Gaaaal

Regisztráció: 2018-11-05 14:19:44

Hozzászólások száma: 222

Utolsó hozzászólás: 2026-06-23 16:09


Tapasztalat: 4
Aktivitás: 4
Népszerűség: 4

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

174 312
2026. 05. 15. 22:03
184 689
2026. 06. 05. 22:11

utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja kedd, 16:09
jköszi a választ!
MOLly tulajok topikja hétfő, 16:09
Mikor lesz osztalék? És mennyit ad részvényeként? Választ köszi előre is.
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 20. 14:02
Miből gondolod ezt a rakétát?
MOLly tulajok topikja 2025. 04. 17. 14:05
igen, gondolkodok, 2 hét alatt sok minden történt..
MOLly tulajok topikja 2025. 04. 17. 13:19
de okos vagy..és mi van, ha gondolkodok abban, h vegyek.
MOLly tulajok topikja 2025. 04. 17. 12:56
Mol-t meddig lehet venni osztalékért?
Appeninn Holding Nyrt. 2025. 04. 17. 11:24
Ha lesz osztalék mikor fogjak kifizetni? 
MOLly tulajok topikja 2025. 04. 02. 10:23
Köszi a választ! :)
MOLly tulajok topikja 2025. 04. 02. 09:56
Mikor kerül az osztalék kifizetésre?
Appeninn real 2025. 02. 14. 15:01
Idén lesz osztalék? Az árfolyamot, ki hova várja évvégére?
Appeninn real 2024. 06. 20. 12:40
és fixen kell adnia osztalékot, vagy lehet sajat reszvény vasarlas is?
Appeninn real 2024. 06. 19. 12:47
itt mikor lesz osztalék lehet tudni? 
Appeninn real 2023. 08. 11. 14:45
nekem célár 800-1000 ig
Appeninn real 2023. 08. 11. 10:04
itt valami készülődik..kezd izgalmas lenni
MOLly tulajok topikja 2023. 04. 17. 16:28
meddig lehet vennni osztalékért ...amúgy hol van leírva?
MOLly tulajok topikja 2023. 04. 17. 16:21
Molt meddig lehet vennni osztalékért és mennyi lesz lehet tudni?
MOLly tulajok topikja 2023. 02. 13. 11:22
Azt tudja valaki mennyi lesz idei osztalék és mikor? 
PANNERGY 2022. 11. 18. 09:54
2500 ig nincs megállás!!
PANNERGY 2022. 08. 17. 10:46
Az új Masterplast :)

friss hírek További hírek