Topiknyitó: Toka 2024. 03. 05. 13:01

Toka Club/Geri-inv  

Üdvözlet a Toka Club-ban.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Toka ma, 08:44
Előzmény: #5169  GERI-inv
#5170
Gratulálok a kitüntetéshez, elismeréshez!
GERI-inv
GERI-inv ma, 08:28
Előzmény: #5167  Toka
#5169
Köszönöm a megtiszteltetést 
Toka ma, 07:52
#5168
Izrael csapást mért Bejrútra szerda hajnalban.
Toka ma, 07:23
#5167
A Toka Club, szeptemberi tevékenységéért, erőfeszítéseíért Geri-inv-nek Lelkes Rajongó kitüntető címet adományoz.A tisztelet jeléül és munkàja elismeréséül Október hónapra a topic neve Toka  Club/Geri-inv-re változik.Munkádért hálásak vagyunk s nagyon köszönjük!
GERI-inv
GERI-inv ma, 07:03
#5166
Napi előrejelzés:
Hang Seng +6%
Múltkor szóltam nektek Kína a tuti :)
Nikkei225 -1,76%
Ebéd szünet után sem jött meg a kedve a japánoknak.
USA futures:
S&P 500 Mini:-0,15%
Dow J: -0,23%
NASDAQ F:-018%
Gold:-0,54%
Olaj:+ 1,69%
Meglehetősen furcsa napot zárhatunk, ha az izraeli konfliktus fokozódik… szerintem most inkább nyugodnak, majd a kedélyek… hétvégére zárni a tőkeáttétes certiket, főleg a longot, mert ha konfrontáció lesz, akkor down…ez igazából a bluekra igaz.
Mai nap talán a vásárlásról fog szólni, egy két papír ami meg lesz csapva jó lehet! Vigyázzatok az értékes papírjaitokra, ne legyetek remegős usákok…
USD erősödése megállt, ami jó hír nekünk! 
Vételi ajánlás: civita, de az mindig!
                           Autowallis most kicsit korrigált esetleges beszállót lehet nézni.
Toka ma, 06:35
#5165
Jó reggelt, köszöntöm a kedves forumozókat.Mai adásunkat megkezdjük!
Manufacere
Manufacere kedd, 22:38
Előzmény: #5162  GERI-inv
#5164
Otp-nél szokásához híven várok egy kisebb korrekciót november végéig, aztán onnan január közepéig-végéig emelkedést. Annak ellenére, hogy általában szokott otp-m lenni, idén januárban volt utoljára. Sokkal nagyobb potenciált láttam a kisebb papírokban amik bőven jobb eredményt hoztak. Appban Deltában mbhjban voltak nagy köreim, plusz rengetek kis köröm pár másik kisebb papírban. A bluek kb. felét nem tudták volna hozni. Még bízom az appban és az Akkoban mert a portfólióm 60%- a részvény portfoliom 90%-a ebben a kettő papírban van. 
GERI-inv
GERI-inv kedd, 22:14
Előzmény: #5161  Toka
#5162
Csányi kibulizott mégegy srv-t az idei évre már megy… onnan volt a kilövés, hogy beindította.. 
Toka kedd, 22:09
Előzmény: #5160  GERI-inv
#5161
Hát igen, azok a cégek amiket csak az srv tartott egy szűk sávban, azok srv elmaradása esetén esnek, van amelyik 100 forintokat van amelyik 1-2 forintot.Egy ideig türelmesek az emberek, aztán vki megunja...majd megindul a csorda, menteni a menthetőt..
GERI-inv
GERI-inv kedd, 21:49
#5160
https://www.vg.hu/penz-es-tokepiac/2024/10/otp-osztalekeso-es-30-szazalek-feletti-rali-johet
Sokat esett mostanában srv nem mentette meg jön a sajtó trükk :)
GERI-inv
GERI-inv kedd, 21:39
Előzmény: #5156  Nacky
#5159
Jó helyen vagy! Figyeld Toka mester mit vakerál meg én is! Mi főleg BÉT specifikusak vagyunk, nemzetközi felelős én vagyok, nézem a nagy híreket mi hat ránk mi nem…  főleg az indexeket követem meg a nagy gazdasági eseményeket. USA-t nem szeretem, mert túl nagy a volatilitás az USA piacokon… sokat lehet gyorsan nyerni és bukni… oda éjszakázni kell. Náluk más a piac felépítése is, mint a xetra rendszerű európai. Én véleményem szerint meglehetősen túl is van pumpálva minden részvény USA-ban és vallom csodák nincsenek.
Ha kötök külföldet az Börse Hamburg és Weiner Börse… de 90% BÉT.
Nacky kedd, 21:36
Előzmény: #5153  GERI-inv
#5158
Szerencsés vagy ,nekünk most teraszunk sincs, januárban majdnem le éget a ház 😄 azóta megy a felújítás én csak igy este  tudom törni a fejem 
GERI-inv
GERI-inv kedd, 21:31
Előzmény: #5152  Nacky
#5157
Nem usazok, nézem azért látok egy bitang speka felrántást benne…ennyi, tapasztalat, amit egyszer megrántanak és ottmarad az sose jó… senki nem akarja kiolvasztani őket. Most oszlatták 10 fele a részvényeiket… gondolom ez indította be a felrántást. :)
Nacky kedd, 21:26
Előzmény: #5151  GERI-inv
#5156
én még nagyon kezdő vagyok  kb fél éve kezdtem , vertikál ,mol, shoper park , alteo , usa építőipari etf  , Richtech Robotics 
Toka kedd, 21:25
Előzmény: #5126  Labanc
#5155
OKtóberig megtalálják a potenciális partnert, és még idén szeretnék végrehajtani a tőkebevonást, december 31-ig.
GERI-inv
GERI-inv kedd, 21:22
Előzmény: #5150  Nacky
#5153
Lófarok este nincs spekázás, pipázás van… kint ülök a teraszon azt hittem felgyújtottam valamit, egy balfék már elkezdett valamivel füstölni… jön a hideg az elmúlt években néphagyomány lett… 
Nacky kedd, 21:21
Előzmény: #5149  GERI-inv
#5152
 smci érdemes most venni szerinted ?
GERI-inv
GERI-inv kedd, 21:19
Előzmény: #5148  Nacky
#5151
Most miben utazol?
Nacky kedd, 21:19
Előzmény: #5147  GERI-inv
#5150
nyomod a buy t 😁
Nacky kedd, 21:16
Előzmény: #5123  Labanc
#5148
Én három hete eladtam, amig nem lesz komoly befektető nem veszem vissza . beszélgetem több tüzépes fickóval azt mondták hogy ök már nem is rendelnek  mastert mert mindenki az olcsó románt meg szlovákot keresi .
GERI-inv
GERI-inv kedd, 21:13
Előzmény: #5146  Nacky
#5147
Ne viccelj, muszáj :)
Nacky kedd, 20:51
Előzmény: #5133  GERI-inv
#5146
nagy levegőt , és nyomod   🤣🤣🤣
Toka kedd, 20:48
Előzmény: #5144  Toka
#5145
Igen, jó fundás, nem is értem miert van ilyen méltatlan áron.
Toka kedd, 20:46
Előzmény: #5142  mcbull
#5144
Északi Nyilak hadművelet szárazföldi komponense zajlik, A célpontok kozvetlenul az izraeli határ mellett vannak Del Libanonban.Haifa nagyon kozel van, sokat jartam ott.Ez a hezbollha folyamatos fenyegetést jelentett az ott élő közössègre.Nem gondolom, hogy pár nap alatt vége lenne, inkább ciklikus lesz.Alacsonyabb és magasabb intenzitásu muveletekre kerül sor.
GERI-inv
GERI-inv kedd, 20:42
Előzmény: #5141  Toka
#5143
Nem baj a fél kelet Európában nyitott már kereskedést és nem csak a bmw-ben utazik… 
Van byd minden van!
Azért raktam anno bele pénzt :)
Bmw most össze-vissza beszél beszakad a bmw árfolyama a hülye magyar eladja a Wallist… Németországban nem egy nagy szám egy BMW egy kis közepes ember is simán vesz 1est 3ast… nálunk a pénzesek veszik.
Meg az alkatrész forgalmazásban fő importőrök… szerencsére nincs utángyártott alkatrész csomó dologból és igen a behozott bmw-ék átlag életkora 10 év fölött van és ott beszarik a technika…
mcbull kedd, 20:07
Előzmény: #5137  Toka
#5142
Sohasem lesz vége? 
Maximum piac mozgásokat generálják a háborúk, pár nap és mindenki lenyugszik!
Toka kedd, 19:56
Előzmény: #5140  Toka
#5141
..s walliist termeszetesen, az nagyon alulertékelt.

Topik gazda

Toka
3 4 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek