Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Winoska
Regisztráció:
2024-12-30 12:20:24
Hozzászólások száma:
21
Utolsó hozzászólás:
2026-01-30 14:58
Tapasztalat:
3
Aktivitás:
1
Népszerűség:
4
utolsó 20 hozzászólás
4IG Nyrt reszvenyesek.
2026. 01. 30. 14:58
#83672
szerintem ma fogják bekötni a dolgozói részvényeket............
4IG Nyrt reszvenyesek.
2026. 01. 27. 15:13
#83372
Én azt nem értem, amit megszerzett a dolgozóktól és saját részvény lett, miért nem került bekötésre a BÉT-en, mire várnak?
MOLly tulajok topikja
2026. 01. 24. 08:22
#394444
https://index.hu/gazdasag/2026/01/24/mol-nis-felvasarlas-szerbia-koolaj-nyersanyagpiac-olaj-nyersanyagellatas-kormany-bejelentes/
Nyugodtan éld csak bele magad.......
MOLly tulajok topikja
2026. 01. 22. 08:03
#394032
Valamelyik media utalt arra, hogy csinálnak egy közös céget és abból kapnak az arabok....., nem közvetlenül a NIS-ből
MOLly tulajok topikja
2026. 01. 19. 15:27
#393700
Az index szerint szerbia 5 %-ot kap a tortából
MOLly tulajok topikja
2026. 01. 12. 05:48
#392865
https://www.youtube.com/shorts/hCKWzBw9EZs
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 17. 08:37
#185
Na akkor próbáljuk meg ma is:
1 Porfólió lehozza a jelentést
2 jönnek a spekák
3 átböki az 1800-at
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 16. 09:14
#164
A mai napra melyik állítás igaz?
1, Portfólió lehozza a jelentést
2, jönnek a spekák
3, átböki az 1800-at
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 19:52
#157
Az első 3 esetben nem vetted ki időben...
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 19:32
#155
Ègett pizza, fagyott sör, terhes nő.....pannergy 2000?mi a közös?
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 18:48
#152
Nem pènzben, hanem hőmennyisègben amit zöld energiakènt el tid adni az új elszàmolàs szerint....
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 18:45
#151
Miskolcon beèrett a 3. Kút volt èrtelme....
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 18:09
#149
Nem tom mi a gond vègre veszi valaki, nem 1500-on nem 1600-on,1780 a zàró adjàtok el,szerintem mindenki plusszban van, vagy vàrjuk ki mi lessz a vège.....
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 12. 09:18
#2386
Ez egy aranybànya nyilvàn nem engedik ki a kezükből....
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 12. 09:17
#2385
Szerintem 50%közkèz alatt meg fog vàltozni a cèg koommunikàciója pozitiv iranyban csak addig lapitanak....
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 11. 09:04
#2381
50% alatt meg jöhet az osztalék.....talán már jövőre
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 11. 08:35
#2380
Ha a cég vesz még 316 884 db részvényt a közkéz 50% lesz..... 1700-áron 538misi
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 10. 13:01
#2340
Most tudja valaki mire várunk?
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 10. 11:51
#2336
Signalt likvidálták?.....mióta irt a portfóliónak nem hallok felőle
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 06. 14:22
#3
Go Panny go.....
legfrissebb topikok
Összes topik
10:22
Financial Forecasts
10:20
Alteo Nyrt.
10:17
OTP részvényesek ide!
10:17
Hagyd a tőzsdet lazulj foci van
10:14
ORBÁN TAKARODJ !!!
10:13
Ezüst
10:00
MOLly tulajok topikja
09:57
Shopper Park Plus
09:51
Lakás/Ingatlan árak topik
09:42
Rába és a láma
09:23
Appeninn real
09:07
OROSZ-UKRÁN háború
08:56
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
08:52
Magyar Állampapír tulajok
08:49
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
08:24
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
08:22
4IG részvény
08:19
F.I.R.E. életmód (általánosságban)
08:06
DAX
07:16
ÉPDUFERR Nyrt.
06:49
Eurós részvények vitasarok
06:33
ERSTE NetBroker
03:44
KoronaVírus
02:37
USA részvények vitasarok
21:16
Akko fórum
21:04
Appeninn topik
20:57
VERTIKAL Group Nyrt.
20:31
NAP Nyrt.
20:25
NUTEX mindenkinek
19:40
Mtelekom
17:45
teszt topik
17:30
HATÁRIDŐS BUX
16:41
Futuraqua NYRT reálisan
13:55
BUX index, BUX határidő, BÉT!
13:11
4IG Nyrt reszvenyesek.
12:46
Delta Nyrt
12:42
ENEFI - THE BEST
12:29
Humor
12:13
/ TISZA PÁRT/
12:08
NEW OPUS GLOBAL
friss hírek
További hírek
10:13
Drámai percek a ferihegyi kifutópályán: füstölni kezdett a hatalmas teherszállító gép futóműve a földet éréskor
10:00
Új motort kap a magyar gazdaság - az MNB már látja az ipari fordulatot
10:00
Bejelentették: átkelt egy konténerszállító hajó a Hormuzi-szoroson
09:54
Véres harcok a fronton: az oroszok elfoglaltak egy települést, Ukrajna mélyen az ellenséges területen vágott vissza
09:38
Megelégelték a turistákat a szomszédban: teljesen lezárták az utat a dühös tüntetők, újabb akciók jöhetnek
09:33
Tisza-kormány: folytatódik a kihelyezett kormányülés
09:33
Három magyar településen lesz ma önkormányzati választás
09:05
Videón a pusztítás: hatalmas veszteség érte Oroszországot, Ukrajna ünnepelhet
09:00
Eltűnt a kínálatból a flottás kedvenc: át tudja venni a Kia K4 a Ceed helyét?
08:44
Életbe lépett a vörös jelzés Magyarországon, 41 fokos rekordhőség jöhet, extrém erős UV-sugárzás lesz
08:10
A Google korlátozta a Meta hozzáférését a Gemini AI-modelljeihez
08:07
Végleg összeomolhat a törékeny béke: újra fellángolt az amerikai-iráni háború
08:04
Erős, 6-os erősségű földrengés volt Afganisztánban, volt, ahol pánik tört ki
07:00
Bécs vagy London példáját kellene követnie Budapestnek a fővárosi önkormányzat és a kerületek viszonyában?
06:00
Új területen indult meg a versenyfutás a nagyhatalmak között: recseg-ropog az Egyesült Államok pozíciója
21:10
Telex: Csányi Sándor, Világi Oszkár és Váradi József is távozott egyetemi kuratóriumaiból
20:47
Vučić: köztársasági elnökként ezek az utolsó heteim
20:43
Kivezette a kormány a védett árat, 600 forint alatt maradhat az üzemanyag
20:39
A hőség már a tavakat is kiszárítja: egy nap alatt nagyot apadt a Balaton és a Velencei-tó
20:08
Tisza-kormány: zajlik a kormányülés, több kormánytag is megszólalt a hőség miatt
Partnereink