt megfelelő. Tükör előtt fejlesztette magát, s futás közben is szavalt, s ezzel erősítette hangját.
Hippokrates úgy vélekedett, hogy a siketnémák értelmi fogyatékosok, s velük felesleges foglalkozni.
Az ókorban a vak embereket különlegesnek tartották, tiszteletet élveztek.
Általában jól tudtak jósolni.

Persze, lehet, hogy én írom a dolgozatot, s a földmérő egy kitaláció?


Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:25
Előzmény: #1653  Törölt felhasználó
#1658
Hát ez meg a legszánalmasabb, hogy a klón nickeddel (okor), amivel lebuktál, most gyorsan adsz magadnak pluszt, nekem meg mínuszt.

Csaló puritan, lebuktál és nagyon szánalmasan viselkedsz a buktában is.
csendben 2012. 04. 04. 17:21
Előzmény: #1654  szivacs
#1657
Csak,gogy tisztázzuk,így kezdődött:

filozófia történetből szerzett doktorit (írta smitti!!!!)

link

Ki is ég szivacs? (!)

szivacs
szivacs 2012. 04. 04. 17:21
Előzmény: #1653  Törölt felhasználó
#1656
Na, pont egy nemzeti érzelmű földmérő mérnökre lenne szükségem!

Újra kellene mérni a határokat, mert a franciák nagyon elkúrták!!!

Á, nem ám, csak, vicc! :-)
De egyébként tényleg nagyon!

De tényleg kéne egy földmérővel beszélnem, adhatna valami egyszerhasználatos kontaktot.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:05
Előzmény: #1653  Törölt felhasználó
#1655
Most tényleg neki állsz ilyen gyengén hazudni, mint Schmitt?

Csaltál. Lebuktál. Ennyi.
szivacs
szivacs 2012. 04. 04. 17:02
Előzmény: #1620  bigyula
#1654
Ajjajj! Ez a filozófia doktora, égő!

Ezzel most nagyon leértékelted az eddig határozott véleményeidet, meg a nyamvadt újságíróét is, ha még azt sem tudjátok, hogy a "filozófia doktora" = PhD, az mit takar!
Azért alapszinten tájékozódni illene, mielőtt nekiestek egy köztársasági elnöknek!

"Magyarországon a PhD-t megkaphatják normális körülmények között 6 szemeszter ún. doktori iskolai tanulmányok, a doktori szigorlat (rigorosum), a disszertáció benyújtása, majd megvédése után bölcsészek, teológusok, természettudósok, jogászok, mérnökök, közgazdászok, valamint orvosok és állatorvosok, és bizonyos országokban gyógytornászok és gyógyszerészek is."
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:01
Előzmény: #1649  Törölt felhasználó
#1653
egy földmérőmérnök kollégám szemtelenkedik, aki megtudta, hogy ki van a puritán név mögött.

(meg fogja kapni a magáét, hogy megleste a gépemet)
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 17:00
Előzmény: #1650  Törölt felhasználó
#1652
Hát ez ciki. Na látod, Joker, hogy nem paranoid dolog a részemről a klón nick feltételezés.

Ökörről sejthető volt már, amikor előkerült, hogy klón, mert azonnal - buta módon nagyon átlátszóan - rögtön valakinek a védelmére érkezett.

Hazudós, csaló puritan: pont annyira vagy hiteles, mint Schmitt.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:58
Előzmény: #1650  Törölt felhasználó
#1651
vagy mégsem.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:57
Előzmény: #1649  Törölt felhasználó
#1650
lebuktam....
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:55
Előzmény: #1648  Törölt felhasználó
#1649
Nem olvastam, hogy mit írtál magadról. A 40 feletti korosztályt azért írtam és tartom magam hozzá, mert amikor normálisan írsz, akkor valamiféle élettapasztalatot vélek felfedezni az írásaidban.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:49
Előzmény: #1645  Törölt felhasználó
#1648
"Te szinte biztos, hogy valamilyen gazdasági (közgazdász) jellegű felsőoktatási intézményben tanultál, s 40 felett vagy."

Az előbbi igaz, mondjuk sokszor le is írtam, ahogy azt is, hogy az utóbbi viszont nem, nem vagyok 40 felett.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:47
Előzmény: #1645  Törölt felhasználó
#1647
Puritan:

"Az én értelmezésem szerint a "libsi" az liberális gondolkodású zsidó embert jelent."

Értem. Tehát, amikor azt írod, hogy a libsik eltakarodhatnak, akkor azt mondod, hogy a zsidók eltakarodhatnak az orszgából. De antiszemita nem vagy.

Nem vagyok zsidó. Semennyire. Liberálisnak valóban annak mondható vagyok, de ez is nagyon erős leszűkítés, ennél legalább eggyel szofisztikáltabban fogalmazzuk meg: mondjuk jobb-liberálisnak gondolom magamat, számos társadalmi kérdésben nem vagyok liberális, gazdasági kérdésekben az vagyok valóban.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:42
Előzmény: #1645  Törölt felhasználó
#1646
Én elmondhatlak minden hülyének/baromnak itt a fórumon, s fordítva te is megteheted, de zsidókat, magyarokat összességében soha nem szidom.

Ha figyelmesen olvastál, akkor rájöhettél, hogy én a liberális beállítottságú zsidó emberekről írtam.

Ebből az következik, hogy vannak olyan zsidó emberek is, akik soha nem mondanák azt, hogy a magyar genetikailag alattvaló, moslékzabáló, stb.

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:36
Előzmény: #1641  Törölt felhasználó
#1645
Amikor te itt minősítesz mindenkit (engem is)akkor a beírásaink alapján teszed.
A beírásaink tartalmát egyenként összeveted a saját értékrendeddel, s ezt osztod meg velünk.
Én is ezt teszem, mert nincs lehetőség személyes találkozásra.

Az én értelmezésem szerint a "libsi" az liberális gondolkodású zsidó embert jelent.

A leírtak alapján trewerter magyar állampolgár, aki szintén liberális gondolkodású zsidó ember, mint te.

Te szinte biztos, hogy valamilyen gazdasági (közgazdász) jellegű felsőoktatási intézményben tanultál, s 40 felett vagy.

Te azért nem akarsz kirekeszteni senkit az országból, mert libsi vagy. Téged nem zavar, ha szarozzák a magyart, míg engem kurvára, s nem tudom megérteni, hogy mit keres az MO-on aki a saját fészkébe "szarik"?
csendben 2012. 04. 04. 16:27
Előzmény: #1643  Törölt felhasználó
#1644
Nem azért mondom,de az,hogy ezt az "Én/mi"-t a szavazásra érted,eddíg egyetlen hsz-edből sem derült ki!

Talán olvasd vissza a kiinduló, 1616sz. hsz-det....

Ott szó nincs szavazásról,annál inkább a vezetér felelőségéről!

Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:21
Előzmény: #1636  csendben
#1643
Ha egyedül én megyek el szavazni, akkor csakis az én szavazatom alapján dől el, hogy ki jut be az Országgyűlésbe.

Mindenki előtt nyitva áll a lehetőség. Elmegy/vagy nem megy el 4 évente szavazni - mindenkinek a saját döntése.

Erre felesleges hivatkoznod!
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:21
Előzmény: #1637  Törölt felhasználó
#1642
Puritan:

1. "A beírásokból arra következtetek, hogy Te vagy az okosabb libsi!"

- Szerintem ne minősítgess. Engem se, másokat se.
- Mit jelent náld a "libsi"? Írd le pontosan.

2. "Egy magyar ember soha nem ír le olyat, hogy "...és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról""

Szerintem trewerter magyar ember. És éppen ez a különbség közöttem és közötted, hogy én nem érzem feljogosítva magamat arra, hogy azt mondjam valakire, hogy nem magyar. Én nem akarok kirekeszteni senkit az országból.
Törölt felhasználó 2012. 04. 04. 16:21
Előzmény: #1637  Törölt felhasználó
#1641
Puritan:

1. "A beírásokból arra következtetek, hogy Te vagy az okosabb libsi!"

- Szerintem ne minősítgess. Engem se, másokat se.
- Mit jelent náld a "libsi"? Írd le pontosan.

2. "Egy magyar ember soha nem ír le olyat, hogy "...és hirdetnem kell az ostoba magyarok hírét a világban,persze már nem itthonról""

Szerintem trewerter magyar ember. És éppen ez a különbség közöttem és közötted, hogy én nem érzem feljogosítva magamat arra, hogy azt mondjam valakire, hogy nem magyar. Én nem akarok kirekeszteni senkit az országból.

Topik gazda

watson
watson
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek