Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 14:03

OPIMUS  



Kizárólag Opimus részvénnyel rendelkező vagy annak vételén gondolkodó kultúrált személyeskedéstől mentes kisbefektetők részére.



Sok sikert kívánok az Opimus részvényeseinek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 23:25
Előzmény: #1912  Miguel
#1920
Mi a bajod, kifejted?
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 23:18
Előzmény: #1917  watson
#1919
semmi gond, mondjad a magadét, én is mondom a magamét.. :) hiába nyomjátok lejjebb az árat, mennyiséget nem kaptok. Egy Dácia árára vagytok büszkék? Ennyit sikerült ma összehozni? Nagyon gyenge a kirázó dumátok. :)

"a Magyar Nemzeti Bank
Kibocsátói Engedélyezési és Jogérvényesítési Főosztálya 2014. április 2-án kelt H-KEIII-
294/2014. számú határozatával jóváhagyta."
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 23:14
Előzmény: #1915  Törölt felhasználó
#1918
KÖZEL EGY ÉVIG VIZSGÁLÓDOTT A BÉT/MNB, mielőtt az OPIMUS-t bevezették. Ilyenre kevés példa volt. Ha ezt elvágják, akkor ők hibáztak hatalmasat, és le is mondhatnak mind...

idézet a tőzsdére engedés kapcsán kiadott lent linkelt határozatból:

"2013. április 29-én elhatározott zártkörű
alaptőke-emelése során újonnan kibocsátott 224.143.562 db, a korábbiakban kibocsátott
HU0000110226 ISIN-azonosítójú (”A” sorozatú) részvényekkel mindenben azonos jogokat
biztosító, egyenként 25 Ft névértékű dematerializált törzsrészvényeinek tőzsdei bevezetéséhez
készített Tőzsdei Tájékoztatóját (a továbbiakban: „Tájékoztató”) a Magyar Nemzeti Bank
Kibocsátói Engedélyezési és Jogérvényesítési Főosztálya 2014. április 2-án kelt H-KEIII-
294/2014. számú határozatával jóváhagyta."
watson
watson 2015. 02. 25. 23:14
Előzmény: #1915  Törölt felhasználó
#1917
nem kell a mese beültető!

felügyelet emlegetéssel nem lettek hitelesebbek az apport csontvázak...

Hunmining 20mrd-os kamu apportját sem sikerült észrevegyék :)))
lepke 2015. 02. 25. 23:12
Előzmény: #1913  Törölt felhasználó
#1916
Mi érdekel vagy mi nem érdekel?!
Miről beszélsz?
Ja, és bocs hogy netezek...
Ne aggódj, lassan megyek aludni és akkor majd nem irok...
Te tényleg azt hiszed, hogy azon remegek mikor vehetek a szarból amibe te nagyon csúnyán beleragadtál? Te nagyon nem érted ezt a tözsdét.... Biztos lesz benne felpattanás, de akik majd azt megveszik, vissza is boritják majd pár ft-al feljebb a késön jövő beragados fajtának... Megsúgom neked, hogy te a több 100 K s pakkoddal, semmivel sem leszel előrébb... Mert képtelen vagy elengedni a papírt és belátni, hogy ezt elbasztad, de nagyon...
Jó éjszakát, én nyugodtan alszok majd....
Csá
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 23:09
Előzmény: #1914  watson
#1915
Lerágott csont, de próbálkozni lehet a kirázóknak, hátha eladnak párszáz darabot erre is.. LOL

A Phylaxiás visszásságok miatt az MNB, tőzsdefelügyelet 1 évig!! vizsgálódott mielőtt az OPIMUS-t tőzsdére engedték. Ha itt lenne gebasz, azzal saját magukat is elvágnák...

link
watson
watson 2015. 02. 25. 23:02
Előzmény: #1906  lepke
#1914
Hoppá, pillangó akarom mondani lepke effektus :DDDD

"ujjabb csontvázak ...a phylaxia, mindig mindent reális értékén apportált a cégbe.... "

csak ne mozgasd mert ezek a régi csontvázak és még kiesnek a végén!!! ;))))
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 22:55
Előzmény: #1911  lepke
#1913
jöttél, pár óra alatt tanulmányoztad, huss, és olyannyira nem érdekel, éjszaka kb. 10 perc alatt reagálsz arra, ami nem is érdekel??

Jesszusom, mi lenne a ha még érdekelne is az OPIMUS !!?? :))
Miguel
Miguel 2015. 02. 25. 22:52
#1912
Ja, aha.....
lepke 2015. 02. 25. 22:40
Előzmény: #1910  Törölt felhasználó
#1911
Lehet, hogy neked nem elég pár óra ahhoz, hogy utána olvass dolgoknak, nekem elég volt... de neked tökmindegy, üldögélj csak tovább a több száz K opimusodon... Gratulálok! Tök jól csinálod:-)
Pénznyelő, a te hozzászolásod, meg pusztán csak okoskodás....
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 22:08
Előzmény: #1906  lepke
#1910
ez sem átlátszó, igaz "Lepke" úr? :))

megjelenik friss a lepke nevű friss nick, előadja, hogy nem ismeri az OPIMUS-t, érdekelnék a részletek. És akkor pár óra alatt milyen OPIMUS műveltséggel rendelkezik. Hihetetlen!! Ez egy igazi sztár!

:))
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 21:51
Előzmény: #1906  lepke
#1909
"És azt se felejtsd el, hogy az opimus a budacash-nél vezette a számláját ergo, per pill. hozzá sem fér... Fizetni meg csak kéne a melósokat, beszállitókat.... Simán becsödölhet, innen..."

A BC egy brokicég, nem bank. Az Opimusos leányoknak volt számlája a BC-s ügyben érintett takarékoknál, azt nem tudjuk, hogy milyen értékben, csak azt, hogy sok számla közül volt ott is. Ez tényleg nagy kérdés, hogy mennyiben érinti a leányokat, de a fenti ebben a formában nem igaz.
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 21:48
Előzmény: #1905  Phylaxa
#1908
"Ja, azért azt se feledd el, hogy kiesett az a cég, aki egyáltalán foglalkozott a papírokkal. Szóval kiürült a vételi oldal."

Pontosan. Az Opimus 2 napja limites esése nem csak amiatt van, hogy az azonos tulajdonosi kör mutyija miatt para van, meg kérdéses a BC 16 millió papírjának sorsa, hanem amiatt is, mert látszik, a BC eddig támasztotta az árat, és ez eltűnt.

Megjegyzem, mert én igazán törekszem az objektivitásra mindig, még poziban is (ezt aki ismer, tudja). Elvileg az Opimus leányaihoz valóban kevés köze van a BC-nek, sőt a BC-ből "kimenekülő" Pintér valóban tehette ide az értéket, ez egy elképzelhető scenario, stb. stb., ahogyan valóban működhetnek korrektül a leányok (főleg egy laza, holdingszerű struktúrában). Ez mind igaz. És ha a számok is azok, akkor 10-12-őn már az nem igaz, ami 22-25-nél még az volt (írtam többször), hogy ezen az áron nem vonzó, mert nem mutyi árazása van.

Összefoglalva: holnap, holnapután és a BC-s sztori folyamatos figyelésével itt most lehetőség van. Figyelni kell. Erről pofáztam mindig, hogy ilyen papírokba tilos beleülni. Csak ha történés van, akkor szabad poziban gondolkodni. Most történés van.

Javaslatom: figyelés.
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 21:33
Előzmény: #1902  Miguel
#1907
Nem értem, miért fröcsögsz ennyire, meg miért rám. Se a Buda Cash-hez, se az Opimushoz, se egyik mutyicéghez sincs közöm, és egyikre beszéltelek rá, tehát ha sokat buktál, értem a belső feszültséget, meg az indulatot, de ne rám legyél dühös. Köszi. Ja, a svájci jegybankhoz sincs semmi közöm.
lepke 2015. 02. 25. 19:12
Előzmény: #1905  Phylaxa
#1906
És azt se felejtsd el, hogy az opimus a budacash-nél vezette a számláját ergo, per pill. hozzá sem fér... Fizetni meg csak kéne a melósokat, beszállitókat.... Simán becsödölhet, innen...
És még ha ez nem lenne elég, simán kieshetnek ujjabb csontvázak, most hogy a felügyelet vizsgálódik... Gondolom a phylaxia, mindig mindent reális értékén apportált a cégbe....
Phylaxa 2015. 02. 25. 18:28
Előzmény: #1888  Törölt felhasználó
#1905
Ja, azért azt se feledd el, hogy kiesett az a cég, aki egyáltalán foglalkozott a papírokkal. Szóval kiürült a vételi oldal.

Ahogy nézem baromi kis tételekkel le tudják vinni a mélybe.
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 18:24
Előzmény: #1902  Miguel
#1904
szerintem ne izgasd fel magad rajta, nem ér annyit, mindenki látja mit csinál..
Phylaxa 2015. 02. 25. 18:22
Előzmény: #1888  Törölt felhasználó
#1903
A 16 millió db opimus papír ismeretében miért lenne furcsa? :)

Valszeg a cég megveszi majd egyébként, gondolom nem tolják a piacra, de miért adnának érte sok pénzt, ha olcsóbban is megtudják venni?

Ennyi a logikus része. Magáról az analitika hamisításról, meg ki tudja mik lehetnek még, én csak annyit tudok amennyit az MNB feltételez, nos ez pedig sötét fényt vethet magára a cégre. De ehhez nem értek, a fene se tudja mi történt. Szóval lehet félelem is az összefonódás miatt. Egyébként passz, fingom sincs, hogy mi lehet. :)
Miguel
Miguel 2015. 02. 25. 17:49
Előzmény: #1883  Törölt felhasználó
#1902
Te annyira beteg állat vagy, hogy azt már billentyűzettel se lehet leírni!
Mehetsz jelenteni az admin barátodnak, tiltass ki... Te összeesküvés-ellenes, látó bajnok, milliárdos tőzsdeguru!
"Szerinted a világ összes devizakereskedője összebeszél..." bakker hogy Te mennyire tudatlan vagy...amúgy ezt nem állítottam. Süket (!!!) szemeiddel olvass vissza és értelmezz, ha nem megy akkor menj a.....
:)
Törölt felhasználó 2015. 02. 25. 16:46
Előzmény: #1898  Törölt felhasználó
#1901
... rögeszme rulez :)

Topik gazda

fci
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek