"szinte hihetetlen, h volt 3,4millió ember, aki jól tudott dönteni, és megbuktatta a fideszt..."
.
A rendszer idáig jól takargatott romlottsága csomó helyen felszinre bukkant, bűzlött már az egész. Nem kellett itt gondolkozni, egyszerűen rosszul érezték magukat az emberek benne.
.
A rendszer idáig jól takargatott romlottsága csomó helyen felszinre bukkant, bűzlött már az egész. Nem kellett itt gondolkozni, egyszerűen rosszul érezték magukat az emberek benne.
Azért mert a saját személyes kosár kiszámolása elég nagy munka, valamint az életvitel, családi állapot évről évre változhat.
Így marad az a feltételezés, hogy csak nem térek el durván a KSH kosártól. És ebből meg az következik, hogy a reálkamatot fogom nézni.
Az egész a pénzügyi-fogyasztási átlagembert veszi alapul. Aki úgy érzi, hogy nagyon nem az, annak éri meg bibelődnie saját inflációval.