Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 02. 21. 10:13

PANNONPLAST TOPIC  

Sziasztok!



Miért érdemes Pannonplastot venni?



VÉGRE NYERESÉG: A Pannonplast Nyrt. a 2006-os évet 1,138 milliárd forint nettó nyereséggel zárta, szemben az egy évvel korábbi 253 millió forint veszteséggel.



NYERESÉG!!!! Az egy részvényre jutó nyereség (EPS) a 2006. évi gazdálkodás alapján 300,2 forint, míg egy évvel korábban egy részvényre 60,1 forint veszteség jutott.



SAJÁT RÉSZVÉNY VÁSÁRLÁSOK: Saját részvény vásárlások 18 hónapos időintervallumban. (Közgyűlési határozat: 2006. április 8.)



CSÖKKENŐ HITELÁLLOMÁNY: A társaságcsoport összes hitelállománya 1,498 milliárd forinttal 4,211 milliárd forintra mérséklődött, míg a nettó adósság 2,522 milliárd forintot tett ki az időszak végén.



MENEDZSMENT: A Pannonplast gyorsjelentésben megerősítette, hogy a menedzsment fenntartja azt, amit 2006 augusztusában közölt: az egy részvényre jutó becsült vagyon részvényenként 4500-4700 forint.



És ehhez jön még a piaci pletyka:



BUX KOSÁR: Bekerül(het) a Pannonplast a BUX-kosárba.



Szóval engem ezek meggyőztek.



Az 5000 Ft-os árfolyam könnyen elérhető.



Senkit nem kívánok vásárlásra buzdítani, mindenki döntsön belátása szerint.



Én most ebben látok komoly potenciát.



Természetesen pozícióból beszélek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 18:10
Előzmény: #919  Törölt felhasználó
#920
ha elvárod a tiszteletet talán viszont is illendő lenne, vagy nem tudom miért várod, hogy Téged tiszteljenek így. Tudod, van egy mondás: " mindig úgy beszéljel azzal, akivel beszélgetsz, hogy sosem tudhatod kivel állsz szemben" Szerintem egy kicsit gondolkozz el azon kivel hogy beszélsz.
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 17:41
Előzmény: #914  Törölt felhasználó
#919
van olyan, hogy félszavakból is megértik egymást (ha ez negatív viszony is). Tudom Neked ez más magas lesz, DLPH.
De hiába csűröd csavadod vagy bárminek elmondasz és hülyének nézed az embereket, sajnos, a tények engem igazolnak. Aki érdekes, tudja. Úgyhogy, helyedbe, erősen befognám a számat. Hidd el, én vagyok az erősebb, bocs -:) Pedig nem értettem egyet, hogy a Portfólió kizárt, mert látszat intézkedés, hát nem igazam lett.....
Akkor megyek is számolni, egyelőre magamnak. Kiszámoltad már DLPH?! (persze szeninlis vagy, de ha nem emlékszel nézd meg, amit írtam anno): Tudom Neked bötűről bötűre végig kell olvasni KÉTSZER.... Az öregedéssel együtt jár, nem mindenkinél, szóval tisztelet a kivételnek....
exmnbs1 2007. 09. 30. 17:10
Előzmény: #904  Törölt felhasználó
#918
koi a kombinatorikus robbanással leírható gyárszám tervek vonzák geniseket;))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 17:02
Előzmény: #916  Törölt felhasználó
#917
most tenyleg nem tudom mi folyik itt?

Ha vitatkozni akarok miert nem mentek egy vita forumba?
En nagyon orulnek neki, ha mindenki megosztana a megerzeseit, otleteit meg hasonlo de itt csak a PPlast temaban.

Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 16:57
Előzmény: #915  Törölt felhasználó
#916
Maris, az ukran fiukat kifizetted?
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 16:54
Előzmény: #913  Törölt felhasználó
#915
... eső után köpönyeg....
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 16:53
Előzmény: #912  Törölt felhasználó
#914
Hagyd. Időpocsékolás.Állítja,2-3 szó eljutott az agyáig.Ha ez a baleset előfodul, mindíg ez van.....
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 16:52
Előzmény: #912  Törölt felhasználó
#913
mary_m örülj neki, hogy Te ilyen csúcs nő vagy... Nekem is minden tiszteletem a Tied. Viszont a tény az tény, hiába, hogy Neked (úgy vélem) érzelmi kötődésed van DLPH ÚRIEMBERREL. Téyn: a Genesis-t és mindket lehordott, utána visszakullogott, a PP-nél eddig egy szava sem volt, most kezd OKOSKODNI! Mikor már eső előtt köpönyeg. Úgyhogy magyarázhatsz nekem. Nyugodtan hülyítheted magad. Veled persze úriember, mert Te nem álltál ki vmi melett, amit ő ellenzett, és RÁADÁSUL MERT IGAZAD lennni. Hát ez megbocsáthatatlan egy nőtől. Könnyű úgy ÚRIEMBERNEK LENNI, ha NINCS TÉT. Csak ez a szó nem azt jelenti. Mellesleg sajnállak, hogy ezek szerint TE nem találkoztál úriemberekkel. Szerencsére, én el voltam kényeztetve! És nekem Te szabd meg hogy drágám DPHL-emnek szólítom, majd ha a női szolidaritás nevében azt kéed ki a lovagodtól, hogy legfeljebb téged nevezzen libának. Arról nem beszélve, hogy 19 éves koromtól 3 évig amerikai, német, francia, ausztrál és osztrák finance mgr-ekkel voltam "összezárva"... a reginális igazgató asszisztenseként, úgyhogy csak ennyit, hogy ki a kezdő! Márcsak a Synergon fórumon kezdjen okoskodni, az lesz a viccek netovábbja. Jelentem 98-ban csináltam a SZabadalmi Hivatalos projektet a Synergonnal Montánával kis hülye libaként ....
Üdv, Kinga
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 16:40
Előzmény: #909  Törölt felhasználó
#912
"Az meg még undorítóbb, hogy kihasznűlod, hogy nő vagyok, a férfi világban, és kihasználod, hogy egy nő minden mozulata félremagyarázhatóóóó, ha meg nem nőiesen viselkedik, akkor ........ pláne."

Tiszteli a nőket. Ha Téged pont nem, akkor magadban keresd a hibát! Nem a nőkkel van baja, legfeljebb egy-két egyeddel.
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 16:38
Előzmény: #909  Törölt felhasználó
#911
"Mellesleg, hogy ki kinek teszi a szépet, az kérdés, drágám -:)))" Neked ő nem a drágád! Ehhez tartsd magad!
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 16:10
#910
Itt a stratégia és az üzletmenet már rég kivolt találva évekkel ezelőttről.Akinek volt infója az már 1500-2000ft-ról gyüjtögeti.Itt egy a lényeg ,hogy aki talán később is vett tartania kell.Ez egy gyorsvonat rajta kell lenni,mert ha kiszálsz nem tudsz visszaszállni.
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 15:54
Előzmény: #908  Törölt felhasználó
#909
DLPH, kuss! Számomra minden szavad dícséret. Mellesleg, hogy ki kinek teszi a szépet, az kérdés, drágám -:))) Mégmindig jobb, ha valaki rasszista, mint hülye, drága. Másrész felfuvalkodottsági versenyben legyőzhetetlen vagy -:)))) Azt, meg honnan tudod, hogy ki mennyit rak mibe, Te okoskodó f... Az, hogy kedves vagyok semmit nem jelent, mindenkivel az vagyok, aki ezt váltja ki belőlem. De azt, hogy Te hogy nyaltál a Sorosnak a devizajáték alatt, háááát .... kicsit undorítóbb volt bárminél... Velem ne kezd Apám, nincs esélyed.. Az meg még undorítóbb, hogy kihasznűlod, hogy nő vagyok, a férfi világban, és kihasználod, hogy egy nő minden mozulata félremagyarázhatóóóó, ha meg nem nőiesen viselkedik, akkor ........ pláne. Kis mocsok!!!! Minden cselekedeted alátámasztja! Mellesleg BB nem rasszista. Egyébként teljesen mindegy, hogy a Merc mit csinál, csak mivel mindketten ott voltunk megosztottuk a témát. De, ha nincs akkor xyz csinálja..... Egyébként a hülyeségeidet nem olvasom el, csak rápillantottam és 2-3 szó eljutott, sajnos, az agyamig! Ez többet nem fordul elő -:))))
Tsók, szép napot!
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 15:38
Előzmény: #907  Törölt felhasználó
#908
btw 5ödölésig én 99%ban felfelé várom, nemtudom mért de ahogy látom ha egy papírt MOon "5-10"nek az vmiért konstans mód felfele hajtja az árfolyamot.
Nemtudom mért de ígyvan és a trendre kell figyelni felülni. (és már lassan nem is érdekel a dolog miértje, tiszta TA.)
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 15:32
Előzmény: #906  Törölt felhasználó
#907
Leirom az eddigi megfigyeléseimet:
PPlast egy "karbantartott papír" azaz eddig/jellemzően jól láthatóan nem hagyták, hogy vki boríston vagy kitépje.

Ezen felül rendszeres, hogy kemény "stop teszt van". Napelején/közepén leverik 2-3%al aztán aki megremegett, szűk stoppot rakott az bukta.

A forgalom jellemzően változó, van, hogy "csak" napi 150-200misi a forgalom és van, hogy napi 1-1.5milliárd cserél gazdát. (Ilyen volt pl elöző hét amikor Erste meg még pár nagybüfi bevásárolt és PPlast a 3-4helyen vol nap végén rendszeresen.)

Holnapra tippem nincs de én nem számítok limites elszállásra, ellenben egy 10K bőven bentvan a papírban, a terv jó a menedzsment jó, nemlepne meg ha megyőztek volna még pár nagybüfit a HVén.
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 13:48
Előzmény: #905  Törölt felhasználó
#906
persze!
holnap rögtön 30K lesz!
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 13:43
Előzmény: #904  Törölt felhasználó
#905
lehet, hogy holnap kiakasztják up 15%.
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 13:31
Előzmény: #903  Törölt felhasználó
#904
nahát milyen sok genesis es feltünt már itt a topikban!
pedig mikor bellinkeltem nekik csak néztek rám,meg jópofiztak! :)
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 13:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#903
link
jer
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 12:58
Törölt hozzászólás
#902
Törölt felhasználó 2007. 09. 30. 12:57
Törölt hozzászólás
#901

Topik gazda

drkumalo
5 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek