Bemondta, hogy ebben az évben 20% eps növekedés lesz aminek hatására jövőre ennyivel nőni fog az osztalék - legyen úgy
Regisztráció: 2011-05-10 16:08:53
Hozzászólások száma: 1 100
Utolsó hozzászólás: 2026-06-28 09:57