Topiknyitó: Törölt felhasználó 2020. 11. 18. 09:26

OPUS GLOBAL NEW  

Itt szabadon meg lehet írni, hogy mi a baj a papírral.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 18:11
#100
Sajnos ma is elmaradt a megváltás, de az öntőpajtik ismét jól jártak. "Eredmény": +0.00%
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 16:29
Előzmény: #98  Törölt felhasználó
#99
Ha meg a John Lennon által is megénekelt "instant karma" fogalmát vesszük, akkor egészen jó vagyok a kifejezéssel: 
 
https://giphy.com/gifs/afv-funny-fail-lol-3o7rc0N1lGLO9dUAz6
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 16:10
Előzmény: #97  dervis
#98
Rendben, tehát újra: szinte már komikus, hogy mennyire fátum-szerűen működik ez a jelenség az említett nickél. Azt a másik kifejezést a "fátum" szinonimájaként alkalmaztam abban a hsz-emben, lehet hogy eszmetörténetileg nem éppen korrekt módon, ezt elismerem. Kösz, hogy jelezted.
dervis
dervis 2020. 11. 19. 15:35
Előzmény: #88  Törölt felhasználó
#97
"Karmikus."
Ha tényleg ezt akartad írni, akkor nem hiszem, hogy tisztában vagy a szó  jelentésével. Talán komikust, nem?
zelcsi 2020. 11. 19. 14:00
Előzmény: #95  BUXopoly
#96
Köszi
BUXopoly
BUXopoly 2020. 11. 19. 13:56
Előzmény: #94  zelcsi
#95
KKR és NagyKopé is leírta. Este kikeresem.
zelcsi 2020. 11. 19. 13:54
Előzmény: #93  BUXopoly
#94
Bocsi nem irnád le akkor mégegyszer,  mert én ssztem elolvasom az osszes bejegyzést,  de erre nem emlekszem. És kkr is azt irta,  hogy már o is beírta,  de azzal sem találkoztam.  Ha nem nagy fáradság,  megköszönöm. 
BUXopoly
BUXopoly 2020. 11. 19. 13:50
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#93
a rendes NEW-ban én is és más is megírta. Keresd vissza, kb két hete kérdezted ha jól emlékszem.
Sőt akkor még beraktam a saját tőke csökkenésének jogi hátterét is bemásolva.
.
Nyitott kérdés csak részetekről van, amire nincs válasz :-) 
Egyébiránt leírtam, azt is - bár ugye biztosan tudod - hogy a Soros tréfának jó max, és azt is leírtam sokszor, hogy túl sokat tulajdonítotok a fórum hatásának. Pedig ismerek olyan tőzsdei céget, akinek a vezére olvassa a saját cége forumát, egy hónapja voltam nála. 
.
Sokakra viszont károsan hat a folyamatos szidalmazás, és sosem fog kiderülni, hogy mindezt miért csináljátok (papír nélkül, érdek nélkül). Igazi fekete öves teréz anyák vagytok :-)))))))))))
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 13:45
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
A cég mindent egybevéve veszteségesen működik. Ezt egy darabig lehet kozmetikázni ebitda-trükkökkel - lásd lentebb a bubu által bemásolt félkövér írást - de aztán következik a saját tőkébe harapás (bocs a képszerű hasonlatért). A fenyegető veszélyek itt már egyre nyilvánvalóbbak.
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 13:36
#91
tudod Buxo, annyira sejtettem, hogy megint nem fogsz válaszolni (#74-re).    pedig lehet, hogy inkább emiatt (tőkevesztés) tart itt az árfolyam,  és nem a Soros meg a lebeszélők meg a mittomén kik miatt ;)
morricone 2020. 11. 19. 13:28
Előzmény: #87  BUXopoly
#90
Ki tudom!!! Mert 2017 -ben 200 -on lett tartva másfél hónapig,aztán ellett engedve bizonyos okok miatt ott voltam!!!
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 13:20
Előzmény: #86  BUXopoly
#89
"..Viszont azt még mindig nem tudom, hogy miért foglalkozol egy olyan papírral amihez nincs közöd, nem érdeked. Ezt a kérdést kerülöd.."
 
Már leírtam. Ez a cég Magyarország összes jelenlegi nagy köz-hazugságát magában egyesíti. Ez a papír tulajdonképpen a Nagy Magyar Polip szeme. Ha egy nagy polip támadja meg a hajótöröttet a tengeren, akkor vagy egyenként levagdossa a csápjait - ami nem lesz egyszerű - vagy kitépi a szemét. Utóbbihoz nagy bátorság kell. Azt kívánom, hogy az ország képes legyen egyszer legyőzni a testére tapadt Polipot. 
A küzdelem már zajlik.
Remélem érthető voltam a te kényes ízlésű felfogóképességed számára is.
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 13:04
#88
A legmurisabb ez a feel-re hajazó "tozsdecapalit" nevű nick az évek óta küldözgetett bárgyú rakétajeleivel. Tökmindegy hogy mikor ír, mert bármilyen, éppen folyamatban lévő mikroemelkedést azonnal esésbe fordít. Karmikus.
BUXopoly
BUXopoly 2020. 11. 19. 12:55
Előzmény: #84  morricone
#87
Pontosan ezt írtam: "Neki kellene szaladni ma a 225-230-nak. Szép sunyiba emelkedni a jelentésig, majd látványosan a Titász bejelentésig" 
.
Egyébként mely rész a hazugság? 10.30 óta átlagosan kereskedési naponként (13nap) 1,5Ft-ot emelkedett a papír. 
.
De írtam ilyet is ma: "Talány, Delta is ment 15%-ot egy hónap alatt, Nutex 30%-ot, 4IG is hónap eleje óta majdnem 20%-ot. Nem tudom mi lesz ebből."
.
A semmire sem fog megindulni - az nem félrevezetés? Te ezt biztosan ki tudod jelenteni?
BUXopoly
BUXopoly 2020. 11. 19. 12:48
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#86
Értem, ÉN NEM írhatom le a véleményem, és azt, hogy mit gondolok, de TE IGEN. Logikus...
.
.
Olyat keress amiben bárkit bíztatok, hogy most vedd, most akciós, most ilyen, most olyan. Leírom mindig, hogy NEM TUDOM MI LESZ,  valamint az én, és a bízom = E/1...
Én itt már nem adom -- Kontra -- Megy 100 alá
Egyszer fordulni kell --- Kontra -- 70-re várod
400 felett volna a helye --- Kontra -- Kivezetés, csőd
Bízom a papírban --- Kontra --- Nem bízom benne
Nem tudod bizonyítani sem Te, sem Én, hogy kinek lesz igaza, és mi fog történni. Így mind a ketten káros egyének vagyunk a másik vélemény számára. Miközben CSAK a saját gondolatainkat osztjuk meg. Én ezt teszem úgy, hogy van részvényem, Te teszed úgy hogy nincs részvényed. Viszont azt még mindig nem tudom, hogy miért foglalkozol egy olyan papírral amihez nincs közöd, nem érdeked. Ezt a kérdést kerülöd.
.
Vannak olyanok tény, akik nyomják a most kell venni dumát, de az nem én vagyok. 
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 12:27
Előzmény: #82  BUXopoly
#85
Az utolsó 20 hsz-edbe is jutott egy igazi gyöngyszem: 
 
"..Kérdezte tegnap a gyerek, hogy Apa te mit kérsz a jézuskától, mert rajzolt "neki" éppen. Mondtam, hogy OPUS400. Nem tudta mi így rárajzolta egy űrhajó oldalára. Postázva jézuskának.."
morricone 2020. 11. 19. 12:25
Előzmény: #82  BUXopoly
#84
Csak jokat irsz róla,ma is olvasd vissza a sajátod ,,lassan megyünk pár forinttal minden nap amig be nem jelentik,a titászt aztán megindul ,,ilyeneket irsz ami hazugság,félrevezető...semmire sem fog megindulni még ha lölö találná fel a vakcinát akkor is esne. Ez a papir nem azért lett létrehozva!!!!
Törölt felhasználó 2020. 11. 19. 12:19
Előzmény: #82  BUXopoly
#83
"én itt már nem adom"
"egyszer fordulnia kell"
"400 felett volna a helye"
"bízom a papírban, mást nem tehetek"
...
és a fentiek sok-sok-sok egyéb változata több tucat féle kiszerelésben. 
Eltévesztetted a topikot, ez nem az.
BUXopoly
BUXopoly 2020. 11. 19. 12:12
Előzmény: #78  morricone
#82
Mutasd a biztatásaim kérlek, Ti itt annyira okosak vagytok... Mi a f@szért foglalkoztok ezzel a papírral? 
resone
resone 2020. 11. 19. 11:59
Előzmény: #79  -bubu-
#81
nesze semmi, fogd meg jól!

Topik gazda

waddah-attar
waddah-attar
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek