Konferencia
|
Árfolyam
|
Előfizetés
EURHUF
USDHUF
BTCUSD
BUX
OTP
MOL
RICHTER
MTELEKOM
OPUS
XAUUSD
Megjelenítés
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
PORTFOLIO SIGNATURE
|
Egyedi hírek, elemzések, exkluzív közösség
Világos téma
Sötét téma
Automatikus
Rovatok
Friss hírek
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Podcast
Videó
Galéria
Prémium cikkek
Zöld világ
Tőzsde
Vélemény
Elemzés
Interjú
On the other hand
KRTK blog
Portfolio csoport
Portfolio English Edition
Karrier
Pénzcentrum
Sportonline
Hellovidék
Agrárszektor
Médiaajánlat
Konferencia
Ingatlan
Agrár
Gazdaság
Pénzügy
Energia
IT
KKV
Klubok
Szponzoráció
Investment Services
Oktatás
Tanácsadó központ
Private Investment Services
Árfolyam, adat
Árfolyam
Befektetésialap-kereső
Adatletöltés
Előfizetés
Szolgáltatás
Mobilapp
Fórum
Álláshirdetés
Kalkulátor
Könyvesbolt
Tisza-kormány
Signature
Háború
Befektetés
Bank
Deviza
Gazdaság
Globál
Uniós források
Üzlet
Ingatlan
Zöld világ
Tőzsde
PORTFOLIO FORUM
Topikok szűrése
Új téma hozzáadása
Minden topik
Gazdaság
Befektetés
Állampapír
Deviza
Vállalatok
Autók
Energia
Ingatlan
Adózás
Nyugdíj
Közélet
Budapest
Európai Unió
Hitelek
Winoska
Regisztráció:
2024-12-30 12:20:24
Hozzászólások száma:
21
Utolsó hozzászólás:
2026-01-30 14:58
Tapasztalat:
3
Aktivitás:
1
Népszerűség:
4
utolsó 20 hozzászólás
4IG Nyrt reszvenyesek.
2026. 01. 30. 14:58
#83672
szerintem ma fogják bekötni a dolgozói részvényeket............
4IG Nyrt reszvenyesek.
2026. 01. 27. 15:13
#83372
Én azt nem értem, amit megszerzett a dolgozóktól és saját részvény lett, miért nem került bekötésre a BÉT-en, mire várnak?
MOLly tulajok topikja
2026. 01. 24. 08:22
#394444
https://index.hu/gazdasag/2026/01/24/mol-nis-felvasarlas-szerbia-koolaj-nyersanyagpiac-olaj-nyersanyagellatas-kormany-bejelentes/
Nyugodtan éld csak bele magad.......
MOLly tulajok topikja
2026. 01. 22. 08:03
#394032
Valamelyik media utalt arra, hogy csinálnak egy közös céget és abból kapnak az arabok....., nem közvetlenül a NIS-ből
MOLly tulajok topikja
2026. 01. 19. 15:27
#393700
Az index szerint szerbia 5 %-ot kap a tortából
MOLly tulajok topikja
2026. 01. 12. 05:48
#392865
https://www.youtube.com/shorts/hCKWzBw9EZs
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 17. 08:37
#185
Na akkor próbáljuk meg ma is:
1 Porfólió lehozza a jelentést
2 jönnek a spekák
3 átböki az 1800-at
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 16. 09:14
#164
A mai napra melyik állítás igaz?
1, Portfólió lehozza a jelentést
2, jönnek a spekák
3, átböki az 1800-at
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 19:52
#157
Az első 3 esetben nem vetted ki időben...
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 19:32
#155
Ègett pizza, fagyott sör, terhes nő.....pannergy 2000?mi a közös?
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 18:48
#152
Nem pènzben, hanem hőmennyisègben amit zöld energiakènt el tid adni az új elszàmolàs szerint....
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 18:45
#151
Miskolcon beèrett a 3. Kút volt èrtelme....
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 15. 18:09
#149
Nem tom mi a gond vègre veszi valaki, nem 1500-on nem 1600-on,1780 a zàró adjàtok el,szerintem mindenki plusszban van, vagy vàrjuk ki mi lessz a vège.....
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 12. 09:18
#2386
Ez egy aranybànya nyilvàn nem engedik ki a kezükből....
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 12. 09:17
#2385
Szerintem 50%közkèz alatt meg fog vàltozni a cèg koommunikàciója pozitiv iranyban csak addig lapitanak....
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 11. 09:04
#2381
50% alatt meg jöhet az osztalék.....talán már jövőre
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 11. 08:35
#2380
Ha a cég vesz még 316 884 db részvényt a közkéz 50% lesz..... 1700-áron 538misi
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 10. 13:01
#2340
Most tudja valaki mire várunk?
PANNERGY - moderalt
2025. 10. 10. 11:51
#2336
Signalt likvidálták?.....mióta irt a portfóliónak nem hallok felőle
PannErgy célár: 2.546 Ft
2025. 10. 06. 14:22
#3
Go Panny go.....
legfrissebb topikok
Összes topik
12:51
OTP részvényesek ide!
12:48
Appeninn topik
12:46
Delta Nyrt
12:46
ORBÁN TAKARODJ !!!
12:46
Ezüst
12:43
DAX
12:42
ENEFI - THE BEST
12:39
Appeninn real
12:37
Lakás/Ingatlan árak topik
12:34
ORBÁN VIKTORT KEDVELŐK!
12:29
Humor
12:13
/ TISZA PÁRT/
12:08
NEW OPUS GLOBAL
11:23
FOTEX topik.
11:06
Orosz - Ukrán háború - trollmentes topik
10:52
NUTEX mindenkinek
10:23
Toka Club/Labanc/Laruska/Nacky/Bpali/Oldrider/Josefernando/Mcbull/Kawaszabi
10:21
Akko fórum
09:58
F.I.R.E. életmód (általánosságban)
09:49
KoronaVírus
08:25
Eurós részvények vitasarok
08:13
Rába és a láma
07:34
OROSZ-UKRÁN háború
07:32
Financial Forecasts
06:26
MOLly tulajok topikja
04:53
4IG részvény
22:13
MacroLab – Trendek, minták, töréspontok
22:09
Mtelekom
21:28
BUX index, BUX határidő, BÉT!
21:21
VERTIKAL Group Nyrt.
20:26
USA részvények vitasarok
20:25
4IG Nyrt reszvenyesek.
20:07
ERSTE NetBroker
18:19
Magyar Állampapír tulajok
17:55
idöjárás topik
17:44
Richter topik
17:20
magyarpéter és a tisza kormány
16:49
EUR/HUF
13:17
Ez is Magyarország...
13:14
Olaj és Gáz
friss hírek
További hírek
12:00
Egy város, 24 érdek: így bénítja meg Budapestet a kétszintű önkormányzatiság
11:59
Tisza-kormány: zajlik a kormányülés, Magyar Peter máris jelentkezett
11:10
Harmadfokú hőségriasztás lépett életbe Magyarországon, 109 településen van vízkorlátozás
11:00
Bevándorlás nélkül drámai módon csökkenne a lakosságszám számos EU-tagállamban
10:56
Irán amerikai célpontokat támadott amerikai légicsapásokra válaszul
10:39
Ürge-Vorsatz Diána a hőhullámról: ez az, ami tényleg hűti a településeinket
10:04
Kiderült, mikor kerül be a SpaceX a Nasdaq-ba
10:00
Azonnal betiltották az "AI-csúcsfegyvert", több súlyos ügy bukott ki, egyszerűen nem maradt más választás
09:48
Oroszország újabb Grad-csapásról számolt be - Percről percre híreink az orosz-ukrán háborúról szombaton
09:18
Hőkupola: vízkorlátozást vezettek be több Pest megyei településen
09:10
100 százalékos vámokkal fenyegeti Trump az amerikai technológiai cégeket megadóztató európai országokat
09:05
Trump nekiment korábbi nemzetbiztonsági tanácsadójának a bűnös vallomás után
09:00
Izrael elszabadult hajóágyú szerepe határozhatja meg az USA-Irán konfliktus sorsát?
08:41
Hőségriadó a hétvégére: az egészségügyi miniszter óvatosságra intette a szabadtéri rendezvények résztvevőit
08:28
Kínai és orosz katonai repülőgépek hatoltak be Dél-Korea légvédelmi azonosító zónájába
07:00
Most, hogy erős a forint, nem is kérdés, hogy az Adria a jobb választás a Balatonnal szemben?
06:00
Az EU papíron búcsút mond az orosz gáznak – a számok mást mutatnak
22:58
Az Egyesült Államok lecsapott Iránra - Véget ért a fegyvernyugvás?
22:03
A végére ismét elromlott a hangulat az amerikai tőzsdéken
21:59
Robbanás rázta meg az acélművet
Partnereink