Szurkolok a cég(ünk)nek, de a részvények szűk felét ma eladtam. Áltathatnám magam azzal hogy ez még a régi 1000 körüli pakkból volt és micsoda nyerő, de mindenképp szomorú a cég elmúlt egy éve. Remélem és kívánom minden tulajdonosnak, hogy a gazdaságpolitikai és a céges konszolidálódás után legkésőbb '27-ben újra felfelé íveljen majd az érték és az árfolyam.