Topiknyitó: Törölt felhasználó 2009. 10. 25. 20:08

outsider  

egy totylik mindenről.

elmegyógy és intézeti beutaló előny!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 19:02
Előzmény: #4819  bestiland
#4820
Bandy sütött nekem palancsintát:
link

:))

Virágom, kislyányod örült Mikinek?
bestiland 2009. 12. 06. 18:55
Előzmény: #4818  Törölt felhasználó
#4819
:DDD
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 18:52
Előzmény: #4817  bestiland
#4818
Jó estét!
Véletlen az otp topikba írtam.:))
De ide is berakom:
link
bestiland 2009. 12. 06. 17:56
Előzmény: #4788  Törölt felhasználó
#4817
Szép estét!

Virág úr, nem értem milyen hirdetésről beszél. Egyébként nem rendelkezem ilyen pépörökkel. Azt viszont sajnálom, hogy mégsem vettem egy kis genit a hét elején. :)
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 16:51
Előzmény: #4815  Törölt felhasználó
#4816
ennyi potenciális szeretőt nem lehet eltartani ... tönkre fogja vágni az országot az tuti

a kinaiak ebbe fognak beledögleni , és nem a dollárbilliárdjaikba belefulladni ..
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 16:36
Előzmény: #4814  Törölt felhasználó
#4815
OK
Küldök arra valakit de nagy kerülő! fehér alapon fekete csíkok az trend.Én csak tudom.
De jó abból is hozok egy raklappal!

link
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 16:29
Előzmény: #4813  Törölt felhasználó
#4814
útközben ugorj át légyszí lyonba , nézd mán meg hogy lehet e kapni 38 -os magasszárú adidas t.cipőt a lányomnak mert megöl ..

köszi
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 15:58
Előzmény: #4812  Törölt felhasználó
#4813
Leléptem Milanoba a return géppel érkezek addig is ...
link
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 14:57
Előzmény: #4810  Törölt felhasználó
#4812
Na mi történt?
Mi a baj?
Karesz meccse bunda volt az a gyerek nem így üt.
Bármikor lecsaphatta volna a fejét , de a pénz beszél . Komoly ütőerő! Ez csak vicc volt.

:)

Spnek lassan döntenie kell ,az teljesen szűk a bow is meg már az maci CD is fura meg amúgy is pattanni fog ! Szépen tömören : zuhé

nyuszika 2009. 12. 06. 14:32
Előzmény: #4809  Törölt felhasználó
#4811
Így is fel lehet fogni. Én is tőzsdézek, így keveredtem ide. Bánom. Az utolsó alkalom volt.
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 14:31
Előzmény: #4807  nyuszika
#4810
nyugodtan folytassa nyuszika.
én ismertem a történetet, de nyílván vannak akik nem, és Őket érdekli.
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 12:10
Előzmény: #4808  Törölt felhasználó
#4809
nyuszika ..

a pf-n tőzsdéznek forexszelnek az emberek vagyis, néha tök ellentmondásos realítást kell tekintetbe venniük és arra bizony a pénzüket felrakni/kockáztatni . A legnagyobb igyekezetükkel azon vannak, hogy az érzelmeiket elnyomják , úgy szemléljék a piacot szinte a nap minden órájába/percébe . Mivel ezt nap mint nap teszik , egy bizonyos idő múlva - ha akarják , ha nem - életelemük lesz a minél sajátmaguk tisztábban látása , látásmódja ..

ez bizony kihat szinte mindenre .. belopódzik az életük majd minden területére /öntudatlanul ..

hogy ez jó e vagy sem , azt nem tudhatja, nem tudhatjuk .

de azt biztos.. aki bármilyen szintű trader , az mindent szűrni fog , és azt a mindent is szűrni fogja : mi hasznos ? mi nem hasznos .

az emberi élet a döntések sorozatán megy keresztül, mig meg nem halunk .

és bizony sokan már nem fogadják el automatice azt amit kinálnak nekik az írások , kommentárok , hírek és bármi amit "szűrni" lehet .. hiszen meg kell /kellett tanulnia a pénzén , mint áldozatán keresztül , hogy nem mind arany ami fénylik ..

azt gondolom , hogy összefoglalóan a tőzsdézés egy más gondolkodású embert kiván akkor , ha nyereségesen akar működni .

és ki nem akar itt nyereséges lenni ?

így függ össze kis muk és warren büfé
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 11:54
Előzmény: #4807  nyuszika
#4808
a kis muk története hasonló ..
nemecsek ernő története még ennél is ...
de a kis gyufaárus lányé sem kutya ..

a szegény lelki sérültből hogy lesz egyetemi docens , és a világ egyik legjobb lelkű embere (?) ..
meg hogy javítja öntudatlanul azt , aki foglalkozott/foglalkozik vele ..

aki tanul az jó is ...

hm ...

****

akik genetikusan nem tud produkálni / kevesebb vagy lassúbb neuron stb/ annak nem lehet ilyen története sőt ! ..

sajna a világ nincs túl azon a nézeten :

az erősebb kutya ...

-nos ezt átformálódóban van :

aki tanul az ......

de csak azért , mert most már a piacnak az "erőn" "ügyességen" kivül ezekre az emberekre van szükségük ..

Dr. hányatott életű, de jól vizsgázó néhai srác valószínű , hogy most valami tesco igazgató tanácsában résztvevő , és valami vállalat cég egyik vezető feje lett, vagy éppen ő a legnagyobb kizsákmányoló egy gyémánt bánya vezetője /persze hátul . és vili hogy közvetve

de abban viszont biztos vagyok , hogy nem buddha szerzetes lett .. vagy teréz anya

de lehetett/lehet akár hasfelmetsző jack is , hiszen tudjuk róla, hogy művelt okos ember volt ...

ezért aztán ölelgeti csókolgatja mind a mai napig iskolája tanárnőjét , aki és egymásnak bárorítást és jellemformálóan - magasabb szintre jutottak . / gondolják ..

az ilyen cuccok nekem sosem voltak kerekek, illetve meginditották mindig az agyamat ...

persze lehet lebegni tőle 2 cm-rel a föld fölött .. arra nagyon jó - mint a titanic című nyáltól

mit akar mondani nekem ez a történet ?
nyuszika 2009. 12. 06. 09:36
Előzmény: #4806  Törölt felhasználó
#4807
Nem tud mindenki angolul. Vagy igen? Ha van igény, tovább fordítom.
Törölt felhasználó 2009. 12. 06. 09:22
Előzmény: #4805  nyuszika
#4806
Ebbe azért olvass bele: link
nyuszika 2009. 12. 06. 08:28
Előzmény: #4802  Törölt felhasználó
#4805
Mrs. Thompson különös figyelmet szentelt Teddynek. Ahogy dolgozott vele, Teddy elméje mintha életre kelt volna. Minél több bátorítást kapott,annál gyorsabban reagált. É v végére Teddy az osztály élére került, és hazugsága ellenére, hogy minden gyermeket egyformán szeret, Teddy legkedvesebb diákja lett. Egy évvel később egy üzenetet talált Teddytől, amit az ajtó alatt csúsztatott be. Az állt benne, hogy ő volt élete legjobb tanítója. Hat év telt el, amikor egy újabb üzenetet kapott Teddytől. Azt írta, hogy befejezte a középiskolát, az osztályában harmadik volt az élen, és Mrs. Thompson még mindig a legjobb tanítója. Négy évvel később egy újabb üzenet érkezett, amiben azt mondta el, hogy bár voltak nehéz időszakok, kitartott tanulmányai mellett, és hamarosan egyetemi diplomát szerez, legmagasabb kitüntetéssel. Biztosította Mrs. Thompsont, hogy még mindig a legjobb és legkedvesebb tanára, aki valaha is volt. Még négy év telt el, és újra levél érkezett Teddytől. Ebben elmondta, hogy miután megszerezte diplomáját, elhatározta, hogy tovább tanul. Hozzátette, hogy még mindig a legjobb és legkedvesebb tanára, aki valaha is volt. Ez alatt a levél alatt az aláírás hosszabb volt: Dr. Theodore F. Stoddard.
Jussi
Jussi 2009. 12. 06. 00:04
Előzmény: #4801  Törölt felhasználó
#4804
Oké,kössz!:-)
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 23:56
Előzmény: #4802  Törölt felhasználó
#4803
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 23:54
Előzmény: #4801  Törölt felhasználó
#4802
igaz!

részemről éccaka!))
Törölt felhasználó 2009. 12. 05. 23:52
Előzmény: #4799  Jussi
#4801
Szia jussi! Én tudom miről beszél!....Dehogy tudja!.....dehogy nem! Ezvolt avicc!Nincs más megoldás a kutyaharapást szőrével kell megoldani.
Az alkoholt a máj bontja és közben acetaldehid keletkezik ami a rossz közérzetet okozza.ezt az alkohol tudja semledesiteni. "idd magad józanra egy jéghideg sörrel! nem tudok jobbat,ezt viszont szivből adom,mint kipróbált tanácsot

Topik gazda

LaFleur
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek